Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Literówki w ROWU » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Literówki w ROWU
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Ahanaell
Emperor

images/avatars/avatar-17368.gif

Registration Date: 01-07-2007
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II

Literówki w ROWU Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: Drobiazg, ale zgłaszam ;p

I. O ile lokalne przepisy nie stanowią inaczej każda wpłata w szczególności na usługi premium jest dobrowolną darowizną. W związku z czym nie przysługują Ci żadne świadczenia oraz nie nabywasz żadnych prawa lub roszczeń.
Dokonując wpłaty potwierdzasz, że jestem świadom, że ma ona charakter dobrowolnej darowizny.

24-05-2018 23:39 Ahanaell is offline Search for Posts by Ahanaell Add Ahanaell to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzięki, poprawione Smile

28-05-2018 09:52 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » Literówki w ROWU

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH