Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obraza 4 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,254 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Obraza Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłaszający: 313
Zgłaszany: 6078

Wiadomość prywatna 2018-04-14 17:37:30, 2018-04-14 17:38:00


SB klanowe 19.46 5/6 dni temu http://fotowrzut.pl/QK0H9MKM72
SB klanowe 7.50 też około 5/6 dni

Nie dość że wulgaryzmy to wielka obraza tutaj za tyle słów które padły należy się bardzo surowa kara a żeby dzieciak popamietał i wyszedł trochę z domu do ludziSmile

__________________
Xargo
06-05-2018 14:43 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedziałem że z rozen śmieje się nawet jego własny klan xd
06-05-2018 14:47 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega ma chyba podwójne konto na forum, za to nie grozi ban?

Adagio, screeny można spreparować, nic takiego nie pisałem. Niech zgłosi dzień i godzinę, ale podobno nie banujecie za sb powyżej 2 dni Smile

A co do PW, kolega jak widać po temacie wyżej cały czas prowokuje cały klan, mnie wyzywał x razy [mam zapisane sb z rozmowami wielu osób więc też mogę pokazać] i kilka uszczypliwości to chyba za mało na bana, nie widzę w moich rozmowach żadnej obrazy, jedynie negatywny stosunek do gracza.

Proszę o rozpatrzenie poważniejszego zgłoszenia które napisałem przed chwilą Wink

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 06-05-2018 16:00.

06-05-2018 15:48 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin działu Skargi

1. wulgarne / bardzo obraźliwe wiadomości w grze lub groźby odnoszące się do zdrowia/życia.
- w przypadku wulgarnych i/lub obraźliwych ważne są tylko przez 7 dni od wysłania wiadomości
groźby - przez 30 dni
treści z ShoutBox'a - 48h

Zamykam

__________________

06-05-2018 19:16 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH