Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE teraz to przegliscie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony teraz to przegliscie 13 Ankieta - średnia ocena: 3,7713 Ankieta - średnia ocena: 3,77
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

teraz to przegliscie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=e4362b3b72

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
01-04-2018 10:03 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Lordboss
Junior Member


images/avatars/avatar-25324.jpg

Data rejestracji: 18-09-2013
Postów: 17
Klan: The Mammoth Slayers
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oddajcie mój złom!

__________________

r16: Boss92
01-04-2018 10:05 Lordboss jest offline Szukaj postów użytkownika: Lordboss Dodaj Lordboss do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo !


Popatrz na date i zweryfikuj swoje podejście do życia !

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
01-04-2018 10:05 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rozumiem zamysł żartu, ale nie przemyślane to zbytnio, uwaliliście graczom możliwość:

1) puszczenia karawany z jednorazami,
2) ataków na jednorazach,
3) dołączania do exp i kw na jendorazach,
4) możliwości wstawienia budowy budynku

Pewnie inne też by się znalazły, te są na szybko. Mam nadzieję, że na krótki czas. Dobrze, że ja powbijałem chwilę przed tym wydarzeniem..

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
01-04-2018 10:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeny , 1 dzien z zartami na 10 lat ile ta gra ma a problem jakby conajmniej eq ktos do sklepu sprzedal ...

Typowy Polak ...

__________________
Nick na R1: Kedul
01-04-2018 10:07 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

RE: teraz to przegliscie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R 14-16. Złom sztuk: 10001 380 000 2018-04-01 11:29:56

Jak komuś zabrali to zapraszamSmile

__________________
r14 Martha
01-04-2018 10:08 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by sil123
Rozumiem zamysł żartu, ale nie przemyślane to zbytnio, uwaliliście graczom możliwość:

1) puszczenia karawany z jednorazami,
2) ataków na jednorazach,
3) dołączania do exp i kw na jendorazach,
4) możliwości wstawienia budowy budynku

Pewnie inne też by się znalazły, te są na szybko. Mam nadzieję, że na krótki czas. Dobrze, że ja powbijałem chwilę przed tym wydarzeniem..



To straszne !


Zycie ci sie zawali, jak przez kilka chwil nie bedziesz mogl nic robic.
Fajny zarcik ! 3 min minelo a ty juz post na forum wysmarowałeś - graty !

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
01-04-2018 10:09 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyluzujcie. Jest 1. Wszystko wiadomo.

Jak ktoś ma przekroczony ten 35 lvl to dzisiaj ma nauczkę by nie pozbywać się zawsze PLN z postaci... Wink

A niektórzy mają okazję do wyczyszczenia zbrojowni. Będzie na karawanę i jednorazy tu i ówdzie.

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
01-04-2018 10:10 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

głupi żart, szczególnie w kontekście nocnych problemów z grą - pojechało słabizną

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

01-04-2018 10:11 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wyloguj i zmien gre jak sie nie podoba , wiele rpgow jest na swiecie

__________________
Nick na R1: Kedul
01-04-2018 10:11 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sie nie zesrajcie Gimby ......won do stołów a nie płaczecie Big Grin Obstawiane było czy znajdzie sie jakis idiota który sie popłacze- - Jak zawsze jesteście niezawodni

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UriBoyka_: 01-04-2018 10:18.

01-04-2018 10:12 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wampirza policja jest na tropie sprawców... a tym czasem zapychać arterie majonezem.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 01-04-2018 10:13.

01-04-2018 10:12 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znajda , wylapia i oddadza x2 w ramach rekompensaty !!!

__________________
Nick na R1: Kedul
01-04-2018 10:14 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by jarex
Wampirza policja jest na tropie sprawców... a tym czasem zapychać arterie majonezem.


Hrabia Borewicz złapie sprawców, jak tylko wstanie z trumny po nocnej libacji !

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
01-04-2018 10:14 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brokul napisał(a)
cytat:
Originally posted by sil123
Rozumiem zamysł żartu, ale nie przemyślane to zbytnio, uwaliliście graczom możliwość:

1) puszczenia karawany z jednorazami,
2) ataków na jednorazach,
3) dołączania do exp i kw na jendorazach,
4) możliwości wstawienia budowy budynku

Pewnie inne też by się znalazły, te są na szybko. Mam nadzieję, że na krótki czas. Dobrze, że ja powbijałem chwilę przed tym wydarzeniem..



To straszne !


Zycie ci sie zawali, jak przez kilka chwil nie bedziesz mogl nic robic.
Fajny zarcik ! 3 min minelo a ty juz post na forum wysmarowałeś - graty !


Gdzie napisałem, że ten problem mnie tyczy? Pisałem o graczach, czytaj ze zrozumieniem, zanim się wypowiesz. Poza tym mnie problem nie tyczy, zawsze trzymam trochę PLNów na koncie dla zasady, zauważam tylko problemy graczy, którzy tego nie robią i teraz mogą mieć problemy z normalnym graniem.

Dla osoby, która ma czas tylko rano i nie może wykonać powyższych i innych czynności może być to kłopotliwe. Ale lepiej napisać bzdurny post na forum, bo ktoś inny się czepia słabego żartu, no jasne.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
01-04-2018 10:14 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Crosss
Lord


Data rejestracji: 18-01-2009
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, gdzie mój złom, jestem zniesmaczony tą sytuacja. Oczekuje na wielką rekompensatę, np 365 dni NB. Nie pozdrawiam.





















tak to sarkazm, wesołych xD

__________________
R14
01-04-2018 10:14 Crosss jest offline Szukaj postów użytkownika: Crosss Dodaj Crosss do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wilku2222
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dawidmen napisał(a)
znajda , wylapia i oddadza x2 w ramach rekompensaty !!!




to miech mi dadza jeszcze ludzi na budowe

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
01-04-2018 10:16 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No nagle wszyscy o 10 w ndz chca sie budowac hahaha

Mega zart. Gratki bwt Big Grin

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

01-04-2018 10:16 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Binek666
Forum Ace


Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 99
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehehe Dzieki, dawnonsie tak nie uśmiałem xD polecam zapisac wiadomosc dla potomnych Big Grin taki fajny polski easter egg
01-04-2018 10:17 Binek666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Binek666 Dodaj Binek666 do Listy kontaktów
dasko
Member


Data rejestracji: 21-05-2013
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje poczucie humoru rozmija się z poczuciem humoru BW Team
Hipotetycznie:
Ktoś zrobił wszystkie ataki - zarobione PLN zamienił na złom
Wyczyścił zbrojownie zamieniając wszystko w złom
Na koncie ma 1000 PLN i zero złomu
Jak ma dzisiaj grać ?

Czy ten żart nie podchodzi pod utrudnianie gry ?

__________________
dasko1964
01-04-2018 10:18 dasko jest offline Szukaj postów użytkownika: dasko Dodaj dasko do Listy kontaktów
koper
Junior Member


Data rejestracji: 04-08-2009
Postów: 12
Kraina: Necropolia

Koper Okradli Mnie Ze Złomu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=779faec126 MAM 0 ZŁOMU OKRADLI MNIE CIEŻARÓWKA ... OPERATORZE POMOCY

__________________
http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=134410
01-04-2018 10:19 koper jest offline Szukaj postów użytkownika: koper Dodaj koper do Listy kontaktów
Jabolus
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 170
Klan: -
Kraina: Necropolia III
Skąd: mmz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niech powołają komisję śledczą to zorganizowana grupa!

__________________
I co przed kompem się puszysz?
A mamuchna nadal myje Tobie jajka, czyści uszy?


r16 kruk05
01-04-2018 10:28 Jabolus jest offline Szukaj postów użytkownika: Jabolus Dodaj Jabolus do Listy kontaktów
Reimae
Triple Ace


images/avatars/avatar-16726.jpg

Data rejestracji: 13-09-2009
Postów: 229
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shockth napisał(a)
No nagle wszyscy o 10 w ndz chca sie budowac hahaha

Mega zart. Gratki bwt Big Grin


Ano mi sie bob budowniczy właczył jak zobaczyłam 300k ludzi za logowanie tylko kwestia odczekania jak skończy budować sie garniak co budowa odpalona wczoraj na 19 h, a tu bęc zabrali mi ciężarówką złom zanim sie skonczyło XD

__________________


kiedyś: R2
teraz: R17

01-04-2018 10:29 Reimae jest offline Szukaj postów użytkownika: Reimae Dodaj Reimae do Listy kontaktów
Andromeda
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy w google wklepać "#oddajmojzlombosierozplacze_nick postaci i przenosi nas bezpośrednio do oblegu na złodzieja. Kolega potwierdza, że działa.
P.s. można go dodatkowo okraść z eq.
01-04-2018 10:30 Andromeda jest offline Szukaj postów użytkownika: Andromeda Dodaj Andromeda do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie .....

Jest 1 kwietnia wyluzujcie się i zmieńcie podejscie do życia ... Big Grin

Nikt wam złomu przecież na stałe nie zabierze także nalejcie sobie cos do kieliszka to może się co niektórym humor trochę poprawi ...
Wink

Bravo bw team jest śmiesznie Big Grin

__________________
R17 - Damaji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Staszek: 01-04-2018 10:34.

01-04-2018 10:33 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Balthazar
Junior Member


Data rejestracji: 13-09-2012
Postów: 17
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dasko napisał(a)
Moje poczucie humoru rozmija się z poczuciem humoru BW Team
Hipotetycznie:
Ktoś zrobił wszystkie ataki - zarobione PLN zamienił na złom
Wyczyścił zbrojownie zamieniając wszystko w złom
Na koncie ma 1000 PLN i zero złomu
Jak ma dzisiaj grać ?

Czy ten żart nie podchodzi pod utrudnianie gry ?


ma nie grac. ma na spokojnie świętować i odpoczywać.
z tego co wiem, bw zainwestowało w setki ciężarówek Smile
01-04-2018 10:45 Balthazar jest offline Szukaj postów użytkownika: Balthazar Dodaj Balthazar do Listy kontaktów
reehens
Viking


images/avatars/avatar-9549.gif

Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 548
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV; Necropolia V
Skąd: jest C47?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czemu mi złomu nie zabrali? Jak miałem ponad 3k to dalej mam czy ja jestem jakis inny?

Proszę a nawet zadam żebyście mi też zabrali złom nie chce być gorszy a za rekompensatę za skutki moralne dożywotnio premke

__________________
B>!!!!Mus!c !s My L!fe!!!!<3


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez reehens: 01-04-2018 11:15.

01-04-2018 11:10 reehens jest offline Szukaj postów użytkownika: reehens Dodaj reehens do Listy kontaktów
Andromeda
Newbie


Data rejestracji: 20-06-2010
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reehens napisał(a)
A czemu mi złomu nie zabrali? Jak miałem ponad 3k to dalej mam czy ja jestem jakis inny?

Proszę a nawet zadam żebyście mi też zabrali złom nie chce być gorszy a za rekompensatę za skutki moralne dożywotnio premke


Czekaj czekaj, tylko pompę w żuku naprawia to i złom zabiorą i dziewczyny z zamtuza wywiozą Wink
01-04-2018 11:18 Andromeda jest offline Szukaj postów użytkownika: Andromeda Dodaj Andromeda do Listy kontaktów
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reehens napisał(a)
A czemu mi złomu nie zabrali? Jak miałem ponad 3k to dalej mam czy ja jestem jakis inny?

Proszę a nawet zadam żebyście mi też zabrali złom nie chce być gorszy a za rekompensatę za skutki moralne dożywotnio premke


Tobie widocznie coś innego zabiorą. Może już jedzie buldożer do Ciebie, aby zrównać z ziemią Twój klocek Big Grin To i złomu nie zabrali, abys miał za co odbudować Big Grin

__________________
r10 - Aznan
01-04-2018 11:49 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poziom placzkow ponizej krytyki

Co do morii jak kupusz nowy zlom to juz go masz wiec duzego problemu nie ma
A na necro mozna zawsze sprzedac troche gratow z zk

Wesolego kroliczka

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
01-04-2018 11:53 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE teraz to przegliscie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH