Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Aukcyjna (R3+R4/R6+R10/R7/R11/R12/R16) Pomoc w zadaniu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pomoc w zadaniu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
czarek2103
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2018
Postów: 1
Kraina: Necropolia IV

Pomoc w zadaniu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Złodzieje podjechali ciężarówką i skradli CAŁY TWÓJ ZŁOM!

Wampirza policja jest na tropie sprawców...

Zalogowałem się dzisiaj i chciałem wystawić złom na aukcje po czym w wiadomościach pojawiła mi sie wiadomość (czytaj wyżej) gra pokazuje że to zadanie. Proszę o pomoc
01-04-2018 12:13 czarek2103 jest offline Szukaj postów użytkownika: czarek2103 Dodaj czarek2103 do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W jaki sposób wpadłeś na pomysł, że gra pokazuje to jako zadanie?

Jest 1 kwietnia. Resztę odpowiedz sobie sam. Smile Myślę, że najdalej jutro wszystko wróci do normy. Wink

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
01-04-2018 12:21 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
Yizashi
Triple Ace


images/avatars/avatar-25708.jpg

Data rejestracji: 24-06-2011
Postów: 216
Kraina: Necropolia; Necropolia IV; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
soleym napisał(a)
W jaki sposób wpadłeś na pomysł, że gra pokazuje to jako zadanie?

Jest 1 kwietnia. Resztę odpowiedz sobie sam. Smile Myślę, że najdalej jutro wszystko wróci do normy. Wink



obok jest ikonka questa Smile

ale naturalnie, jest to 'żart' ze strony administracji i pewnie jutro wróci to do normy, pozdrawiam

__________________
cytat:
grochts napisał(a)
cytat:
Paszczykłap napisał(a)
70 % i moją mordę ujrzysz Frown


to bierzesz ze Sobą pół litra i juz jest 110%, że będziesz;p

01-04-2018 13:29 Yizashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Yizashi Dodaj Yizashi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 Aukcyjna (R3+R4/R6+R10/R7/R11/R12/R16) Pomoc w zadaniu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH