Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Złom » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Złom
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Złom Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry wieczór.
Chciałem tylko przypomnieć się szanownemu operatorowi adagio. Maj piękny miesiąc, jednak na samym jego poczatku zgłosiłem kilka nieprawidłowych aukcji złomu (dzis juz 22 operator nie podjął jeszcze żadnych akcji).
Zgłaszając akucje sugerwałem się argumentami adagio:
"Nieprawidłowością w aukcji była cena, która była za wysoka (z takim ustawionym CM)"
"celowym ustawieniu wyższego CM"

R7
Kradzież

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
22-05-2018 21:18 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej podjąłem działania i sprawdziłem aukcje, które zgłosiłeś

__________________

22-05-2018 22:42 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem załączone tematy.

I jedyne co widzę to celowe marnowanie czasu moda.

Ja rozumuje tak:
Twoja aukcja nie została cofnięta ze względu na fakt ceny podniesionej o 2%.
Chodziło o sytuację złomu na rynku (masa innych aukcji z niższą ceną).
Postać, która przepłaciła za twój złom od razu się usunęła.
Podejrzewam, że gdyby nie powyższy argument to zostałoby to przyjęte jako "chęć jednorazowego zakupu większej ilości po troszkę większej cenie" zamiast pilnowania 20 aukcji naraz, ale bazując na słowach Adagio, jeśli jego słowa są prawdziwe to wygląda na próbę pushu... O śmieszną kwotę 23k pr.

A teraz robisz z igły widły i próbujesz udowodnić, że inni dostają 2% więcej i z nimi nie ma problemu a na Ciebie się uwzieli...

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Bemol: 22-05-2018 23:27.

22-05-2018 23:20 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Złom

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH