Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18 12 Ankieta - średnia ocena: 7,0012 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i co to za onuce w zbrojowni he ?!

Załącznik:
png bw_r3.png (123 KB, 939ściągnięć)
01-04-2018 01:02 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
TUROK napisał(a)
i co to za onuce w zbrojowni he ?!

To żart, pytanie czy udało Ci się wejść do zbrojowni na dlużej, jeżeli tak to na jakich ustawieniach?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

01-04-2018 01:07 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

charona odpalić za ten żart!
01-04-2018 01:12 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
TUROK
Viking


images/avatars/avatar-206.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 537
Klan: PhOeNix
Kraina: Necropolia
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)

To żart, pytanie czy udało Ci się wejść do zbrojowni na dlużej, jeżeli tak to na jakich ustawieniach?


w Firefox po wejściu do zbrojowni wciskasz Esc i masz zatrzymane odświeżanie ..
01-04-2018 01:15 TUROK jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK Dodaj TUROK do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Pożeracz Dusz
Trzeba w odpowiednim momencie zatrzymać ładowanie strony, zanim reszta półek się wczyta Tongue

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


01-04-2018 01:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Hija_R2
Newbie


images/avatars/avatar-25649.jpg

Data rejestracji: 25-02-2017
Postów: 5
Klan: Massengers of Devil
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zielonka k. Warszawy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ja też--> R2+R5+R9...

__________________
♤♡◇♧☆
01-04-2018 01:16 Hija_R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hija_R2 Dodaj Hija_R2 do Listy kontaktów
tomisz
Member


Data rejestracji: 04-08-2007
Postów: 26
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy Firefox i ESC kliknięcie w cokolwiek powoduje wyrzucenie z gry z powodu zbyt długiej bezczynności Tongue

__________________
R1 - tomisz
01-04-2018 01:18 tomisz jest offline Szukaj postów użytkownika: tomisz Dodaj tomisz do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A miałem nadzieje, że jakiś tryb komórkowy, albo inny layout nie powoduje błędu Big Grin pozostaje czekać.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

01-04-2018 01:20 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
A miałem nadzieje, że jakiś tryb komórkowy, albo inny layout nie powoduje błędu Big Grin pozostaje czekać.


obstawiam jakiś błąd w kodzie, bo zawsze te onuce były normalnej wielkości, a tutaj jakieś duże
pewnie z dwie sekundy roboty Smile

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

01-04-2018 01:21 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Pożeracz Dusz
Administracja ma rodziny i czasami też śpi.


Administracja ma również pracę z której żyje. Ja siedzę na dyżurze domowym, będzie awaria, zwijam dupę w troki i jadę usuwać, bo przecież klienci siedzą bez telefonów/internetu/telewizji...
Dla mnie takie podejście to amatorszczyzna i tyle.

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

01-04-2018 01:22 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tipy na zmiany eq przy dzisiejszym bugu. Potrzebny unmod


Jeśli ktoś potrzebuje pilnej zmiany eq Smile

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
01-04-2018 01:26 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Hija_R2
Newbie


images/avatars/avatar-25649.jpg

Data rejestracji: 25-02-2017
Postów: 5
Klan: Massengers of Devil
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zielonka k. Warszawy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Komórka Samsung A8 i Samsung Tablet, nie działa...

__________________
♤♡◇♧☆
01-04-2018 01:29 Hija_R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hija_R2 Dodaj Hija_R2 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STRobal_ napisał(a)
cytat:
Originally posted by Pożeracz Dusz
Administracja ma rodziny i czasami też śpi.


Administracja ma również pracę z której żyje. Ja siedzę na dyżurze domowym, będzie awaria, zwijam dupę w troki i jadę usuwać, bo przecież klienci siedzą bez telefonów/internetu/telewizji...
Dla mnie takie podejście to amatorszczyzna i tyle.

Dla mnie takie marudzenie to cebula, więc co kto lubi i jak nazywa.
Sądzisz, że Konrad który już wie o awarii siedzi i myśli jak odpowiadać na takie posty czy szuka błędu w kodzie gry?
Skoro wiesz na czym to polega to dlaczego "stękasz"? Nie rozumiesz, że ktoś odpowiedzialny za to skoro już wie, to nad tym pracuje, czy marudzisz bo nie masz nic innego do roboty?
Administracja wie co się dzieje, pracuje nad tym, trzeba czekać nic samo się nie robi...

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

01-04-2018 01:34 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Krnombrnybard
Newbie


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Stało się... Dzisiaj po prostu BW to jeden wielki...

Żart.
01-04-2018 01:37 Krnombrnybard jest offline Szukaj postów użytkownika: Krnombrnybard Dodaj Krnombrnybard do Listy kontaktów
Skażony
Double Ace


images/avatars/avatar-282.gif

Data rejestracji: 02-11-2006
Postów: 135
Klan: DejTy - Srejty
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: \=l=/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z całym szacunkiem Pożeracz Dusz
ale kolega STRobal_ ma rację
bo wiesz jak jest - płacę wymagam
a cebulą nazwał bym raczej, takie troszkę dziecinne tłumaczenie adminów i twórców.
(jak się kończy czas usług premium to jakos nigdy nikt nie miał przedłużenia nawet o 1s - to działa perfekcyjnie).

A po za tym jest zabawa bo coś się dzieje
o w morde ale my uzależnieni jesteśmy - zgroza

__________________
Na przekór wszystkim

ID:10079->R1

ID:16387->R1/06r
ID:279->R3/07r
ID:1903->R17/13r
01-04-2018 01:42 Skażony jest offline Strona domowa Skażony Szukaj postów użytkownika: Skażony Dodaj Skażony do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Skażony
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Pożeracz Dusz
cytat:
STRobal_ napisał(a)
cytat:
Originally posted by Pożeracz Dusz
Administracja ma rodziny i czasami też śpi.


Administracja ma również pracę z której żyje. Ja siedzę na dyżurze domowym, będzie awaria, zwijam dupę w troki i jadę usuwać, bo przecież klienci siedzą bez telefonów/internetu/telewizji...
Dla mnie takie podejście to amatorszczyzna i tyle.

Dla mnie takie marudzenie to cebula, więc co kto lubi i jak nazywa.
Sądzisz, że Konrad który już wie o awarii siedzi i myśli jak odpowiadać na takie posty czy szuka błędu w kodzie gry?
Skoro wiesz na czym to polega to dlaczego "stękasz"? Nie rozumiesz, że ktoś odpowiedzialny za to skoro już wie, to nad tym pracuje, czy marudzisz bo nie masz nic innego do roboty?
Administracja wie co się dzieje, pracuje nad tym, trzeba czekać nic samo się nie robi...



Każdy ma prawo do własnego zdania. Ty mi wyjeżdżasz z marudzeniem, nie oceniam tego co piszesz, czego i Tobie życzę.
Tak, wiem na czym to polega i właśnie dlatego piszę, to co piszę. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że to właśnie Ty nie wiesz na czym to polega. Nie oczekuję wypowiedzi Konrada - nie wiem skąd taka sugestia z Twojej strony - jeśli jest zajęty usuwaniem problemu no to git. A jeżeli tak, to wypowiadaj się we własnym imieniu - nie musisz robić za obrońcę uciśnionej administracji ;p

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

01-04-2018 01:43 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Hija_R2
Newbie


images/avatars/avatar-25649.jpg

Data rejestracji: 25-02-2017
Postów: 5
Klan: Massengers of Devil
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Zielonka k. Warszawy

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 kwiecień - Prima aprilis!!! Wink

__________________
♤♡◇♧☆
01-04-2018 01:44 Hija_R2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hija_R2 Dodaj Hija_R2 do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to już jest po prostu żałosne:

Ostrzeżenie

Witaj STRobal_,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18

Obsługa Forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant

Ostrzeżenie

Witaj STRobal_,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18

Obsługa Forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

01-04-2018 01:46 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Skażony napisał(a)
Z całym szacunkiem Pożeracz Dusz
ale kolega STRobal_ ma rację
bo wiesz jak jest - płacę wymagam
a cebulą nazwał bym raczej, takie troszkę dziecinne tłumaczenie adminów i twórców.
(jak się kończy czas usług premium to jakos nigdy nikt nie miał przedłużenia nawet o 1s - to działa perfekcyjnie).

A po za tym jest zabawa bo coś się dzieje
o w morde ale my uzależnieni jesteśmy - zgroza

W czym ma racje, ze Konrad nie musi nigdzie jechać, żeby to naprawić?
Że nie macie pojęcia, o tym czy administracja została powiadomiona (bo gdyby nie grupa moderatorsko - operatorska to czekalibyście do czasu, aż ktoś rano sprawdzi ewentualnie forum?)?
Płacisz bo chcesz, nikt nie wymaga od Ciebie premium. Można robić wszystko to samo i bez premki, tylko dłużej. A że Tobie się nie chce tyle czekać to chwała Ci za to, płacisz po to żeby Konrad miał za co te awarie w nocy naprawiać, a nie po to żeby wymagać.
Odnośnie premium nie kłam, bo skoro ewentualna awaria gry, sprawiła że nie wykorzystałeś swojego premium, wystarczy kontakt z SM odda Ci Twoje cenne sekundy. A co do uzależnienia to sam sobie odpowiadasz na Wasze cebulowate marudzenie, nie potraficie zająć się czymś innym niż BW, ja lecę spać pozostając w eq na ataki. Trudno jutro jest święto wstanę to się przebiorę, a jak nie to pogram w poniedziałek, życie.

@edit
A Ty strobal nie musisz się wypowiadać wcale, bo nic nie wnosisz to tematu swoim zachowaniem. Wypowiadasz się za siebie, bez większego przekazu, nie wiem jak Ci inaczej wytłumaczyć, że jesteś w błędzie i tylko zrzędzisz. Walka z wiatrakami, trudno idę spać.

@KOKE
Przepraszam, że czasami nie znoszę jak no lify, wszystko wiedzące marudzą. Mam nadzieję że swoim postem poczułeś się spełniony w te Święta.

@Strobal
Napisał bym kolejnego posta, ale będziecie się czepiać, tak dla zasady prawda?
Napisz mi (może być PW) jak mam wam wytłumaczyć, że ktoś już nad tym pracuje? Bo ja już nie wiem.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 01-04-2018 02:00.

01-04-2018 01:49 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STRobal_ napisał(a)
A to już jest po prostu żałosne:

Ostrzeżenie

Witaj STRobal_,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18

Obsługa Forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant

Ostrzeżenie

Witaj STRobal_,

Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()
Temat: wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18

Obsługa Forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
BUC robi normę, na morii wieje wiadomo czym, to tu powojuje. Dziękuje za plus 1 edit szybciej zrobił jak pomyślał..Otrzymałeś upomnienie od Buc.
Powód: Spam ()

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 01-04-2018 01:53.

01-04-2018 01:51 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
KOKE
Member


Data rejestracji: 02-08-2013
Postów: 33
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pożeracz dusz nie spamuj
01-04-2018 01:55 KOKE jest offline Szukaj postów użytkownika: KOKE Dodaj KOKE do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Pożeracz Dusz
@edit
A Ty strobal nie musisz się wypowiadać wcale, bo nic nie wnosisz to tematu swoim zachowaniem. Wypowiadasz się za siebie, bez większego przekazu, nie wiem jak Ci inaczej wytłumaczyć, że jesteś w błędzie i tylko zrzędzisz. Walka z wiatrakami, trudno idę spać.


Noooo, Twoja wypowiedź wniosła tak wiele... normalnie REWOLUCYJNA

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

01-04-2018 01:57 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Lordzik93
Junior Member


Data rejestracji: 06-09-2011
Postów: 15
Klan: ZAKON ŚMIERCI [-Z_S-]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Tarnobrzeg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wylogowuje
sprawdziłem na chromie na edycji dla androida, Raspbiana i Windowsa 10

__________________
r14: Lordzik93

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lordzik93: 01-04-2018 02:15.

01-04-2018 02:13 Lordzik93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Lordzik93 Dodaj Lordzik93 do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

same here, windows 10 64bit, Microsoft edge, malwarebytes antimalware + win defender

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
01-04-2018 02:36 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apeluje o spokój, Administracja pracuje nad naprawianiem błędu a wiec kolejne posty na prawdę w niczym nie pomogą.
Pozdrawiam oraz życzę Wesołych oraz spokojnych świat Wink


__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


01-04-2018 03:06 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
AkiraPl
Newbie


Data rejestracji: 03-10-2006
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kw w pałę, expa też będzie w pałę, bo idę spać i się już nie przebiorę

w d.ie mam + 1 za spam bo z forum nie korzystam od kilku lat

jak nie będzie na ten bug solidnej rekompensaty daruje sobie dalszą grę
01-04-2018 03:11 AkiraPl jest offline Szukaj postów użytkownika: AkiraPl Dodaj AkiraPl do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
AkiraPl napisał(a)
jak nie będzie na ten bug solidnej rekompensaty daruje sobie dalszą grę


Oby nie było, jednego płaczka mniej

+1, dziękuje :*
01-04-2018 03:49 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Problem wyniknął z przestarzałej części kodu, która aktywowała się tylko dzisiaj i powodowała błędy przy wchodzeniu do zbrojowni.

Błąd został już poprawiony na wszystkich serwerach, a w ciągu najbliższych kilku minut zostaną zresetowane limity założenia (i zwrócone koszty + ew koszty wskrzeszenia) graczy, których ekspedycje/KW kończyły się w czasie awarii i nie zostały wygrane.

Najmocniej przepraszamy Was za ten błąd.

// Edit: ekspedycje i KW zrekompensowane. Gdyby ktoś nadal czuł się pokrzywdzony, to proszę o wklejenie raportu i opisanie sytuacji.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




01-04-2018 07:24 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=3d38a89dd9

Expa założona wczoraj przed 24 i z powodu calonocnej awarii brak składu. Proszę o dodanie expy do licznika

// Zresetowana - Konrad

__________________
R6+R10 - Sm0k
01-04-2018 09:06 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
airbatel
Newbie


Data rejestracji: 14-06-2017
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspedycje, kw a ataki czy wyprawki?
Przez noc kilka tych ataków przepadło.
Event zapowiedziany więc ludzie trzymali ataki na 24

__________________
R1 Pinnacle
01-04-2018 10:04 airbatel jest offline Szukaj postów użytkownika: airbatel Dodaj airbatel do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE wylogowuje jak wchodze w zbrojownie r18

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH