Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » Blednie wystawione aukcje - prosba! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Blednie wystawione aukcje - prosba! 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Frown Blednie wystawione aukcje - prosba! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o zapoznanie sie z tematem w zlym dziale:

Temat w bugach

Barrrdzo prosze o pozytywne rozpatrzenie.
To byl pierwszy i ostatni raz Wink

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaSiR: 28-03-2018 23:57.

28-03-2018 23:57 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po zakończeniu tych aukcji, koniecznie zgłoś je, napisz tutaj w temacie, że je zgłosiłeś i dodatkowo wyślij jeszcze wiadomośco do C47 (mnie od dzisiaj nie ma)

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

29-03-2018 10:27 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aukcje cofnięte.

Jest to jednorazowa akcja. Przy kolejny podobnym przypadku takie aukcje u ciebie mogą nie być cofnięte, więc radzę najlepiej w ogóle nie wystawiać czegoś, czego nie chce się sprzedać.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
29-03-2018 19:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ramirez
Newbie


Data rejestracji: 23-12-2007
Postów: 4
Klan: Lost Horizon
Kraina: Necropolia III
Skąd: Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Data Operacja Premium(dni) Premium przed operacją Premium po operacji
2018-03-18 08:28:37 Archiwum zbrojowni -20 2018-12-16 19:40:00 2018-11-26 19:40:00

Poproszę o cofnięcie tych 20 dni premium na moje konto jako że uruchomiłem je w celu uprzątnięcia zbrojowni bez konieczności wystawiania przedmiotów na aukcje (i zaśmiecania aukcji), chciałem uniknąć sytuacji w której obecnie znalazł się Nasir (nie mam nic do człowieka).

Skoro wprowadzacie płatne usługi za które ludzie oddają wam część swoich dni premium to egzekwujcie własne zasady będąc fair wobec ludzi którzy właśnie na uprzątnięcie zbrojowni wydali swoje pieniądze (dni premium)

P.S.
Dodam tylko że nie licytowałem żadnego z tych przedmiotów

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ramirez: 29-03-2018 23:21.

29-03-2018 23:09 Ramirez jest offline Szukaj postów użytkownika: Ramirez Dodaj Ramirez do Listy kontaktów
kryczTRYBSON
Double Ace


Data rejestracji: 05-12-2013
Postów: 137
Kraina: Necropolia; Necropolia V
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Aukcje cofnięte.

Jest to jednorazowa akcja. Przy kolejny podobnym przypadku takie aukcje u ciebie mogą nie być cofnięte, więc radzę najlepiej w ogóle nie wystawiać czegoś, czego nie chce się sprzedać.


takie sytuacje się zdarzały, zdarzają i bedą zdarzać na kazdym serwerze i każdy może sobie po razie walnąć gafe i admini cofną aukcje, no bo ktoś zrobił babola... żałosne

cytat:

Data Operacja Premium(dni) Premium przed operacją Premium po operacji
2018-03-18 08:28:37 Archiwum zbrojowni -20 2018-12-16 19:40:00 2018-11-26 19:40:00

Poproszę o cofnięcie tych 20 dni premium na moje konto jako że uruchomiłem je w celu uprzątnięcia zbrojowni bez konieczności wystawiania przedmiotów na aukcje (i zaśmiecania aukcji), chciałem uniknąć sytuacji w której obecnie znalazł się Nasir (nie mam nic do człowieka).



jednorazową akcja można też nazwać włączenie archiwum zbrojowni, bo jak widać nie opłaca się tego robić skoro płaczki i tak maja górę w tej grze, PO CO to było wprowadzane skoro można to zrobić w prostszy sposób i nie płacić jak jakiś biedak, nie stać kogoś na funkcje gry to niech nie płacze później na forum. skąpic 2k na ustawienie cen, to też druga opcja której ów gracz nie użył A POWINIEN jak ma problemy z pamięcią, ze nie zdjął później po "darmowym archiwum zbrojowni". nie powinno to być cofnięte moim zdaniem, bo to jest głupota, a na to jeszcze nie wymyślili lekarstwa, ale widać, ze ktoś usilnie próbuje zbawić świat mimo tego, ze i tak to nic nie da...



najpierw WSPANIAŁY PAN EXCEL na r34, teraz ten shit, to nie idzie w tę strone...
ale najważniejsze żebyśmy mieli apke i pełno płaczków w grze....

cytat:
Aukcja przedmiotu Legendarny Doskonały Mściwy Pierścień Młodości (sprzedany za 121 674 PKT ROZWOJU) została cofnięta przez operatora serwera.
Powód cofnięcia aukcji: https://forum.bloodwars.interia.pl/threa...readid=1339565.


cytat:
Aukcja przedmiotu Legendarna Doskonała Mściwa Apaszka Lewitacji (sprzedany za 810 338 PKT ROZWOJU) została cofnięta przez operatora serwera.
Powód cofnięcia aukcji: https://forum.bloodwars.interia.pl/threa...readid=1339565.


cytat:
Aukcja przedmiotu Legendarna Doskonała Mściwa Apaszka Wilkołaka (sprzedany za 25 100 PKT ROZWOJU) została cofnięta przez operatora serwera.
Powód cofnięcia aukcji: https://forum.bloodwars.interia.pl/threa...readid=1339565.


cytat:
Aukcja przedmiotu Legendarna Dobra Spaczona Apaszka Lewitacji (sprzedany za 2 039 PKT ROZWOJU) została cofnięta przez operatora serwera.
Powód cofnięcia aukcji: https://forum.bloodwars.interia.pl/threa...readid=1339565.



żadna z tych aukcji nie była niezgodna z regulaminem, to ja teraz proszę o cofnięcie tych aukcji, nie zabwiajmy świata jak sami nie możemy być zbawieni... tyle ode mnie...

__________________
cytat:
nithrom napisał(a)
Pomysł jest prosty. Jak każdy mój. I może durny, jak większość moich Tongue

30-03-2018 07:34 kryczTRYBSON jest offline Szukaj postów użytkownika: kryczTRYBSON Dodaj kryczTRYBSON do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zakazujemy wystawiania przedmiotów na aukcje w celu 'oczyszczenia zbrojowni'. Chyba, że ktoś to robi notorycznie i zaśmieca aukcje utrudniając tym samym grę innym osobom.

Według was lepiej stracić gracza niż mu jednorazowo pomóc i ostrzec, że więcej takiej pomocy nie otrzyma, mimo że zgłosił się w trakcie trwania aukcji?

Popełnił błąd, dostał pouczenie. Jak nic z tego nie wyciągnie to następnym razem straci przedmioty.

Tu nie chodzi o pushing swoim multi tylko o zmarnowanie małej ilości czasu kilku graczom.


A temat zamykam. Skargi to nie dział do dyskusji.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
30-03-2018 09:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » Blednie wystawione aukcje - prosba!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH