Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Zlot Gdansk 02.06!! Zapraszam. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zlot Gdansk 02.06!! Zapraszam. 9 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Zlot Gdansk 02.06!! Zapraszam. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam! rotfl

Bardzo dawno nie bylo oficjalnego zlotu wiec czemu by nie zrobic poki r1 jeszcze zyje, akurat zawitam do Polski i fajnie by bylo zobaczyc buzki z polnocnej czescie Polski i nie tylko!
Co do miejsca to nie mam pojecia gdzie mozna by bylo sie spotkac wiec licze na was!
Powitajmy lato zimnym piwem rotfl

Data zlotu: 02.06.18, Rezerwacja jest pod imieniem Adam jakby ktos byl wczesniej (SpawN)
Miejsce zarezerwowane od godziny 18:00: http://www.u7.pl/


Numer kontaktowy do mnie w razie rezygnacji itp pisac: +48 791103232

Lista intergracyjna:
1. mrocznaaM
2. RAW_MEAT
3. Cabaal
4. Kalafior
5. Kejt
6. Pepski
7. Elza
8. Endrju + zelek
9. NIUNIO?
10. nikczemny ferdynand i żona Patka (patrezena z gry)
11. SpawN
12. fidel0001
13. NIGHTPIJAK
14. Thor
15. Chlamydia
16.Murdrag
17.Olsztyniak z bw + kobita


__________________
r1=mrocznaaM

Ten post był edytowany 29 raz(y), ostatnio edytowany przez mrocznaM: 02-06-2018 10:04.

19-04-2018 09:50 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się pisze, bede jechał samochodem z Warszawy ( 3-4 osoby mogę zabrać i przywieść - Warszawa, Łódź i Toruń np. ) i mam ew. jedno miejsce w hotelu:

http://www.booking.com/Share-vf8LVjK
jak coś.


BTW byłoby miło gdyby ktoś z Gdańska obadał i zarezerwował jakiś lokalSmile

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 19-04-2018 10:30.

19-04-2018 10:25 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja+ żelek(a jego chyba nie muszę przedstawiać ) jedziemyTongue , raczej.

A tak poważnie to ja+żelek raczej chętni xD


EDIT: jakieś ogarnięte hotele ktoś zna?Big Grin mogę zabrać z okolic Kato/Jawo/Sosnowiec/Mysłowice 2-3 os.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Endrju723: 19-04-2018 17:22.

19-04-2018 13:04 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
NIUNIO
Newbie


Data rejestracji: 06-10-2017
Postów: 2
Skąd: Lublin

Fajnie by było, tylko z Lublina do Gdańska daleko !!! Ale... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...z miłą chęcią bym się wybrał samochodem, Ostatnio tam byłem, jak 6 roków miałem, a teraz mi +40 przybyło!
Czy jest jakiś specjalny program (poza piwem) dla 40+ ? Bo od października żadnego alkoholu w organizmie nie miałem, a gnaty już strasznie trzeszczą !
Z chęcią bym odwiedził te stare , niemieckie miasto Danzig ! He.., he..!
(oczywiście żartuję, ale pomysł fajny generalnie, tylko gdzie tam idzie stacjonować?)
Pozdrawiam !!!
19-04-2018 13:59 NIUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: NIUNIO Dodaj NIUNIO do Listy kontaktów Zobacz profil MSN NIUNIO
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do hotelu wkleilem, cena dupy nie urywa, ale parking, sniadanie w cenie.

I jest czysto i przyjemnie.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
19-04-2018 14:50 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrocznaM
RE: Fajnie by było, tylko z Lublina do Gdańska daleko !!! Ale... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NIUNIO napisał(a)
...z miłą chęcią bym się wybrał samochodem, Ostatnio tam byłem, jak 6 roków miałem, a teraz mi +40 przybyło!
Czy jest jakiś specjalny program (poza piwem) dla 40+ ? Bo od października żadnego alkoholu w organizmie nie miałem, a gnaty już strasznie trzeszczą !


Hehe specjalny program? hmm raczej zrobimy rezerwacje w jakiejs knajpie i bedzie glownie picie i jedzenie Smile Gdzie bedziemy stacjonowac to nie mam pojecia, to bedzie drugi raz jak w Gdansku bede! Wiec licze tutaj na ludzi z okolic Smile To wpadasz?

__________________
r1=mrocznaaM

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mrocznaM: 19-04-2018 15:29.

19-04-2018 15:28 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
NIUNIO
Newbie


Data rejestracji: 06-10-2017
Postów: 2
Skąd: Lublin

Ostatnio na zlocie w Łodzi u Midasa, złamałem se nogę w kostce i... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie było, bo przeleżałem se tydzień w hotelu. Boy hotelowy przynosił mi piwo i jedzenie do łóżka, od baby odetchnąłem, tyle tylko, że z powrotem do Lublina z Łodzi, ze złamanym kulasem, strasznie kijowo było mi wracać. Ale wróciłem, poszedłem do lekarza z kulasem, w gips wsadził i pół roku w plecy miałem..! Do tej pory z suką na spacery ciężko mi chodzić, ale krew mi się do wyjazdu kolejnego gotuje !!!
Jeszcze muszę pomyśleć, bo mam parę spraw na miejscu do uregulowania w sądach, ale może bym dał radę ..?
Pozdrawiam !!!
20-04-2018 06:07 NIUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: NIUNIO Dodaj NIUNIO do Listy kontaktów Zobacz profil MSN NIUNIO
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Brokul napisał(a)
Ja się pisze, bede jechał samochodem z Warszawy ( 3-4 osoby mogę zabrać i przywieść - Warszawa, Łódź i Toruń np. ) i mam ew. jedno miejsce w hotelu:

http://www.booking.com/Share-vf8LVjK
jak coś.


BTW byłoby miło gdyby ktoś z Gdańska obadał i zarezerwował jakiś lokalSmile



do torunia moge dojechac pociagiem. Zgarnalbys mnie po drodze?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

20-04-2018 14:19 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
agawachoscil
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Olsztyniak z bw + kobita

podajcie jeszcze miejsce i dokładną godzinę zlotu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez agawachoscil: 24-04-2018 22:59.

20-04-2018 19:35 agawachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: agawachoscil Dodaj agawachoscil do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mesjasz - Nie ma problemu.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 22-04-2018 18:15.

22-04-2018 18:14 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będę!

jako miejscowy mogę coś pomóc, choć wiadomo wolałbym iść na gotowe Tongue

Pozdrawiam.
F.
25-04-2018 08:28 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
NIGHTPIJAK
Newbie


Data rejestracji: 04-09-2011
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kalafior jak i mnie zabierzesz to jade choc wolal bym pociagiem Big Grin
a zjawie sie napewno i wezme gosci patke thora i nikczemnego jak cos
25-04-2018 19:28 NIGHTPIJAK jest offline Szukaj postów użytkownika: NIGHTPIJAK Dodaj NIGHTPIJAK do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by NIGHTPIJAK
kalafior jak i mnie zabierzesz to jade choc wolal bym pociagiem Big Grin
a zjawie sie napewno i wezme gosci patke thora i nikczemnego jak cos


Mam 3 miejsca wolne, jak mam zabrac Mesjasza...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
26-04-2018 19:12 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
NIGHTPIJAK
Newbie


Data rejestracji: 04-09-2011
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bede sam reszta z trojmiasta
28-04-2018 18:44 NIGHTPIJAK jest offline Szukaj postów użytkownika: NIGHTPIJAK Dodaj NIGHTPIJAK do Listy kontaktów
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrocznaM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super! Widze wiecej i wiecej zainteresowanych. Wszyscy dopisani do listy. Jakies 2 tygodnie przed zlotem poprosze was o potwierdzenie! Smile

Wstepne proponowane miejsce : http://www.u7.pl/

rotfl rotfl

__________________
r1=mrocznaaM
29-04-2018 09:43 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To cię zabiorę i Mesjasza ew z Torunia sie zgarnie.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
30-04-2018 10:38 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Des
Member


Data rejestracji: 10-07-2012
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O proszę już jestem na liście wraz z żonkąTongue kto by przypuszczał, ale faktem jest, że nasza obecność jest wysoce prawdopodobnaSmile

__________________
r14 - Nikczemny Ferdynand
30-04-2018 14:20 Des jest offline Szukaj postów użytkownika: Des Dodaj Des do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na tak, tym bardziej że chyba 1 Czerwca mam wolne Tongue



A NP 1 CZERWCA JAK BĘDZIE JUŻ KTOŚ NA MIEJSCU ?? JEŚLI TAK DAJCIE ZNAĆ NA PW W GRZE

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 11-05-2018 18:31.

11-05-2018 18:27 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UPRZEJMIĘ INFORMUJĘ IŻ:

http://www.booking.com/Share-vf8LVjK

mam tu w sumie 3 rezerwacje na 2 x 2 pokje z sauna i jeden raz 3 osobowy.

Jedna dwojka jest do odstapienia dla chetnych, a jak nie to odwoluje.


Pzdr.

Oby Kazachstan rósł w siłę, a ludziom żyło się dostatniej...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
11-05-2018 22:23 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Kejt
Full Member


Data rejestracji: 02-07-2010
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kalafior jak Ty liczysz te miejsca misiu kolorowy jak mnie masz w pakiecie z ElzaBig Grin

__________________
r1 - Kejt


Nie Jestem Idealna Ale Idealnie Sobie z Tym Radzę
11-05-2018 22:47 Kejt jest offline Szukaj postów użytkownika: Kejt Dodaj Kejt do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kejt
Kalafior jak Ty liczysz te miejsca misiu kolorowy jak mnie masz w pakiecie z ElzaBig Grin


Mam miejsce w bagażniku na dwa ciała akurat...

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
11-05-2018 22:53 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
agawachoscil
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kejt napisał(a)
Kalafior jak Ty liczysz te miejsca misiu kolorowy jak mnie masz w pakiecie z ElzaBig Grin



ooo z Łodzi przyjedziesz? Zabierz po drodze Diama z małżonką Smile
18-05-2018 20:43 agawachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: agawachoscil Dodaj agawachoscil do Listy kontaktów
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrocznaM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze wszystkich po potwierdzenie obecnosci bo bedziemy robic rezerwacje.

__________________
r1=mrocznaaM
20-05-2018 09:25 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
RAW_MEAT
Junior Member


Data rejestracji: 24-04-2014
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja będę na 99% Smile ))
20-05-2018 09:30 RAW_MEAT jest offline Szukaj postów użytkownika: RAW_MEAT Dodaj RAW_MEAT do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwiedzam.

Ze mna Jedzie Elza i Kejt i Pepski - poki co potwierdzone.

Jak ktos jeszcze z Warszawy lub Lodzi chce sie zabrac to prosze o info.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 20-05-2018 21:19.

20-05-2018 20:52 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosba o wpisanie uzytkownika Chlamydia na zlot.

Ni ma konta a przybyc chce.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
20-05-2018 21:29 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
murdraag
Member


Data rejestracji: 22-05-2012
Postów: 35
Klan: Mini Corvi Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemanko! Czy stary człowiek r1 może wbić na zlocie? Big Grin

__________________
R1:Murdrag

cytat:
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.

21-05-2018 21:38 murdraag jest offline Szukaj postów użytkownika: murdraag Dodaj murdraag do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktos wogole pilnuje jeszcze tego tematu ? Tongue

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
22-05-2018 19:30 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
NIGHTPIJAK
Newbie


Data rejestracji: 04-09-2011
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

100% pojawie sie
22-05-2018 20:20 NIGHTPIJAK jest offline Szukaj postów użytkownika: NIGHTPIJAK Dodaj NIGHTPIJAK do Listy kontaktów
mrocznaM
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 28
Klan: EMERYCI
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice/Warszawa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrocznaM
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mysle, ze wszyscy ktorzy sie zglosili zostali dodani do listy, tam gdzie sa znaki zapytania nie mam potwierdzenia przybycia. Jezeli macie kontakt z tymi osobami, to prosze zapytajcie ich.


SpawN dzisiaj badz jutro zrobi rezerwacje i damy wam znac o ktorej i gdzie.

rotfl rotfl

__________________
r1=mrocznaaM
23-05-2018 14:52 mrocznaM jest offline Szukaj postów użytkownika: mrocznaM Dodaj mrocznaM do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Zlot Gdansk 02.06!! Zapraszam.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH