Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [ANKIETA] Połączenie serverów R1 + R8 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony [ANKIETA] Połączenie serverów R1 + R8 23 Ankieta - średnia ocena: 5,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

[ANKIETA] Połączenie serverów R1 + R8 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, jestem wieloletnim graczem servera R1, i chciałbym zaproponować jego połączenie z R8, gdyż praktycznie nic już nie dzieje się na tym serwerze, przy okazji mógłby przejśc na necro v2.

Nie wiem jak zrobić ankietę na forum, dlatego robię alternatywną
https://www.strawpoll.me/15326717

Niech gracze tych serverów się wypowiedzą,
pozdrawiam
20-03-2018 23:00 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
Adrianus90
Lord


Data rejestracji: 21-10-2009
Postów: 457
Klan: Grupa 3majaca Władze
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie jak sobie wyobrażasz połączenie necro 1 z 2 gdzie na 2 jest o wiele więcej suffów i preffów jakby to ludzie z n1 mieli nadgonić, chyba ze administracja bym nam dała na dzień dobry eq z n2.

Nie nie nie i jeszcze raz nie za takim połączeniem Wink

__________________


r5 Tupaczek
20-03-2018 23:43 Adrianus90 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adrianus90 Dodaj Adrianus90 do Listy kontaktów
Przyrodnik
Lord


images/avatars/avatar-21555.jpg

Data rejestracji: 13-03-2009
Postów: 448
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem za, pod warunkiem że w sposób sensowny zostaną zniwelowane różnice sprzętowe pomiędzy serwerami. Obawiam się jednak, że jest to niewykonalne więc pomysł poleci do kosza.

__________________
Kupię:
święty spokój w nieograniczonej ilości Big Grin




Nick R1/R16: Przyrodnik
21-03-2018 08:57 Przyrodnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Przyrodnik Dodaj Przyrodnik do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1) przerobić n1 na n2
2) po roku czasu można łączyć z innym serwerem

__________________
r18: Asmiran
21-03-2018 09:24 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeleX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł ma na celu urozmaicenie gry graczom na R1, którzy od 10 lat klikają cały czas to samo i nic im się nie zmienia :c Proszę jeszcze o wypowiedzi tej większej grupy graczy, którzy w ankiecie głosowali na tak.

Proponowałem połączenie z R8, ponieważ tam jak już ktoś gra to topka, która i tak gra zawsze na premium, więc administracja nic by nie straciła przy takim połączeniu, a na pewno przyjemniej by im się grało, gdyby mieli z kim rywalizować

Wyniki:
https://www.strawpoll.me/15326717/r
21-03-2018 12:54 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
Skażony
Double Ace


images/avatars/avatar-282.gif

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 135
Klan: DejTy - Srejty
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: \=l=/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

siostro zimny okład dla tego pacjenta ..... i stały nadzór - poprosze


Skoro jesteś "wieloletnim graczem R1" to zastanów się jak chcesz wyrównać EQ R1 i R8
(chciałbym zauważyć że masa ludzi nie ma jeszcze w epikach tego czego od dawna szuka)

NIE jestem na NIE

__________________
Na przekór wszystkim

ID:10079->R1

ID:16387->R1/06r
ID:279->R3/07r
ID:1903->R17/13r
21-03-2018 13:01 Skażony jest offline Strona domowa Skażony Szukaj postów użytkownika: Skażony Dodaj Skażony do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Skażony
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeleX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Praktycznie ponad pół mojego klanu zanudza się na R1, dlatego wartoby było nadrobić to zacofanie serwera i zmienić go na Necro V2, proszę o wypowiedzi osób które głosują w ankiecie.

Wyniki:
https://www.strawpoll.me/15326717/r
21-03-2018 19:33 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
Brouli
Double Ace


images/avatars/avatar-1815.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Połączenie serwerów na ten moment to zły pomysł, braki w sprzęcie byłyby od razu widoczne. Jednak wprowadzenie na r1 Necro v2 na 1-2 lata i potem połączenie z dowolnym serwerem mogłoby być dobrym pomysłem dodającym trochę świeżości na tym starym serwerze.
22-03-2018 10:08 Brouli jest offline Szukaj postów użytkownika: Brouli Dodaj Brouli do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a dlaczego z r8 a nie z innymi n2? r7 podobno bardzo potrzebuje fuzji

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-03-2018 16:19 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: [ANKIETA] Połączenie serverów R1 + R8 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SeleX napisał(a)
Witam, jestem wieloletnim graczem servera R1, i chciałbym zaproponować jego połączenie z R8, gdyż praktycznie nic już nie dzieje się na tym serwerze, przy okazji mógłby przejśc na necro v2.

Nie wiem jak zrobić ankietę na forum, dlatego robię alternatywną
https://www.strawpoll.me/15326717

Niech gracze tych serverów się wypowiedzą,
pozdrawiam


1. A co takiego dzieje się na r8, że chcesz by to r1 było z tamtym serwerem połączone..?
2. Bez prefixów i surfixów z innych r wrzucenie r1 gdziekolwiek byłoby porównywalne do wywozu bydła na ubój.
3. To może tak niech r8 przyłączą do r1! Big Grin Wszystkie pref/surf których na r1 nie ma zostaną automatycznie skasowane. To samo się tyczy przedmiotów których nie ma na r1. Myślę, że pomysł ci się bardzo spodoba bo jest tak samo "dobry" jak twój. rotfl

Jednym słowem: Wizjoner... rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
22-03-2018 16:44 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Szerlok
Obstawiam że dlatego że r1 i r8 mają legalny push, a inne serwery tylko nielegalny

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
23-03-2018 09:20 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Skażony
Double Ace


images/avatars/avatar-282.gif

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 135
Klan: DejTy - Srejty
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: \=l=/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ze co maja "legalne"
Jestes poważny?

Nie wiem jak można sie na R1 nudzic.
A zwłaszcza pól klanu .....
Przykre to bo zawsze mnie uczono ze inteligentni sie nie nudzą.

__________________
Na przekór wszystkim

ID:10079->R1

ID:16387->R1/06r
ID:279->R3/07r
ID:1903->R17/13r
23-03-2018 14:00 Skażony jest offline Strona domowa Skażony Szukaj postów użytkownika: Skażony Dodaj Skażony do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Skażony
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skażony napisał(a)
Nie wiem jak można sie na R1 nudzic.
A zwłaszcza pól klanu .....

Może po prostu te pół klanu należy do autora tegoż tematuBig Grin
Przyszedł z R8 na R1 i myśli, że tu z multi jest tak samo jak tam...

Generalnie autor (który niby gra od dawna) pojawia się na forum dosłownie 3 dni temu i spamuje jak szalony o połączeniu R1 z R8... A po co to komu, a na co?chytry

Pozwolę sobie wymienić kilka różnic pomiędzy rzeczonymi serwerami:
1. Silnik na R8 to (bodaj) Necro v2, na R1 Necro v1 (i jak to już kiedyś Administracja pisała, R1 ma pozostać unikalne)
2. Na R8 WYMAGANE jest premium, na R1 nie (idę o zakład, że całkiem sporo osób gra bez premki)
3. Na R8 dozwolone są legalne multi, na R1 nie
4. Co za tym idzie, na R8 dozwolony jest legalny push na skalę przemysłową, na R1 nie
5. O ile mi wiadomo (choć mogę się mylić), to na R8 epikami można handlować i wrzucać je do ZK, na R1 nie
Co do resetów na R8 się nie wypowiadam, bo nie wiem jaki system handlu tam panuje, czy aukcyjny, czy tradycyjny (aczkolwiek resety raczej nie mają racji bytu w realiach legalnych multi i pushu, bo i po co)...
Spadki natomiast (na R1) zostały swego czasu ograniczone do jednego rocznie, więc też nie ma z tym jakichś wielkich mecyi...

Reasumując: słaby to pomysł, ergo jestem na NIE...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 23-03-2018 14:38.

23-03-2018 14:36 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeleX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No coz, do niektorych rzeczy potrzebne sa odważne decyzje. Szkoda
02-04-2018 15:38 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
1) przerobić n1 na n2
2) po roku czasu można łączyć z innym serwerem



this


i do tego bym jeszcze podkręcił na ten rok czasu mocno dropa przedmiotów z N2
02-04-2018 18:17 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SeleX
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ducu1337 napisał(a)
cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
1) przerobić n1 na n2
2) po roku czasu można łączyć z innym serwerem



this


i do tego bym jeszcze podkręcił na ten rok czasu mocno dropa przedmiotów z N2


Dlatego powinnismy przejść na v2, a póki co wszyscy grający na R1 nie idą do przodu tak aby mogli rywalizować z innymi serwerami :c
05-04-2018 00:21 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja byłbym za połączeniem necro z morią, najlepiej z r17 takiego r3/4. Efekt będzie identyczny.

Panie, daj Pan namiary na dilera, bo dobry towar sprzedaje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wełen: 05-04-2018 07:50.

05-04-2018 07:04 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R8 ma legalny push, r1 nie dlaczego więc łączyć dane serwery? Oni tam mają przepaść względem R1 tzn R1 ma do nich, więc to jest dla mnie głupotą .
05-04-2018 07:41 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To są dwa różne światy i nie będzie ich unifikacji.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

05-04-2018 10:18 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO [ANKIETA] Połączenie serverów R1 + R8

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH