Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojny płaczków » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wojny płaczków 14 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Lamp Wojny płaczków Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję utworzyć serwer dla płaczków, gdzie wszystkie bezstresowce mogłyby sobie poegzystować puszczając wypki, tak by nikt nie mógł ich nawet zaatakować.

Skąd pomysł?
Ano stąd, że ostatnimi czasy coraz więcej w tej grze łajz, które po tym jak się je atakuje zaczynają płakać typu:
-"nie atakuj mnie jestem taki biedny"
-"nie atakuj, bo się poskarżę większym kolegom"
-"nie bij, bo przez to ludzie się kasują" (wtf?????)
(albo zaczyną rzucać wyzwiskami Wink ) )

albo próbują się pseudozemścić i zamiast pomyśleć nad buildem to spamują skanami ekhm w ramach rewanżu.

edit:
plusy:
+mniej płaczków
+większy odsetek normalnych ludzi
+będzie można scalić kolejne serwery
minusy:
-nię będzie można słuchać zawodzenia noobów

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yato_Kami: 18-05-2018 13:54.

18-05-2018 13:49 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
lib66
Lord


Data rejestracji: 04-07-2011
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atakowanie to jeden z głownych elementów gry, wiec przez chwile zastanawiałem się, czy to nie jakis troll-temat rotfl rotfl rotfl




Niedopracowany jest tylko wzór "równości" w bw,

ZosiA
POZIOM 90
PUNKTY 4 873

POZIOM 128
PUNKTY 195 934
STATUS RÓWNY

o Tyle, ile różnica poziomu to tam jakieś 40%, to punktów jest już 39 razy więcej, ale jak komuś zależy na robieniu ataków bez evo, to niech se robi

__________________
ZosiA
18-05-2018 14:08 lib66 jest offline Szukaj postów użytkownika: lib66 Dodaj lib66 do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Yato_Kami
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
Atakowanie to jeden z głownych elementów gry, wiec przez chwile zastanawiałem się, czy to nie jakis troll-temat rotfl rotfl rotfl


jak możesz Shocked Shocked Shocked
troll temat?
a co to?
18-05-2018 14:10 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie mam do tego, że mnie ktoś atakuje ale jak komuś się to nie podoba to po co go atakujesz? Nie można odpuścić? Są przecież inne cele - takie, które nie będą płakać.
Ja tam aktywnych prawie w ogóle nie atakowałem i nie atakuję - chyba, że dla zasobów. No bo po co...
18-05-2018 15:19 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Thoor
Newbie


Data rejestracji: 26-08-2017
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ktoś Ci pisze nie atakuj bo bla bla bla to rób sobie listę w notatniku i lej go dwa razy dziennie prosteWink Jak mu się nie podoba "usuń postać " Wink

__________________
R14
18-05-2018 15:45 Thoor jest offline Szukaj postów użytkownika: Thoor Dodaj Thoor do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
Nic nie mam do tego, że mnie ktoś atakuje ale jak komuś się to nie podoba to po co go atakujesz? Nie można odpuścić? Są przecież inne cele - takie, które nie będą płakać.
Ja tam aktywnych prawie w ogóle nie atakowałem i nie atakuję - chyba, że dla zasobów. No bo po co...

No dokładnie, atakowanie aktywnych się z reguły po prostu nie opłaca, zwłaszcza na niższych poziomach (bo jak już wchodzi ograniczenie do 30k za atak, to prawie bez znaczenia).
I cóż, jeśli kosisz kogoś nagminnie, to nie dziw się jeśli jego współklanowicze złożą Ci wizytę w ramach rewanżu.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
18-05-2018 15:52 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
Nic nie mam do tego, że mnie ktoś atakuje ale jak komuś się to nie podoba to po co go atakujesz? Nie można odpuścić? Są przecież inne cele - takie, które nie będą płakać.
Ja tam aktywnych prawie w ogóle nie atakowałem i nie atakuję - chyba, że dla zasobów. No bo po co...


Ataki to element tej gry, bo to nie "wyprawki krwi" tylko "wojny krwi". A płakanie że dostaje sie 2x dziennie od kogoś to oznaka tego, że albo powinieneś przestać grać albo nigdy nie powinieneś zaczynać.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
18-05-2018 15:57 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
Dwim
Viking


Data rejestracji: 02-08-2010
Postów: 537
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
cytat:
Kaagular napisał(a)
Nic nie mam do tego, że mnie ktoś atakuje ale jak komuś się to nie podoba to po co go atakujesz? Nie można odpuścić? Są przecież inne cele - takie, które nie będą płakać.
Ja tam aktywnych prawie w ogóle nie atakowałem i nie atakuję - chyba, że dla zasobów. No bo po co...


Ataki to element tej gry, bo to nie "wyprawki krwi" tylko "wojny krwi". A płakanie że dostaje sie 2x dziennie od kogoś to oznaka tego, że albo powinieneś przestać grać albo nigdy nie powinieneś zaczynać.



albo grą odpowiednią dla takiego "płaczka" są simsy. Chociaż i one mogą być za trudne (no ale od czego są kody?)
18-05-2018 17:26 Dwim jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwim Dodaj Dwim do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale tu nie chodzi o ataki, tylko o płacze

odpisuj na takie wiadomości "proszę, żebyś więcej do mnie nie pisał" - operator na pewno weźmie to pod uwagę wymierzając bana za spam

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
18-05-2018 18:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, taki serwer non-pvp by się przydał, mnóstwo gier takie posiada i sprawdzają się bardzo dobrze.
W dodatku trzeba by zmienić wzór obliczający względną siłę gracza, bo jak między lvl 90 i 100 różnica nie jest specjalnie duża, to między 110, a 120 już jest. Mi się wydaje, że ten wzór powinien brać pod uwagę ilość punktów, a nie poziom postaci.
18-05-2018 19:18 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko skąd brać evo na takim serwerze? Z logowania i sklepu z pamiątkami tylko? Jeśli ten pomysł miałby być wzięty na poważnie, oznaczałby konieczność zmiany dużej części gry.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
18-05-2018 19:29 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Evo mogloby byc z wypraw 2 ptk za wyprawe Smile a ten serwer mógłby byc z handlem tak jak to zawsze bylo .

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

18-05-2018 20:24 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobi się ścianę płaczu i możliwość puszczania pielgrzymek na górę płaczu. Stąd będą evo.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))
18-05-2018 20:27 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

20-05-2018 15:16 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bzdury
Jest tyle nieaktywnych postaci ktore dadzą ci max evo, że przy odrobinie dobrej woli możesz placzka nie nękać.
Ale niektorych jara bicie aktywnych graczy właśnie.
20-06-2018 10:08 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Edward Acki
Emperor


Data rejestracji: 11-04-2008
Postów: 1.082
Klan: Dark Side
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
a jaka jest frajda w biciu nieaktywnych?
Jak już kogoś atakuję, to po to, żeby właśnie się sprawdzić z kimś, kto również regularnie ciupie w tę grę.

A jak Cię boli, że Cię atakują to zmień grę, najlepiej na simsy.
21-06-2018 16:36 Edward Acki jest offline Szukaj postów użytkownika: Edward Acki Dodaj Edward Acki do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale placzki placza tez ze nie dropi wiec na tym serwerze bez atakow musialoby tez nie byc wypraw. To moze serwer gdzie jest tylko sb? dla zgrywu najwijmy go ircem

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

21-06-2018 20:14 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Wojny płaczków

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH