Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony obraza 12 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
amfik-fafik
Double Ace


Data rejestracji: 20-05-2015
Postów: 118

obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłaszający 14617
zgłaszany 7123

obraza mojej osoby nie życzę sobie aby taki wynalazek społeczny wyzywał mą boską osobę od "mend"

sb główne 2018-04-26 od godz 18:54 do 18:56
dodatkowo godz 19:00 wyzywa innego gracza

edit do artat

gram człowieku słabej wiary gram nie wyzywasz nie ma skarg wyzywasz są skargi regulamin mi na to zezwala
shalom człeku

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez amfik-fafik: 26-04-2018 19:13.

26-04-2018 19:02 amfik-fafik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik-fafik Dodaj amfik-fafik do Listy kontaktów
Artat
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wrócił pionek, który zamiast grać woli uprzykrzać grę innym Smile

adagio daj mi bana na kilka dni, niech się dziecko cieszy Smile

a tak na poważnie to powinniście tego dziwaka na stałe zablokować, inni gracze chyba mnie poprą ^^
26-04-2018 19:10
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 7123
Postać Artat

Obraza
1 dzień

__________________

27-04-2018 07:16 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Artat napisał(a)
wrócił pionek, który zamiast grać woli uprzykrzać grę innym Smile

adagio daj mi bana na kilka dni, niech się dziecko cieszy Smile

a tak na poważnie to powinniście tego dziwaka na stałe zablokować, inni gracze chyba mnie poprą ^^


nie

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
27-04-2018 11:12 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH