Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY R2 - Groźby na kanale klanowym » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R2 - Groźby na kanale klanowym 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Yodek_
Triple Ace


Data rejestracji: 14-05-2007
Postów: 214
Klan: DUKE, DATE, RTS, Plusz
Kraina: Necropolia; Moria; Moria VII
Skąd: Szczecin

R2 - Groźby na kanale klanowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o tymczasowe wstrzymanie się z rozpatrzeniem tego co było tu napisane.

__________________
R1 - Yoda
R20- FullMetalBicz


"Na horyzoncie nocy szumią czarne drzewa,
Którym wbito w korzenie ciernie nienawiści,
Cień umarłych przyjaciół żegna Cię i śpiewa,
Głosem cichszym od szeptu zapomnianych liści."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Yodek_: 28-04-2018 08:46.

27-04-2018 22:03 _Yodek_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yodek_ Dodaj _Yodek_ do Listy kontaktów
Nerus
Newbie


Data rejestracji: 28-04-2018
Postów: 4
Klan: NBH
Kraina: Moria II; Necro Hardcore
Skąd: Sierakòw

Shocked R2 - Groźby na kanele klanowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server R2

Witam Szanownych Adminòw chce się odnieść do sytuacji związanej Graczem o nicku Rey wszystko zaczęło się tak kiedy wstapiłem do klanu NBH to zacząły sie jego zaczepki w moim kierunku wyzwiska jesteś gòwnem Nerus itp.
jak ròwnież innych obrażał tylko że nikt tego nie zgłosił do tego psuł mi zabawe wbijając do oblegòw kedy napisałem klanòwke aby nikt nie wbijał tylko on wbijał kiedy do niego ja pisałem czy przestanie wbijać on odpisał że nie i że zobacze więc postanowiłem napisać do Szefa Klanu i Zastępcy Bac i Delux napisali do niego aby nie wbijał a on dalej mi psuł zabawe to znowu napisałem do Szefostwa tu mu znowu napisali aby nie wbijał i dostał Blokade na ZK to przestał do momentu kiedy nie zaczeła się Fuzja Klanòw pisze o wczorajszym wieczorze to się znowu zaczeły jego zaczepki słowne więc musze się bronić przed nim bo jestem osobą spokojną i każdy w klanie wie że to on zaczepia zrobiłem ludzi i nie szanuje nikogo a nie ja do tego większąć ludzj pisało do niego
abym mi się pozwolił rozwijać więc teraz dąży abym nie mògł dlatego będę się bronił bo nic mu nie zrobiłem

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Nerus: 28-04-2018 03:04.

28-04-2018 02:29 Nerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nerus Dodaj Nerus do Listy kontaktów
Nerus
Newbie


Data rejestracji: 28-04-2018
Postów: 4
Klan: NBH
Kraina: Moria II; Necro Hardcore
Skąd: Sierakòw

R2 - Groźby na kanele klanowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server R2

Witam Szanownych Adminòw chce się odnieść do sytuacji związanej Graczem o nicku Rey wszystko zaczęło się tak kiedy wstapiłem do klanu NBH to zacząły sie jego zaczepki w moim kierunku wyzwiska jesteś gòwnem Nerus itp.
jak ròwnież innych obrażał tylko że nikt tego nie zgłosił do tego psuł mi zabawe wbijając do oblegòw kedy napisałem klanòwke aby nikt nie wbijał tylko on wbijał kiedy do niego ja pisałem czy przestanie wbijać on odpisał że nie i że zobacze więc postanowiłem napisać do Szefa Klanu i Zastępcy Bac i Delux napisali do niego aby nie wbijał a on dalej mi psuł zabawe to znowu napisałem do Szefostwa tu mu znowu napisali aby nie wbijał i dostał Blokade na ZK to przestał do momentu kiedy nie zaczeła się Fuzja Klanòw pisze o wczorajszym wieczorze to się znowu zaczeły jego zaczepki słowne więc musze się bronić przed nim bo jestem osobą spokojną i każdy w klanie wie że to on ludzi zaczepia i nie szanuje nikogo a do tego większąć ludzi pisało do niego
abym mi się pozwolił rozwijać i dał mi spokòj więc teraz dąży abym nie mògł grać już dlatego będę się bronił bo nic mu nie zrobiłem

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Nerus: 28-04-2018 14:47.

28-04-2018 03:11 Nerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nerus Dodaj Nerus do Listy kontaktów
Nerus
Newbie


Data rejestracji: 28-04-2018
Postów: 4
Klan: NBH
Kraina: Moria II; Necro Hardcore
Skąd: Sierakòw

R2 - Groźby Wiadomości Prywatne Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server R2

Zalączam link w sprawie Gracza o nicku Rey znowu zaczepki i groźby pod moim adresem http://uploadfile.pl/pokaz/1431672---hmxu.html

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nerus: 28-04-2018 14:40.

28-04-2018 14:33 Nerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nerus Dodaj Nerus do Listy kontaktów
Nerus
Newbie


Data rejestracji: 28-04-2018
Postów: 4
Klan: NBH
Kraina: Moria II; Necro Hardcore
Skąd: Sierakòw

RE: R2 - Groźby na kanele klanowym Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Server R2

Witam Szanownych Adminòw chce się odnieść do sytuacji związanej Graczem o nicku Rey wszystko zaczęło się tak kiedy wstapiłem do klanu NBH to zacząły sie jego zaczepki w moim kierunku wyzwiska jesteś gòwnem Nerus itp.
jak ròwnież innych obrażał tylko że nikt tego nie zgłosił do tego psuł mi zabawe wbijając do oblegòw kedy napisałem klanòwke aby nikt nie wbijał tylko on wbijał kiedy do niego ja pisałem czy przestanie wbijać on odpisał że nie i że zobacze więc postanowiłem napisać do Szefa Klanu i Zastępcy Bac i Delux napisali do niego aby nie wbijał a on dalej mi psuł zabawe to znowu napisałem do Szefostwa tu mu znowu napisali aby nie wbijał i dostał Blokade na ZK to przestał do momentu kiedy nie zaczeła się Fuzja Klanòw pisze o wczorajszym wieczorze to się znowu zaczeły jego zaczepki słowne więc musze się bronić przed nim bo jestem osobą spokojną i każdy w klanie wie że to on zaczepia udzi i nie szanuje nikogo a nie ja do tego większąć ludzj pisało do niego
abym mi się pozwolił rozwijać więc teraz dąży abym nie mògł grać dlatego będę się bronił bo nic mu nie zrobiłem
28-04-2018 14:49 Nerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Nerus Dodaj Nerus do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po ostrzeżeniu za spam

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

28-04-2018 19:51 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY R2 - Groźby na kanale klanowym

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH