Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Biżu łatwości nie działa ? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Biżu łatwości nie działa ?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
UR3Q
Member


Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 32
Kraina: Moria IV

Biżu łatwości nie działa ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:
w sali tronowej mam 46% łatwości
po założeniu biżuteri łatwości statystyki ani łatwośc w ST sie nie zmienia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UR3Q: 14-04-2018 22:27.

14-04-2018 22:26 UR3Q jest offline Szukaj postów użytkownika: UR3Q Dodaj UR3Q do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz evo do łatwości? nie jestem pewien, czy sala tronowa bierze je pod uwagę

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
15-04-2018 08:27 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id lub nick w grze:

moze jakas wrózka da radę Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 15-04-2018 09:04.

15-04-2018 09:04 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
UR3Q
Member


Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 32
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UR3Q
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 22793

Właśnie o to mi chodzi czy ST pokazuje z uwzględnieniem
Lekkości Bytu bo mam 46% +4% więc było by 50%
Ale to by było do bani bo by wyszło że lekkośc bytu to marnotrawienie EVO

spodziewałem sie odpowiedzi typowego administratora ... "u mnie działa" to by bym wiedział wprost że ST nie pokazuje EVO i mam już full 50% i bym się tylko wkurzał na siebie że niepotrzebnie lekkość brałem Big Grin
16-04-2018 08:55 UR3Q jest offline Szukaj postów użytkownika: UR3Q Dodaj UR3Q do Listy kontaktów
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lekkość bytu nie podlicza się w ST, ale samo w sobie działa.
Pisałem kiedyś o tym na forum, ale któryś z administratorów stwierdził, że jest ok i tak być powinno Happy
Więc pozostaje po raz kolejny liczydło i za każdym razem trzeba pamiętać o dodaniu wartości z lekkości bytu do łatwości w ST Tongue

__________________

Envy

16-04-2018 09:00 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
UR3Q
Member


Data rejestracji: 09-12-2008
Postów: 32
Kraina: Moria IV

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UR3Q
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli lekkośc bytu to zmarnowane EVO Frown

Dzięki za info ... wrózka jakoś nie była potrzebna Wink

Do zamknięcia
16-04-2018 09:03 UR3Q jest offline Szukaj postów użytkownika: UR3Q Dodaj UR3Q do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R17 Biżu łatwości nie działa ?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH