Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 inicjatywa a tchnienie smierci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony inicjatywa a tchnienie smierci
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elwojtass
Full Member


Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 54
Kraina: Moria VII
Skąd: krk

inicjatywa a tchnienie smierci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Tiss
Przeglądarka internetowa: chrome

Opis problemu:

moze nie do konca bug, ale chcialbym zeby ktos wyjasnil jak to funkcjonuje. np:

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=273cf4f9cf

nie moglem ogarnac dlaczego mam 60 ini mniej niz miec powinienem. dodajac do siebie zwinke, sposta, 75 za ninje i 73 bonus z wiedzy powinienem miec 804. w koncu Baniek mi zwrocil uwage na tchnienie smierci (dzieki Baniek). chodzi mi natomiast o to, ze wyswietlane statystyki sa mylace. tzn dlaczego jeszcze przed walka pokazuje mi inicjatywe obnizona o -60 zwinki z tchnienia? czy to sa statystyki koncowe? jesli tak, to czemu zwinka jest pokazana przed aktywacja tchnienia a nie po obnizeniu?

jezeli w raporcie te statystyki to jest stan sprzed walki to niech wyswietla pelna inicjatywe. a jesli sa to staty po walce to niech wyswietla obnizona zwinke.

__________________

16-04-2018 11:36 elwojtass jest offline Szukaj postów użytkownika: elwojtass Dodaj elwojtass do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Jest to ewidentny bug Smile Poprawione.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




16-04-2018 19:48 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 inicjatywa a tchnienie smierci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH