Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY kolejna obraza mojej osoby » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony kolejna obraza mojej osoby 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

kolejna obraza mojej osoby Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zglaszanego 6078

Moje iD 9458

19.08 15 maja SB

Gracz po raz ktorys mnie obraza ,tym razem przydala by mu sie dluzsza kara
15-05-2018 19:13 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

???

Kolega ma jakieś mocne problemy ze sobą, nic innego nie chce mi się o tym pisać.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 15-05-2018 20:03.

15-05-2018 19:59 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na bana

__________________

15-05-2018 23:49 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne obrazy mojej osoby i cieszenie sie ze bedzie za malo na bana

29 maj 11.58


12.17 cdn

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez WarsavVampire: 29-05-2018 12:21.

29-05-2018 12:06 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl

Ja tam się nie cieszę, że za mało na bana, po prostu za to samo słowo twój kolega niedawno bana nie dostał:

Obraza

tekst o byciu klaunem, powtarzany x razy przez ciebie w stosunku do mnie, każdego dnia, ja już nawet nie zgłaszam, bo adagio za nazwanie kogoś klaunem ucina sprawę "za mało na bana", ja się z tego nie cieszę tylko żałuję. Bo gdyby to określenie było karane, już dawno byś dostał kilka banów. Pisałem w tym temacie, że jeśli adagio dopuszcza to słowo, to będzie ciąg dalszy i jest!

rotfl

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
29-05-2018 12:16 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Smialo,pokaz te moje wypowiedzi w twoja strone.


Nie pokazesz?a czemu,bo nie ma i nie bylo takich.

Musisz sie nauczyc dyskutowac bez wycieczek osobistych
29-05-2018 12:19 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dałem sobie spokój bo adagio ma gdzieś to, że obrażasz innych, nie wiem dlaczego.

Jakaś przewrotna część mnie chciałaby by adagio dał mi bana za dokładnie ten sam tekst, za który ledwie 2 dni temu nie dał bana koledze z twojego klanu. Miałbym wtedy naoczny dowód, że operator trzyma z wami sztamę z uwagi na jakieś wspólne imprezowanie w realu, a tak mogę jedynie domniemywać.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
29-05-2018 12:24 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I skoncz z tym pomowieniem na znajomisci,oszustwa,kupywaniem kont itp

Wiem ze tak tlumaczysz sobie porazke w grze,ale zrozum po prostu gramy lepiej
29-05-2018 12:34 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moim zdaniem teksty typu op jest za klanem bo się w realu znają,imprezują itd powinny być karane
29-05-2018 13:02 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak widzisz "mydło" [dostanie on bana za spam w tematach skarg, które go nie dotyczą?] napisałem o domniemywaniu, ale tylko dlatego, że sami się chwaliliście że pijecie z adagio, c47 a któryś z waszych kolegów [kalafior bobs czy tam inny] chwalił się nawet, że sushi mu grilla na działce rozpalał. To co mogę pisać to jedynie powoływanie się na to co sami piszecie, a przecież dodaję, że to domniemuję bo sam tego na własne oczy nie widziałem.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
29-05-2018 13:07 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
WarsavVampire
Lord


images/avatars/avatar-17000.gif

Data rejestracji: 15-06-2007
Postów: 401
Klan: Odrodzony Phoenix
Kraina: Necropolia III
Skąd: WarsavCityVampire

Autor tematu Temat rozpoczęty przez WarsavVampire
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolejne pomowienia,podaj 1 dowod ze chwalilem sie jakakolwiek znajomoscia z administracja ,czy tez badz ja sugerowalem....


Prosze dac graczowi jasno do zrozumienia ze nie wolno szkalowac i pomawiac graczy ,nie wspominajac juz o obrazaniu mojej osoby w kazdy mozliwym miejscu (sb i forum)
29-05-2018 13:14 WarsavVampire jest offline Szukaj postów użytkownika: WarsavVampire Dodaj WarsavVampire do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypowiadam się w tym temacie bo farmazony opowiadasz, i to co piszesz to wywieranie wpływu i presji na operatora serwera, już nie pierwszy raz tak robisz wymuszając decyzje dla siebie korzystną, takie teksty są problemem dla serwera na który gram również ja, a ze poruszyłeś akurat tutaj ten temat chciałem zwrócić uwagę na ten własnie problem
29-05-2018 13:18 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o 2 ostrzeżenia dla kolegi mydło, nie wiem czemu spamuje w temacie, który go nie dotyczy, ale naprawdę poza tym, że 2 graczy się wzajemnie oskarża, jeszcze jakiś frustrat wchodzi i dokłada swoje 3 grosze, które nijak się mają do tematu. +1 i +1 to zamknięcie konta, liczę, że operator będzie sumienny i nagrodzi te wypociny 2 ostrzeżeniami. Dziękuję.

P.S

mam podać dowód na to, że pisaliście 2 miesiące temu na sb jakieś ustawianie się na zjeździe? Może jeszcze mam podać dowód na to, że domniemywam, że jadłeś 3 miesiące temu kurczaka na kolację. Komedia. Nie wiem, może i sb to twoje życie, ale ja nie zapisuję sobie codziennie logów z sb, nigdy jakoś nie przywiązywałem wagi do tego, że chwalicie się znajomościami z administracją dopóki nie zacząłeś obrażać graczy i wszystko ci uchodziło płazem. Dopiero od tego momentu te wasze przechwałki zaczęły być niepokojące.

Ludzie przeczytajcie regulamin forum zacznim zaczniecie chrzanić takie bzdury "bany i kary za domniemywanie że ktoś się może z kimś znać, bo ktoś tak pisał, a ten ktoś w to wierzy, ale nie ma dowodów, że ktoś tak kiedyś pisał" co za bełkot ludzi o niskim poziomie przyswajania wiedzy. Bełkot, no zwykły bełkot. Nie wiem od kiedy domniemywanie, że ktoś się z kimś kiedyś spotkał na zlocie jest karane w grze...chwilkę, zobaczmy - nic takiego nie ma rotfl jeszcze raz sprawdzę - no nie ma rotfl Weźcie jeszcze wy sprawdźcie zanim zaczniecie ten swój bełkot.


Ponawiam prośbę o 2 ostrzeżenia dla kolegi "mydło".

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 29-05-2018 13:39.

29-05-2018 13:32 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na bana

Po ostrzeżeniu za spam i zamykam

__________________

29-05-2018 13:44 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY kolejna obraza mojej osoby

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH