Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Dlaczego aukcja cofnięta? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dlaczego aukcja cofnięta?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
jola25
Full Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 64
Kraina: Necropolia II
Skąd: NCCN

Dlaczego aukcja cofnięta? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajnie ale Zakrawa to troszkę na patologię że przed zalicytowaniem trzeba sprawdzać forum czy przypadkiem wystawiający się nie pomylił.

https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8eae61a6f1

Proszę wskazać punkt regulaminu który złamałem i znów cofnięto aukcję.

edit:

Rozumiem sytuację. Ale zdejmowanie części setu bez ostrzeżenia? Chyba troszkę niegrzeczne.
Cofnięcie aukcji w takiej sytuacji możliwe ale chyba za zgodą kupującego...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jola25: 03-04-2018 11:48.

03-04-2018 11:35 jola25 jest offline Szukaj postów użytkownika: jola25 Dodaj jola25 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie mamy możliwości anulowania aukcji, kiedy jeszcze trwa, więc siłą rzeczy musimy to robić po zakończeniu.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

03-04-2018 12:32 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
jola25
Full Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 64
Kraina: Necropolia II
Skąd: NCCN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jola25
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za odpowiedź. Jednak Prosił bym aby stworzyć taką możliwość (takie tłumacze nie że nie mam od wielu lat takiej możliwości, jest kpiną z rozmówcy).

Ale macie możliwość wysłania Informacji iż aukcja zostanie cofnięta powiedzmy za 24h.

Chyba uczciwe? A co ważniejsz dość grzeczne.

A nie wysyłanie mi info iż się pomyliłem i cofacie. A powód znajdź sobie szukajką na forum TY UŻYTKOWNIKU jeden.

Zaznaczam że licytujący się nie pomylił. I do tego też piję.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez jola25: 03-04-2018 12:55.

03-04-2018 12:54 jola25 jest offline Szukaj postów użytkownika: jola25 Dodaj jola25 do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-Oj, zapomniałem zabezpieczyć pistoletu, wystrzeliłem no i zabiło tego człowieka, no weź, panie opie, cofnij pan, znajomemu pan nie pomoże?
-OK, nie ma sprawy, ale żeby to było ostatni raz Happy
Wszędzie układy, układziki Happy

A przede wszystkim rodzi to możliwość nadużyć - przedmiot sprzeda się za mniej niż się ktoś spodziewał to już idzie temat do opa 'cofnij pliska, bo zapomniałem wycofać'

Wystawianie itemów w celach opróżnienia zbrojowni jest możliwością, ogólnie nie zgodną z założeniem aukcji itd itp. I jeśli ktoś wystawia powinien robić to na własną odpowiedzialność, a nie potem z płaczem lecieć do opa. Ludzie uczciwie licytują itemy to mają prawo je mieć już dla siebie po wygranej w uczciwy sposób licytacji.
Ale czego się spodziewać po opach na BW, najpierw BUC jakieś cyrki odstawia z aukcjami na moriach, a widzę że tu nie lepiej rotfl

__________________

Envy

03-04-2018 13:34 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
jola25
Full Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 64
Kraina: Necropolia II
Skąd: NCCN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jola25
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo przepraszam Panie Slayer94.
Temat w żaden sposób chyba pana nie dotyczy.

Nie wnikam tutaj w sens cofania/wystawiania aukcji. Wiadomo że kolesiostwo jest wszędzie i to co robi op naprawdę mocno bije w idę aukcji. Przedmiot wystawiony poprawnie zalicytowany i wygrany w aukcji należy do oferenta (W normalnym uczciwym świecie). Wiadomo iż według napisanego przez administrację regulaminu wstawienie wysokiej cm w teorii grozi banem za puch. ( jakoś nie widziałem). A jak się nie wstawi cm i nie zdąży posprzątać zbrojki to się pisze do opa aby cofnął bo ktoś zalicytował i tyle.

Temat dotyczy chamskiego zachowania jakim jest zabranie znienacka sprzętu który człowiek ma na sobie. I co gorsza napisanie mu że, to z powodu jego błędu! I zamiast prostego przepraszam które zamknęło by temat, pisanie głodnych kawałków o możliwościach technicznych.
03-04-2018 13:50 jola25 jest offline Szukaj postów użytkownika: jola25 Dodaj jola25 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, rzeczwyście mogłem przez przypadek wpisać "Pomyłka licytującego" zamiast "Pomyłka sprzedającego" - bardzo przepraszam. W każdym razie porozmawiam z Konradem o możliwości dodania mechanizmu kontroli aukcji, które trwają.

Slayer94 - cofamy aukcje tylko, jeśli zgłoszenie było przed końem licytacji.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

03-04-2018 14:53 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
jola25
Full Member


Data rejestracji: 15-12-2006
Postów: 64
Kraina: Necropolia II
Skąd: NCCN

Autor tematu Temat rozpoczęty przez jola25
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję i proszę o zamknięcie.
03-04-2018 15:00 jola25 jest offline Szukaj postów użytkownika: jola25 Dodaj jola25 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Dlaczego aukcja cofnięta?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH