Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy Community manager, hip hip » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nowy Community manager, hip hip 8 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,758 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Nowy Community manager, hip hip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: MasterOfPuppets
Data: 04-11-2017 23:37
Do: Hornet87
Temat: Ostrzeżenie

Witaj Hornet87,<br />
<br />
Otrzymałeś upomnienie od MasterOfPuppets.<br />
Powód: <b>Inne</b> (piramidka)<br />


możesz mi wskazać punkt regulaminu gdzie nie można cytować cytowanych wypowiedzi?


Wiadomość od MasterOfPuppets, dnia 04-11-2017 23:59
RE: Ostrzeżenie

Nie ma takiego punktu, nie zmienia to faktu że nie powinno się tego robić, bo jest to bardzo uciążliwe


Ten człowiek staje się członkiem BW Team odnośnie kontaktu z nami? To wiecie co? Wsadźcie sobie taki kontakt gdzieś, serio. Zatrudniliście największego prostaka z jakim miałem do czynienia na tym forum. Gość daje mi ostrzeżenie, pytam go na jakiej podstawie, odpisuje mi, że na żadnej.
Odwołanie do supermoda - supermoda nie ma, jest offline pół życia, a odwołanie do Sushi,- Sushi nie wie o co chodzi i żebym odwoływać się do super moda. Dalsza rozmowa z tym człekiem to popis chamstwa i ignorancji z jego strony. Tak jak najgorsza biurwa, która karierę rozpoczynała w mięsnym za prl'u.

Rozumiem, że teraz mogę odwoływać się w takich przypadkach, ale do kogo... do tego bęcwała, który traktuje regulamin jak dmuchaną lalkę po 23?! Roll Eyes

Dobrze wydane pieniądze rotfl

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 11-05-2018 19:10.

11-05-2018 19:03 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja czytam forum na komórce i jeśli nie ma punktu w regulaminie o piramidach to powinien być. Jest to strasznie uciążliwe, gdy posty nie mają żadnej treści a zajmują tyle miejsca.

Po co w ogóle ten temat? I to jeszcze w systemie...

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

11-05-2018 19:18 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

RE: Nowy Community manager, hip hip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Gość daje mi ostrzeżenie, pytam go na jakiej podstawie, odpisuje mi, że na żadnej.


cytat:
Nie ma takiego punktu, nie zmienia to faktu że nie powinno się tego robić, bo jest to bardzo uciążliwe


Ja tu widzę pewną sprzeczność.
Powód miałeś jasno podany, sam to zacytowałeś. Zresztą w regulaminie, w pierwszym punkcie, jest mowa o spamie.

Problemem nie są też same piramidki.
Cytatów używamy przytaczając cześć postu użytkownika, na którą odpowiadamy.
Jak dotyczy to całości to w ogóle nie trzeba cytować, szczególnie jak pisze się post zaraz po tym użytkowniku. Jak ktoś inny jeszcze coś pisał to wystarczy na początku wpisać nick, o czyj post chodzi.
Proste?! Nie zaśmieca się tym samym forum i ułatwia innym czytanie.

Dokładnie z tego samego powodu wprowadziliśmy też limit wielkości sygnatury, aby nie było sytuacji, gdzie ktoś pisze jedno zdanie, a post zajmuje cały ekran.



Przenoszę do misz-masz

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-05-2018 19:46 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
RE: Nowy Community manager, hip hip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Gość daje mi ostrzeżenie, pytam go na jakiej podstawie, odpisuje mi, że na żadnej.


cytat:
Nie ma takiego punktu, nie zmienia to faktu że nie powinno się tego robić, bo jest to bardzo uciążliwe


Ja tu widzę pewną sprzeczność.
Powód miałeś jasno podany, sam to zacytowałeś. Zresztą w regulaminie, w pierwszym punkcie, jest mowa o spamie.

Problemem nie są też same piramidki.
Cytatów używamy przytaczając cześć postu użytkownika, na którą odpowiadamy.
Jak dotyczy to całości to w ogóle nie trzeba cytować, szczególnie jak pisze się post zaraz po tym użytkowniku. Jak ktoś inny jeszcze coś pisał to wystarczy na początku wpisać nick, o czyj post chodzi.
Proste?! Nie zaśmieca się tym samym forum i ułatwia innym czytanie.

Dokładnie z tego samego powodu wprowadziliśmy też limit wielkości sygnatury, aby nie było sytuacji, gdzie ktoś pisze jedno zdanie, a post zajmuje cały ekran.



Przenoszę do misz-masz


Ale kupa bzdur C47

Może jeśli jest to takie denerwujące, to wpiszcie to [nie wiem, chyba da się] do regulaminu, a jak nie ma tego w regulaminie, to dawajcie ustne ostrzeżenia. Mnie np. denerwuje sygnatura tego gościa i co? Dostanie warna, te grafiki też niefajnie się czyta. Co to ma znaczyć, że "aaa bo to nieładnie wygląda" do cholery od czegoś jest ten regulamin chyba.

Rozumiem, że jakbyś dostał mandat za niefajny kolor [np limonkowy] samochodu, który może wywołać atak epilepsji u kogoś, to też byś nie protestował, że NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO w przepisach ruchu drogowego?

Serio, żałosne jest to gadanie, że no tak, no cóż, ale nie no bo spam.

Wiesz C47 co to jest spam? Spam to są totalnie niezwiązane z tematem wypowiedzi typu "lubię placki", a nie piramidka. W takim razie KAŻDĄ wypowiedź można podciągnąć pod spam i dawać warny jak się chce.

Dajcie sobie spokój z tą komunikacją z graczami z taką plejadą chamstwa, serio, tylko pogorszycie i tak już słaby wizerunek bwteam

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
11-05-2018 22:05 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na podforum moderatorów była kiedyś rozmowa na ten temat. w zasadzie wszyscy łącznie z opami wypowiedzieli się za tym, aby jakoś to uformalizować, ale smod był już wtedy zaginiony a sushi tam nie zagląda, więc do nikogo z odpowiednimi uprawnieniami temat nie dotarł. teraz gdy jest cmgr (który chyba ma zastąpić smoda? nie jestem pewien) to podejrzewam, że się tym zajmie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
11-05-2018 22:12 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet87
Spam to zaśmiecanie. Nie chodzi tylko o posty, które nie mają sensu, ale tyczy się to też np. takich postów jak twój. (W tej chwili) Bezsensownie wydłużasz temat cytując coś co jest post wcześniej... A piramidki są jeszcze gorsze.

W regulaminach nie musi być każdej małej głupoty, bo znajdzie się jedna (tak, ty) osoba, która sama z siebie nie wie jak się zachować na forum.

Co do ostrzeżenia ustnego to faktycznie, mógł je dać... ale nie musiał.
Takie ostrzeżenie winno być dane w przypadku postu jak wyżej, z cytatem, który do niczego nie jest potrzebny. Twój post, za który dostałeś ostrzeżenie, był jeszcze bardziej, sztucznie i może nawet celowo, wydłużony.


Rozumiał bym też pretensje, gdybyś dostał przez to ostrzeżenie bana. Ale masz tylko jedno i zniknie po 30 dniach od jego nałożenia (chyba, że dostaniesz kolejne, ale to już z twojej winy - teraz też mogłeś je dostać, doskonale wiedząc że 'piramidki' są karane i nawet cytując post, w którym opisałem, że takie cytaty nie powinny mieć miejsca).

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-05-2018 22:45 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze się dziwiłem dla jakich ludzi są tworzone instrukcje obsługi urządzeń z obszerną dokumentacją czego nie powinno się robić. Coś w stylu 'nie zatrzymywać łańcucha piły spalinowej za pomocą genitaliów'. Teraz już wiem Hornet, że to dla Ciebie. Smile Byś czasem nie oskarżył producenta, że skoro tego nie zabronił to znaczy że można tak robić.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

11-05-2018 22:55 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nowy Community manager, hip hip

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH