Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zapisywanie "Zestawu eq" na expach i kw. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zapisywanie "Zestawu eq" na expach i kw. 28 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Zapisywanie "Zestawu eq" na expach i kw. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krótko i na temat.
Proponuję aby przy wbijaniu w expe i kw można było wybrać zestaw w którym weźmiemy udział na danej ekspedycji.
Różne expy mogą się kończyć o tej samej godzinie a my będziemy w różnych eq, a przy okazji różnych talkach i umagach jeżeli takie będziemy mieli zapisane.
Nie wybierając zestawu weźmiemy udział w ekspedycji w tym co będziemy mieli aktualnie ubrane (czyli tak jak jest teraz)
02-04-2018 18:25 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może zalegalizujemy boty od razu? Niech jakaś mała aplikacja robi wszystko za nas, co?

Trochę zasad w klanie co do godzin zakończenia eksp i po problemie.

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
02-04-2018 18:44 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taka zmiana spowodowałaby, że każda zasadzka (pvp) straciła by sens ...
Wszyscy gracze siedzieli by w zestawie do obrony.

W ostatnich latach adm i tak masowo wprowadzili ułatwienia dla graczy...
Proponuje więcej takich pomysłów, aż w końcu już nic nie trzeba będzie robić .... :/

__________________
R17 - Damaji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Staszek: 02-04-2018 19:30.

02-04-2018 19:29 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Vilgeforz2
Lord


Data rejestracji: 29-05-2015
Postów: 484
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Staszek napisał(a)
Taka zmiana spowodowałaby, że każda zasadzka (pvp) straciła by sens ...
Wszyscy gracze siedzieli by w zestawie do obrony.

W ostatnich latach adm i tak masowo wprowadzili ułatwienia dla graczy...
Proponuje więcej takich pomysłów, aż w końcu już nic nie trzeba będzie robić .... :/


I moze wlasnie wtedy eq obronne mialoby jakikolwiek sens, w tym momencie nie ma jak w nim stac jezeli pomaga sie w wielu ekspach.

Ja jestem za takim rozwiazaniem, jedyne co to zmienia to fakt ze nie trzeba byc online co 30 minut zeby sie przebierac na rozne ekspy, na takim nb jak jest dzisiaj z 5 roznych exp, tu ssaniem tam krew zycia , gdzie indziej kocie, to bardzo ciezkie do ogarniecia i uciazliwe dla graczy. Gra naprawde zyskalaby na plus po takiej zmianie.
03-04-2018 13:50 Vilgeforz2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilgeforz2 Dodaj Vilgeforz2 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
soleym napisał(a)
Może zalegalizujemy boty od razu? Niech jakaś mała aplikacja robi wszystko za nas, co?

Trochę zasad w klanie co do godzin zakończenia eksp i po problemie.

Sęk w tym, że kiedyś eksp/kw właściwie nie było. A dziś można dołączyć do kilkunastu albo i kilkudziesięciu. Czyli nie tyle byłoby to ułatwienie tylko odpowiedź na realia wynikające z innych zmian.
Tyle dobrego, że mnie ten problem nie dotyczy, bo mam jeden zestaw eq i praktycznie zero umagów :d Lucky me!
03-04-2018 14:33 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram jak najbardziej

__________________
r18: Asmiran
03-04-2018 14:39 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
kubi180
Double Ace


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 126
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dalej takim pomysłami będziemy jechać to granie zamieni się w wchodzenie raz dziennie żeby zobaczyć wiadomości i wyjść :/
03-04-2018 15:27 kubi180 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubi180 Dodaj kubi180 do Listy kontaktów
klarcia
Full Member


Data rejestracji: 20-10-2017
Postów: 70
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo fajny pomyslSmile Jestem za !

__________________
"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
03-04-2018 15:41 klarcia jest offline Szukaj postów użytkownika: klarcia Dodaj klarcia do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak wchodzisz z zegarkiem w ręku i ubierasz się w co potrzeba i wychodzisz. I tak do następnej ekspy. Wielka mi różnica.

Zresztą jest to plusem BW. Wielu graczy nie chce być absorbowanym jak w 2009 roku, kiedy wygrywał ten kto nie spał wykrwawiając przeciwnika o 4 rano (beznadziejne to było).

A wejść "raz dziennie" właśnie nie możesz. Musisz dobijać do eksp, dobijać do kw, wyprawkę puścić (nawet jeśli karawanę), 16 ataków wyklikać (nawet jak na skróceniu). A czy trzeba się logować na taką gierkę 20 razy dziennie? Serio nie wydaję mi się.
03-04-2018 15:46 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie osobiście gra to juz głównie wchodzenie zeby odpalic wyprawy, zasadzki, sprawdzenie wiadomosci (a raczej odwróc zaznaczenie, usun wszystkie, bo zazwyczaj wiekszosc to klanowe). Gdyby nie bylo takich ułatwien jak skrocenie czasu wypraw czy atakow to ja juz dawno bym niestety nie grał


Ogólnie jestem za, zeby wprowadzic takie cos odnoscie eksp i kw. Ataki i obrony nie - bo za bardzo wplyneloby to na slabszych graczy, usuneloby znaczenie takich akcji jak szpiegowanie, a i tak meta gry od zawsze jest ze najsilniejsi wzmacniają sie jak najszybciej, nie ma co osłabiac slabszych.

Ale jesli chodzi o ekspy i kw to jak najbardziej, osobiście bardzo mi przeszkadza pilnowanie eksp, tym bardziej w nocy bogow(lub samo proszenie o wbicie, gdzie kazda osoba gdzie indziej wbija w innych zestawach)


Edit. Odnośnie automatyzacji chodzi mi o to, żeby każda ekspa, w ktorą wybralismy ze wbijemy w danym ekwipunku przebierala nas w dany ekwipunek, tak jakbysmy osobiscie sie przebrali przed ekspa, ale po ekspie nie przebierala z powrotem w ekwipunek jaki wczesniej mielismy

__________________

Herms

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hermit10: 03-04-2018 16:06.

03-04-2018 15:48 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hermit10 napisał(a)


Ogólnie jestem za, zeby wprowadzic takie cos odnoscie eksp i kw. Ataki i obrony nie - bo za bardzo wplyneloby to na slabszych graczy, usuneloby znaczenie takich akcji jak szpiegowanie, a i tak meta gry od zawsze jest ze najsilniejsi wzmacniają sie jak najszybciej, nie ma co osłabiac slabszych.

Ale jesli chodzi o ekspy i kw to jak najbardziej, osobiście bardzo mi przeszkadza pilnowanie eksp, tym bardziej w nocy bogow(lub samo proszenie o wbicie, gdzie kazda osoba gdzie indziej wbija w innych zestawach)


Edit. Odnośnie automatyzacji chodzi mi o to, żeby każda ekspa, w ktorą wybralismy ze wbijemy w danym ekwipunku przebierala nas w dany ekwipunek, tak jakbysmy osobiscie sie przebrali przed ekspa, ale po ekspie nie przebierala z powrotem w ekwipunek jaki wczesniej mielismy




Wszystko pięknie tylko taka zmiana spowoduje że KAZDY będzie stał w eku do OBRONY . Dzięki temu nastąpi sytuacja dokładnie taka której nie chcesz .... Czyli wpłynie to za bardzo na słabych graczy ...;/

Jest mnóstwo ułatwień w grze Wink i bardzo dobrze ale wprowadzenie zestawów pod exp i kw spowoduje że już w sumie nie będzie po co wchodzić do gry .... Pamiętajmy że nadchodzi mityczna apka i jestem przekonany że będzie tam jakiś system przypomnien ..

__________________
R17 - Damaji
03-04-2018 16:31 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I niech stoja sobie ludzie w obronnym eq i co z tego? W tej grze latwiej sie atakuje niz broni wiec to zaden argument ze ludzie ubiore eq do obrony xD
03-04-2018 16:36 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Staszek napisał(a)


Wszystko pięknie tylko taka zmiana spowoduje że KAZDY będzie stał w eku do OBRONY .

No jak to... będą stać w EQ ekspowym. Jedyne co to zmieni, to właśnie to, że eq obronny będzie zastępowany i ręcznie trzeba będzie go założyć po ekspie oraz eq wyprawkowe zostanie zmienione na wyprawkowe (to akurat korzyść).
03-04-2018 17:05 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Hermit10
Forum Legend


images/avatars/avatar-3754.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 1.501
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polski to nie jest moja mocna strona, ale jeszcze raz napisze.
Przed ekspą zestaw A -> na ekspe zostajesz przebierany na zestaw B -> po ekspie zostajesz w zestawie B.


Jeżeli to nie jest mozliwe z jakiegos powodu to i tak wolałbym zeby automatyzacja byla mozliwa, a kazdy musialby sie jakos zgodzic z racją ze kazdy jest w obronnym.

__________________

Herms

03-04-2018 17:13 Hermit10 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hermit10 Dodaj Hermit10 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i te obronne miałyby wtedy sens jak kiedyś przed wprowadzeniej "samar' : )
03-04-2018 19:15 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Staszek napisał(a)




Wszystko pięknie tylko taka zmiana spowoduje że KAZDY będzie stał w eku do OBRONY . Dzięki temu nastąpi sytuacja dokładnie taka której nie chcesz .... Czyli wpłynie to za bardzo na słabych graczy ...;/



Słabsi tzn kto?? malo jest kont nieaktywnych aby slabsi mogli atakowac??
I tak jak pisali wyzej eq obronne w koncu mialoby jakas cene bo teraz albo pomagasz innym i siedzisz w talkach nie pod rase albo olewasz klan i cieszysz sie obrona.

W wiekszych klanach to moze jeszcze idzie ogarnac o tych godzinach takie expy o tych takie, ale sa tez klany mniejsze, gdzie gracze sa od 1 aktu az po koksow z topki i co 30min mam wchodzic i przebierac sie aby temu pomoc na expie temu na kw aby repe zdobyl?
Dzieki temu wlasnie slabsi zyskaja najwiecej bo ludzie beda mogli ubierac sie na expy aby blachy zdobywali, lub pod kw ubierac mala inicjatywe aby repe zdobywali.
04-04-2018 09:37 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
A tak wchodzisz z zegarkiem w ręku i ubierasz się w co potrzeba i wychodzisz. I tak do następnej ekspy. Wielka mi różnica.


tak. ruszając na światłach w centrum dużego miasta, wisząc 20 metrów nad ziemią podczas wspinaczki, oprowadzając wycieczki, serwując kawę klientowi, opuszczając szlaban na przejeździe kolejowym...
-" przepraszam bardzo, ale obsłuże panią za kilka minut, bo muszę ekspy dopilnować "
-" przepraszam bardzo za kolizję na torach, nie zdążyłem opuścić szlabanu, bo musiałem się przebrać z ekspy na kw.."

dzięki takim zmianom gra będzie grywalna również dla ludzi, którzy mogą poświęcić jej mniej czasu dziennie lub nie zawsze mogą dopilnować czasu, a pograć by chcieli na równi z nurkami domowymi

__________________
r10 - Aznan
04-04-2018 12:10 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
Vaginor
Junior Member


Data rejestracji: 30-03-2018
Postów: 24
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zapomnij, ze im mniej czasu poswiecisz na gre, tym szybciej o niej zapomnisz.
Moze jeszcze karawany atakow wymyslimy?

__________________
Przejmie konto - r14,16

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vaginor: 04-04-2018 12:25.

04-04-2018 12:17 Vaginor jest offline Szukaj postów użytkownika: Vaginor Dodaj Vaginor do Listy kontaktów
Aznan
Junior Member


Data rejestracji: 15-03-2014
Postów: 24
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie prawda. w hattricka gram od 10 lat logując się 2 razy w tygodniu. nie następuje znużenie grą po prostu

__________________
r10 - Aznan
04-04-2018 12:36 Aznan jest offline Szukaj postów użytkownika: Aznan Dodaj Aznan do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vaginor napisał(a)
Nie zapomnij, ze im mniej czasu poswiecisz na gre, tym szybciej o niej zapomnisz.
Moze jeszcze karawany atakow wymyslimy?

Nie jest to prawdą. Można by powiedzieć, że prędzej jest odwrotnie. Zbyt duża intensywność powoduje znużenie i "wypalenie materiału". BW to spokojna gierka, którą chętni mogą masterować a reszta może sobie klikać i obserwować swój powolny rozwój. I to w niej cenię bardziej niż kiedyś wyścig szczurów, który po prostu nudzi się albo w sposób naturalny przestaje istnieć (karty w końcu są rozdane). Od emocji mamy inne gierki.

Dlatego takie zmiany są dobre. Przyrównywanie ich do "karawan ataków" to absurd, chyba że pojawią się takie zmiany, że ataki będą w sposób normalny bardzo uciążliwe do wykonywania, tak jak teraz często i gęsto właśnie ekspy i kw.
04-04-2018 13:18 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powtórzę raz jeszcze, że jestem za.
a tym, którzy płaczą nikt przecież nie będzie nakazywał korzystać z tej opcji. możecie dalej siedzieć 24h na dobę w tej grze i być no life'ami i rolować zestawami.

__________________
r18: Asmiran
04-04-2018 13:57 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miło byłoby jakby admin się wypowiedział czy jest to w ogóle do zrobienia.

I tak jak kolega wyżej pisze. Nie chcesz nikt Cię nie zmusi do korzystania z tego.
04-04-2018 17:53 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Nie chcesz nie korzystaj". Problem jest taki, ze to jednak wplywa na gre innych osob bo mozesz przy takim systemie siedziec 24h w eq stricte obronnym.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
04-04-2018 18:02 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co z tego?

W końcu eq obronne by się pojawiło. Nie radzisz sobie, to nie atakuj danego gracza, co za problem?

Że też ustawienie zestawu na 1v1 tak nie porusza i nie ma tematów płaczów, by to wyłączyć, tam w końcu cenniejsze zasoby się zdobywa, a zapis eq istnieje.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
04-04-2018 18:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i w koncu obronne eq mialoby do cholery sens xD co z tym zlego jak ktos by w nim siedzial? Big Grin jakos an arenie 1 vs 1 moga siedziec? :> Moga sobie dac zestaw zapisz i juz... na obronce tez tak powinno byc : )
04-04-2018 18:08 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie dajecie rady na roznych ekspach to moze popracujcie nad eq?

Gram snajperem, 90% przeciwnikow to bialasy i łsy na ssakach. Jeszcze brakuje zeby wszyscy siedzieli 24/7 w tytanach czy spakach.

Nie wiem co mam zmienic w eq, chyba tatek i rase xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 04-04-2018 18:19.

04-04-2018 18:19 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Jak nie dajecie rady na roznych ekspach to moze popracujcie nad eq?

Gram snajperem, 90% przeciwnikow to bialasy i łsy na ssakach. Jeszcze brakuje zeby wszyscy siedzieli 24/7 w tytanach czy spakach.

Nie wiem co mam zmienic w eq, chyba tatek i rase xD



Nie znam reali Morii wiec na ten temat nie bede sie wypowiadal.

Do Bokruga mam blachy wiec chyba jakos daje rade , wyzej przez braki skladowe nie mam na razie szans.
Wiec nie mam problemu z eq problem rodzi sie jezeli sa expy Drzewo/Glakus/Obelisk i tu rodzi sie problem aby wykorzystac max eq i mozliwosci postaci kazda z tych exp musi konczyc sie o innej porze a ja musze sie przebierac.
Moze top koksy nie maja takiego problemu, maja 1 zestaw i wszedzie sie sprawdza, ale sa tez mniejsi o ktorych na forum zapominacie. Liczy sie topka a mniejsi? Po co o nich dbac, olac ich a pozniej plakac dlaczego tak malo osob gra...
05-04-2018 11:42 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
rikulus
Double Ace


Data rejestracji: 25-11-2016
Postów: 136
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydała by się taka opcja, teraz 24/7 w ekspedycyjnym siedzę, gdyż niemam czasu aby się non stop przebierać. Już nie marnuję cennych kamyków na klejenie sprzętu do obrony czy ataku, nie warto.
05-04-2018 12:27 rikulus jest offline Szukaj postów użytkownika: rikulus Dodaj rikulus do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś grałem w grę, która wymagała pilnowania konta 24h na dobę. Zrezygnowałem z niej na korzyść BW bo tutaj można było sobie pograć bardziej na luzie i bez konieczności logowania co godzina.
Tylko ludzie bez obowiązków oraz życia prywatnego mogą chwalić obecny system polegający na ślęczeniu nad smartfonem i przebieraniu się na każdą ekspę i kw.
W śmiesznych mikro klanikach też nie ma spiny bo ile tam eksp dziennie leci?
Ja grając w klanie sklasyfikowanym na 3 miejscu rankingowym mam kilkadziesiąt eksp i kilkadziesiąt kw dziennie do obstawienia. Niektóre ekspy mieszczą po około 30 osób więc nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni aby wyciągnąć wniosek że nie ma możliwości obstawienia wszystkich eksp bo są to różne lokacje i ktoś kto pomaga gdzieś w palnej nie ma szans o tej samej godzinie asystować na lokacji która wymaga białej. Tak samo z arkanami i talizmanami które ustawia się pod daną lokację.
Co można zrobić? Można zblokować ekspy wymagające podobnych ustawień w taki sposób żeby ich 2 faza przypadała zawsze na tę samą godzinę. I tak niestety robimy:/
Zdarzają się jednak jakieś poślizgi spowodowane tym że komuś coś wypadło w realu. Taka ekspedycja jest obarczona poważnym ryzykiem niepowodzenia ponieważ ludzie przebierają się w inne eq na inne lokacje/areny/oblężenia itd.
Z fabularnego punktu widzenia też wygląda to absurdalnie. Wyobraźmy sobie taką oto sytuację że drużyna odważnych wampirów urządza polowania na groźnego potwora w celu zdobycia trofeum/odznaki. Za chwilę każdy z uczestników ekspedycji może zostać rozszarpany przez bestię więc wszyscy w skupieniu kontynuują to śmiertelne safari! Nagle okazuje się że jeden z uczestników polowania zapomniał gdzie jest, przywdział strój poszukiwacza i szuka dropa. Przez jego "niepojęte roztargnienie" bestia uzyskuje przewagę i wybija drużynę do nogi!
Przecież to zalatuję gorszym gniotem niż jakiś tani horror rodem z USA!

Ludzie! Mamy lato! Poważnie widzicie sens w zamulaniu przed kompem lub smartfonem?
Nie lepiej zaplanować pewne działania kiedy mamy na to czas a kiedy trzeba poświęcić go rodzinie lub innym obowiązkom to gra nas "nie woła"!
Patrząc przez pryzmat bezpieczeństwa też wydaje się że BW powinno być adresowane do ludzi którzy za nie odpowiadają? Chcielibyście żeby maszynista waszego pociągu przebierał się na ekspę kiedy jedziecie w wagonie podczepionym do jego lokomotywy?

__________________
R14 : Brzydall
09-04-2018 09:06 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SimonKSD
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat stary ale skoro mamy CM to może wypowie się w temacie w tej sprawie.
Jest szansa na coś takiego??

spam, archeologia ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 31-07-2018 20:52.

28-07-2018 14:40 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zapisywanie "Zestawu eq" na expach i kw.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH