Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars jest nudny. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Bloodwars jest nudny. 14 Ankieta - średnia ocena: 8,6414 Ankieta - średnia ocena: 8,6414 Ankieta - średnia ocena: 8,6414 Ankieta - średnia ocena: 8,64
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dragin
Member


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 39
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Bloodwars jest nudny. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zacząłem swoją przygodę z tą grą już jakiś czas temu. Wielu zmian byłem świadkiem, wielu nie przemyślanych zmian które trzeba było sprostować bo komuś nie chciało się przeliczyć np. krwi życia, wiadome wpadki się zdarzają . Moja gra, jak i jeszcze za pewne paru osób tutaj wygląda tutaj na takiej zasadzie, że wbija się, zakłada expy, dobija itd, robi się wyprawki i ataki i tyle. Nawet już się na aukcje nie patrzy bo po co skoro te które są uznawane za administrację za nie poprawę są rozpatrywane po 6-12 miesiącach. W tym wszystkim po co nam aplikacja którą już robicie X miesięcy? Aby zdobyć nowych graczy? Po co skoro gra wciąż jest w "becie"...
Gra potrzebuje zmian, jest wiele mankamentów które trzeba poprawić na już. Zajmujecie się jakimiś zbędnymi poprawkami kosmetycznymi zamiast zając się Potęgą mocy, przewagą ssaków w tabeli rankingowej tym samym brakiem innych niegrywalnych ras.
Wyłączacie zwykłą karawanę, która była dostępna w tej grze tyle czasu, a problem pkt evo wciąż jest i dawanie ich w ramach świąt nie zmieni ich braku kiedy potrzeba 6 000 aby odpalić kolejną runę. Jasne, ona da wiele możliwości ale zakładając, że trzeba spędzić 125 dni z udanymi WSZYSTKIMI atakami to słaba nagroda za "wytrwałość".
Areny 3v3, wszechobecna potęga i wygrywa ten który więcej moda krytyka wyssie.
Areny klanowe na serverze r17 to jedna wielka monotonia , z jednymi cały czas się wygrywa, z kolejnymi cały czas przegrywa, odbijanie się niczym piłeczka.
Król wzgórz, wszystkie lokacje na dzień dzisiejszy dla top 100 są za słabe, każdy bardziej rozgarnięty może zrobić je solo. Powinno być jakieś skalowanie levelowe, aby było więcej mobów na lokacji i szansa na podwójny/potrójny umag powinna być powiększona.
Daliście nam dzienne expy/kw, aby przyśpieszyć wbijanie poziomów, aktualnie widać problem z brakiem evo, dlaczego nie możecie po prostu zwiększyć ilości ataków na dzień?
Wciąż łudzę się na lepsze zmiany... ale jak widzę co się tu dzieje to z dnia na dzień mam mniej ochoty na nie czekać.

Pozdrawiam
Aferioss r17
08-04-2018 22:40 Dragin jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragin Dodaj Dragin do Listy kontaktów
kubi180
Double Ace


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 126
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jakoś założyłem nowa postać i w 2 miesiące mam 5k Evo, jak dla mnie coś takiego jak 5lvl evo do run powinno Ci trochę zająć bo co niby będziesz robił jak zbierzesz wszystko?
09-04-2018 00:39 kubi180 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubi180 Dodaj kubi180 do Listy kontaktów
zuosamozuo
Newbie


Data rejestracji: 19-01-2017
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kubi180 napisał(a)
Ja jakoś założyłem nowa postać i w 2 miesiące mam 5k Evo,

Zaokrągliłeś troszke za dużo...
09-04-2018 01:45 zuosamozuo jest offline Szukaj postów użytkownika: zuosamozuo Dodaj zuosamozuo do Listy kontaktów
SeleX
Junior Member


Data rejestracji: 20-03-2018
Postów: 10
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twórcy gry nie chcą urozmaicać jej graczom co jest smutne :C
Np: Takie R1 już dawno mogłoby przejść z Necro V1 na V2, żeby ludzie się nie nudzili... ale po co?
09-04-2018 02:00 SeleX jest offline Szukaj postów użytkownika: SeleX Dodaj SeleX do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat do miszmasza...co nie zmienia faktu ze autor ma racje w conajmniej 80 % . Gra nie stawia wyzwań. Juz nie. Na dzis dzień SM robi źródło evo i cos tam dłubie w nowym paczu. Kiedy będzie?

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Przykro mi ale o ile nie będę na 100% pewien to wolę nic nie pisać.


ale moze tak plus minus?

cytat:
SushiMaker napisał(a)


Daty nie podam, cały czas jest kodowany.


I tyle w temacie. Od 1 maja ma byc ktoś odpowiedzialny za komunikacje z graczami na forum. Czy w tym roku? Sm obiecuje ze tak Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 09-04-2018 06:41.

09-04-2018 06:41 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

09-04-2018 14:12 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Lilo
Junior Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia IV

Shocked Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aferku, przesadzasz.
Ja każdego dnia widzę imponujące zmiany - np. w ramach dostosowania do przyszłej aplikacji mam teraz codzienną zagadkę - co wskoczy na kanał po kliknięciu Wyślij rotfl



__________________
R6: nick Eclipse R10: nick lilo RU: nick megan R11: nick lilo R15: nick Pio R17: nick Lilo R18: nick Lilo R19: nick Lilo PTR: nick Lilo

Kuce z Bronksu! <-HERE
10-04-2018 11:56 Lilo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lilo Dodaj Lilo do Listy kontaktów
Binek666
Forum Ace


Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 99
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja polecam wyprobowaną zabawe. Zaloz nową postać i proboj zblaszyc moby od 20lvl. Nie chodz na wyprawy, atakuj najnizej w rankingu po ewo. Na morii moze np. Kleic itemy z nudow (na 29lvl mam juz prawie calego Builda).
Nudne to jest parcie na ślepo do przodu Big Grin
10-04-2018 13:11 Binek666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Binek666 Dodaj Binek666 do Listy kontaktów
Lilo
Junior Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 18
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całkiem fajny pomysł, o ile się nie ma żadnych ambicji.

__________________
R6: nick Eclipse R10: nick lilo RU: nick megan R11: nick lilo R15: nick Pio R17: nick Lilo R18: nick Lilo R19: nick Lilo PTR: nick Lilo

Kuce z Bronksu! <-HERE
10-04-2018 13:37 Lilo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lilo Dodaj Lilo do Listy kontaktów
Binek666
Forum Ace


Data rejestracji: 27-12-2010
Postów: 99
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....=3315&enemyNr=1
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....=3315&enemyNr=2

Juz 2 blachy wpadly. A kupa zabawy jest przy kominowaniu i ustawianu expy Big Grin BW ma tyle możliwości

A tu skan:
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=b4f56eeac1

Naprawde polecam
10-04-2018 18:20 Binek666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Binek666 Dodaj Binek666 do Listy kontaktów
Dragin
Member


Data rejestracji: 17-11-2013
Postów: 39
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dragin
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Liluś jak takie zmiany Cię zaspokajają to najważniejsze Big Grin

Binek po co mam sobie szukać "wyzwań" jak cała topka r17 pewnie również czeka na jakieś sensowne zmiany, bo bicie się cały czas z tymi samymi ludźmi w tak bardzo "ważnym" wydarzeniu jak arena klanowa nie jest satysfakcjonująca.
10-04-2018 20:29 Dragin jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragin Dodaj Dragin do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bloodwars nie jest nudny, Bloodwars jest przestarzały Smile

Content o wiele za wolny i zbyt powtarzalny w stosunku do wymagań dzisiejszych odbiorców.
10-04-2018 21:28 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lilo napisał(a)
Całkiem fajny pomysł, o ile się nie ma żadnych ambicji.

Ambicje w grze przeglądarkowej, która z założenia powinna być zabawą, a nie codziennym obowiązkiem?chytry
SkisłemBig Grin

PS Jeszcze zrozumiałbym, gdyby wokół BW była taka "otoczka" jak wokół CS-a czy innego LOL-a, gdzie są turnieje i inne zawody na których można natrzaskać hajsów, jeśli ma się ambicje być najlepszym, ale żeby w BW to ja nie wiem...

PPS Może warto zainstalować inną (zajmującą mniejszą część ekranu) klawiaturę, to będzie widać widać box wprowadzania msg na SB? To tak w kwestii poprzedniego posta;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 10-04-2018 22:36.

10-04-2018 22:33 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Bloodwars jest nudny.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH