Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Kradzież zlomu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież zlomu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kololali
Newbie


Data rejestracji: 17-02-2011
Postów: 4

Kradzież zlomu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: czesc wszystkim

Co to jest jakiś błąd czy co zabrało wszystkie złomy jakie miałem
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5b8c6a887a

Kololali
R1
01-04-2018 12:35 kololali jest offline Szukaj postów użytkownika: kololali Dodaj kololali do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejrzyj forum zamiast spamować kolejnym tematem.

01.04. Potrzeba dokładniejszej odpowiedzi?

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez soleym: 01-04-2018 12:38.

01-04-2018 12:38 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R1 Kradzież zlomu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH