Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 niewłaściwe naliczanie punktów ewolucji na evencie przy aktywnym championie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony niewłaściwe naliczanie punktów ewolucji na evencie przy aktywnym championie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

niewłaściwe naliczanie punktów ewolucji na evencie przy aktywnym championie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 5809
Przeglądarka internetowa: chrome, mozilla, opera

Opis problemu:
Ewent pkt ewolucji x2 w dziwny sposób uwzględnia premię z championa.
Jestem w a3

Normalnie zdobywam 4 pkt ewolucji za 1 atak. (2 pkt bazowe + 1 za genetyka i 1 za championa).
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8b8779aa3b

Szał bitewny daje mi w pierwszym dziennie ataku x2, czyli zdobywam 8 pkt ewolucji
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=2750521bac

Dzisiaj jest ewent pkt ewolucji x2, czyli powinienem zdobywać 2 razy więcej pkt ewolucji, niż normalnie (czyli 8 za atak, a 16 za pierwszy atak). I tak się dzieje na kontach, gdzie nie mam odpalonego championa. Tu atak na innym koncie bez championa i z szałem bitewnym:
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=51d30a68f4
zdobyto 12 pkt ewolucji

Natomiast na koncie z championem zdobywam tyle samo pkt ewolucji, co na koncie bez championa. Tu atak z championem i z szałem bitewnym:
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=51b29609c4
również zdobyto 12 pkt ewolucji. brakuje bonusu za championa, który jest aktywny!

Podobnie ma się sytuacja z atakami bez szału bitewnego:
https://r6.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=17da848ace
zdobyto 6 pkt ewolucji, podczas gdy bez ewentu ewo x2 zdobyto 4 pkt ewolucji

Wszystkie w/w ataki przeprowadzane były na osoby dające bazowo +2 pkt ewolucji i wszystkie z premią genetyka

__________________
r10 - Aznan
01-04-2018 09:10 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aznan
problem dotyczy kont na poziomie 65 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawdziłem, jak wygląda sytuacja na jednym koncie z championem w a2 i tam nalicza prawidłowo. Także problem dotyczy chyba tylko kont z poziomem 65, gdy są już w a3, a jeszcze mogą korzystać z championa

__________________
r10 - Aznan
01-04-2018 09:34 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

v. 1.7.11 beta 1 sierpnia 2016
Wprowadzono bonusy dla nowych postaci ułatwiające zbieranie punktów ewolucji na starych serwerach:

na serwerach starszych niż 1 rok: postacie na poziomie 1-49 otrzymują automatycznie +1 pkt ewolucji za każdą wygraną zasadzkę,
na serwerach starszych niż 2 lata: postacie na poziomie 1-65 otrzymują automatycznie +1 pkt ewolucji za każdą wygraną zasadzkę.
oba bonusy się kumulują!


To chyba to.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 01-04-2018 09:42.

01-04-2018 09:42 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Aznan
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój błąd. wczoraj zdobyłem kilkaset pr i przesunęła się granica między graczami dającymi bazowo 2 i 1 pkt ewo. nawet nie zauważyłem, bo przez ostatnie kilka dni wszystko było niezmienne, niczym w zusie.
wszystko działa, jak należy,
temat
do zamknięcia

__________________
r10 - Aznan
01-04-2018 18:05 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R6+R10 niewłaściwe naliczanie punktów ewolucji na evencie przy aktywnym championie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH