Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Błąd w umagu? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Błąd w umagu?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Tiss
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: Blad w umagu?


https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=3f3dd14b26

Tiss zdobywa róg demona o właściwościach: PKT ŻYCIA +1000, obrona postaci +100, modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -20 %. Uzyskane punkty Łaski Pana Ciemności: 140. Uzyskane wolne punkty Łaski Pana Ciemności: 14.

jak dla mnie to wyglada jak podwojny umag. +1k hp = 125lpc, +100 obrony = 15 lpc. do tego moge niby dostac jeden lub dwa minusy.

MAX ilość punktów ŁPC Umagicznienie
500 Modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -2 %
3500 Modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -4 %
10000 Modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -8 %
20000 Modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -15 %

przy jakiej konfiguracji tych minusow dostalem -20% ?

__________________

12-04-2018 15:51 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej sprawdz czy mozesz do 3 skladnikow ulepszyc
No wtedy by mogly byc 3 minusy
8.8 i 4

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-04-2018 16:11 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



podwojny. wiec max 2 minusy. wiec dalej nie mam pojecia skad -20 ;]

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez elwojtass: 12-04-2018 16:34.

12-04-2018 16:33 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
kortuz
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 7
Klan: The Last Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Brzeźno

RE: Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatni umag to +12 kryta, którego nie możesz ulepszyć, a w minusach -32%. Możliwe? Możliwe.

Edit: co by zmodyfikować rozwiązanie - ile masz ŁPC?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kortuz: 12-04-2018 19:41.

12-04-2018 19:40 kortuz jest offline Szukaj postów użytkownika: kortuz Dodaj kortuz do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

RE: Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kortuz napisał(a)
Ostatni umag to +12 kryta, którego nie możesz ulepszyć, a w minusach -32%. Możliwe? Możliwe.

Edit: co by zmodyfikować rozwiązanie - ile masz ŁPC?


Mozesz mi pokazac dodatni umag dajacy modyfikator kryta, ktorego wartosc w lpc wynosi 0? rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 12-04-2018 19:51.

12-04-2018 19:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
RE: Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kortuz napisał(a)
Ostatni umag to +12 kryta, którego nie możesz ulepszyć, a w minusach -32%. Możliwe? Możliwe.

Edit: co by zmodyfikować rozwiązanie - ile masz ŁPC?


1. pokaz mi w ogole umag z dodatnim modyfikatorem obrazen od kryta Wink o ile mi wiadomo, nie istnieje Wink

2. to co twardy napisal powyzej

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez elwojtass: 12-04-2018 20:09.

12-04-2018 20:06 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
RE: Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam, przypadkowy multipost, prosze o skasowanie

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez elwojtass: 12-04-2018 20:09.

12-04-2018 20:07 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo bug albo dali ciala i zrobili 5 piziom z -20% ale zapomnieli o tym poinformowac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-04-2018 20:11 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
kortuz
Newbie


Data rejestracji: 10-08-2009
Postów: 7
Klan: The Last Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Brzeźno

RE: Błąd w umagu? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
elwojtass napisał(a)
cytat:
kortuz napisał(a)
Ostatni umag to +12 kryta, którego nie możesz ulepszyć, a w minusach -32%. Możliwe? Możliwe.

Edit: co by zmodyfikować rozwiązanie - ile masz ŁPC?


1. pokaz mi w ogole umag z dodatnim modyfikatorem obrazen od kryta Wink o ile mi wiadomo, nie istnieje Wink

2. to co twardy napisal powyzej


Nie tkwię tak głęboko w mechaniceWink Nie jest tak, że ŁPC zdobywa się tylko za różnicę między dodatnim a ujemnym?
Jeśli nie to mój pomysł nie ma sensu, po prostu dostrzegłem taką możliwość.

edit: Nie doczytałem - nie chodziło o szansę na kryta Wink To mój ostatni dzień na forum, jak znam ludzi, będzie mi to pamiętane przez najbliższe 370 lat. Żegnam państwa Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kortuz: 12-04-2018 20:35.

12-04-2018 20:32 kortuz jest offline Szukaj postów użytkownika: kortuz Dodaj kortuz do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie nie, dostajesz lpc tylko w zaleznosci od wartosci dodatnich efektow.

cytat z tutoriala:

cytat:
Ilość zdobytych pkt ŁPC zależy od sumy wartości efektów dodatnich wylosowanego umagicznienia (efekty ujemne nie są brane pod uwagę).


@up

przeciez nikt Cie tu nie probowal obrazic ani urazic, ja tam sie ciesze, ze jest zainteresowanie moim tematem i ludzie probuja znalezc wyjasnienie, wiec nie, nie bedzie pamietane 370 lat Wink

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez elwojtass: 12-04-2018 20:38.

12-04-2018 20:36 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako, ze od dwoch tygodni brak wyjasnienia to podbijam.

__________________

24-04-2018 12:40 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
Apollno1
Triple Ace


images/avatars/avatar-21997.gif

Data rejestracji: 03-06-2009
Postów: 244
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedyne co mi przychodzi do glowy to napisanie PW do Konrada z linkiem do tematu i prosba o zapoznanie sie - moze nie odpisze od razu, ale przy wolnej chwili sprawdzi i da znac, a na forum temat moze sie zakopac..

Tylko kombinacja 3 ujemnych umagow da -20, wg informacji z tutka - no chyba ze blad jest w tutku - ale na to pytanie tylko administracja zna odpowiedz wiec szczerze polecam nic innego chyba nie wykombinujesz.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Apollno1: 24-04-2018 17:55.

24-04-2018 17:50 Apollno1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Apollno1 Dodaj Apollno1 do Listy kontaktów
NaSiR
Lord


images/avatars/avatar-13096.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 370
Klan: r1: LeT, AD | r4: PHX, LeT
Kraina: Necropolia; Necropolia III
Skąd: Preussisch Holland

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego warto by jednak przerobic podglad zdobytego umaga
tak aby bylo widac wszystkie skladowe?

Dziwny umag na evencie - raport

Ja tez nie moglem dojsc co tu sie porobilo i ostatecznie uznalem,
ze trafilem: +18 trafienia, -10 trafienia i -15 trafienia Tongue

__________________
..:: r4: NaSiR (zloz oferte) ::..
24-04-2018 20:25 NaSiR jest offline Szukaj postów użytkownika: NaSiR Dodaj NaSiR do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie.

v. 1.7.17 beta 17 kwietnia 2017
Podwójny efekt negatywnego umagicznienia "obrażenia -x, szansa trafienia krytycznego -x" został zastąpiony pojedynczym efektem "modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -x".

Od tego czasu umagi te mają efekty (na Morii)
500, modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -5
3500, modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -10
10000, modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -20
20000, modyfikator obrażeń od trafienia krytycznego -35

Prześlę info tutorial modom do zmiany. Z tego co widzę efekty dla Necro 1 i 2 też mają wpisane błędne wartości.

W najbliższym patchu zaplanowaliśmy zmianę pokazującą wszystkie efekty umagicznienia w raporcie z jego zdobycia.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-04-2018 21:26 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez elwojtass
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

faktycznie, przeoczylem patcha. dzieki Konradku za odpowiedz. pozwole sobie dodac linka do Twojego posta do tematu o pokazywaniu wszystkich efektow oddzielnie.

__________________

25-04-2018 00:25 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Błąd w umagu?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH