Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » 98362 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 98362 27 Ankieta - średnia ocena: 3,9627 Ankieta - średnia ocena: 3,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

98362 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

98362
Postać Grax

Sugerowanie administracji kolesiostwa, zniesławienie
7 dni jako ostrzeżenie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-06-2018 22:42 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sir Ingvarr
Junior Member


images/avatars/avatar-25633.jpg

Data rejestracji: 09-12-2010
Postów: 15
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oho... czyli wolność wypowiedzi na BW już całkiem umarła? Brawo Ce, brawo. Niżej już upaść nie mogłeś. Wink

__________________

09-06-2018 22:59 Sir Ingvarr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir Ingvarr Dodaj Sir Ingvarr do Listy kontaktów
Bemol
Triple Ace


Data rejestracji: 15-02-2010
Postów: 239
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Komuś się skończyły argumenty xD.

__________________
R3 - Bemol Smile



Ps: Tylko mi brakuje na tym forum takiego napisu (razem z tobą ten temat przegladą xx użytkowników, xx ukrytych, xx zalogowanych (nicki))
09-06-2018 23:11 Bemol jest offline Szukaj postów użytkownika: Bemol Dodaj Bemol do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brawo Ty....

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
09-06-2018 23:20 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
Ske24
Full Member


Data rejestracji: 14-07-2017
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grax to osoba która zniesławia?

Hahaha, takie jednostki jak On ciągną Wam ten bur...

I tyle w temacie.
09-06-2018 23:20 Ske24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ske24 Dodaj Ske24 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grax33 napisał(a)

17:55
Tytuł wiadomości: | Cofnięcie decyzji operatora dotyczącej aukcji!
Data wysłania: | 2017-03-25 19:18:57
Adresat: | (60467)
Decyzja o uznaniu aukcji przedmiotuLegendarny Doskonały Spaczony Amulet Koncentracjiza nieprawidłową została cofnięta przez operatora.
Powód:Zmiana decyzji.

Na konto sprzedawcy przedmiotu zostają zwrócone zabrane uprzednio pkt rozwoju:4 000 000.
Copyright © 2006-2017 BW Team™


Prawda, że boli jak ktoś coś wyłapie? Masz to dowód na to, że oddaliście mu pr a na aukcji nie raczyliście nawet tego poprawić.


Zablokowałeś mi postać więc napiszę do twojego pracodawcy, że stracił darczyńcę z 10 letnim stażem. Gratuluję uczciwości i zaradności w ukrywaniu wałków.


Odpiszę tutaj. Nie będzie się tam spamować czymś niezwiązanym z tematem.

To nie jest prawda tylko półprawda. Dalej w poście pisałeś kłamstwo o tym, że oznaczono aukcję dla picu, bez ucinania jej.

Sam wklejałeś wyjaśnienie operatora, gdzie masz napisane, że sprawa zostanie skonsultowana ze mną. I później aukcja była ucięta ponownie.


Jak za próbę zniesławienia dostałeś bardzo niską karę.


edit:
Osoby spamujące w temacie po tym poście będą karane podwójnym ostrzeżeniem.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
09-06-2018 23:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
milo
Zbanowany

Data rejestracji: 01-01-2011
Postów: 150

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosimy to o wyjaśnienia na jakiej podstawie został przyznany ten ban !
Wyjaśnienie w jaki sposób wyraz kolesiostwo podciągnięty jest pod zniesławienie ?

Prokurator, sędzia i kat w jednej osobie.
Wyrażenie "kolesiostwo" tak powszechnie obecnie używanym określeniem nie jest zniesławieniem tylko faktem co niejednokrotnie udowadnialiście swoimi decyzjami i to decyzjami, które nie miały jakiegokolwiek związku z realnym porządkiem prawnym tylko z koleżeńskimi jak i służbowymi powiązaniami.
Wypowiadanie swojej opinii nie uprawnia cie do banowania gracza jeśli tak uważa i się wypowiada !!!
Widzę władze BW przenoszą pisowskie metody postępowania z obywatelami na łono gry. Banowaniem graczy chcesz nam zamknąć gęby ?

BRAWOOOOOO nie potrzebna policja !!!

Zniesławieniem jest wszystko to co sobie o tobie myślę w tym momencie. Ja jak i 95 % graczy po tym co zrobiłeś popiera moje zdanie ! Za to też dostane bana ? Może stałkę ? Na ip, mac adres i co tam jeszcze...

Ja juz utraciłem wszelki szacunek do całej administracji i włascicieli tej gry.

Edit co do ostrzeżenia powyżej.
Mój post nie jest spamem tylko żądaniem wyjaśnienia postępowania administracji, pracowników gry wobec graczy.
Więc spowiadaj się a nie wbłocie toniesz i zabraniasz wolności wypowiedzi !

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez milo: 10-06-2018 00:04.

09-06-2018 23:57 milo jest offline Szukaj postów użytkownika: milo Dodaj milo do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Insynuowanie, że operator i sop pushują graczy i zacierają tego ślady to nic?

Nie widzisz związku insynuowania kolesiostwa ze zniesławieniem? Czyżby kolesiostwo administracji z graczami nie powodowało, że gra będzie gorzej postrzegana przez innych graczy?

Sir Ingvarr też nie napisał zbyt mądrego komentarza o umieraniu wolności słowa.
Nie można pisać po forum, że operator oszukuje, dla kolegów nie tylko nagnie, ale złamie regulamin - bez żadnych dowodów.
W tej sprawie grax pokazał dowody... które mówią co innego niż pisał.
Aukcja jest ucięta, system zabrał 4kk, więc
cytat:
Ale już tylko tak na niby by dymu nie było...
jest zwykłym kłamstwem i psuciem reputacji!

Teraz ty zaczynasz pisać jakieś idiotyzmy. Gdzie są te dowody naszego kolesiostwa, które niby jest faktem?

Jak napiszę, że np. "prześpisz się z każdym, kto zapłaci" to jest to tylko wyrażenie opinii? Jak bym napisał to na tablicy ogłoszeń w twojej pracy to nie stracił byś na reputacji?
Wolność słowa nie polega na tym, że można bez żadnych konsekwencji pisać publicznie kłamstw!

I komu chcę 'zamknąć gęby'? Od zawsze za zniesławienie były kary, czemu mieli byśmy to tolerować?

Co do policji to jest tu już inna sprawa. Gracz może dostać wezwanie do sądu, ale to nie ma żadnego związku z tym czy dostanie, czy nie, bana w grze - tu możemy dawać ban stały za coś, za co policja dała by np. upomnienie.


Nie pisz, to samo tyczy się innych, też nic w temacie. Ten dział jest tylko dla administracji i zbanowanego, który może ewentualnie tłumaczyć sytuację.

Mimo, że napisałem o podwójnych ostrzeżeniach to dostałeś tylko jedno, jednak twój post miał trochę sensu (na pewno więcej niż ten poprzedni spam w temacie)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-06-2018 00:22 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ske24
Full Member


Data rejestracji: 14-07-2017
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ce łamiecie prawa wolnego rynku.

Taka prawda na R1 PR się przelewają, a Wy ścinacie unikaty.

Znacie się na tym serwie, czy realia Was przerosły?

Daj +2. Smile )
10-06-2018 00:47 Ske24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ske24 Dodaj Ske24 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
cytat:
Grax33 napisał(a)

17:55
Tytuł wiadomości: | Cofnięcie decyzji operatora dotyczącej aukcji!
Data wysłania: | 2017-03-25 19:18:57
Adresat: | (60467)
Decyzja o uznaniu aukcji przedmiotuLegendarny Doskonały Spaczony Amulet Koncentracjiza nieprawidłową została cofnięta przez operatora.
Powód:Zmiana decyzji.

Na konto sprzedawcy przedmiotu zostają zwrócone zabrane uprzednio pkt rozwoju:4 000 000.
Copyright © 2006-2017 BW Team™


Prawda, że boli jak ktoś coś wyłapie? Masz to dowód na to, że oddaliście mu pr a na aukcji nie raczyliście nawet tego poprawić.


Zablokowałeś mi postać więc napiszę do twojego pracodawcy, że stracił darczyńcę z 10 letnim stażem. Gratuluję uczciwości i zaradności w ukrywaniu wałków.


Odpiszę tutaj. Nie będzie się tam spamować czymś niezwiązanym z tematem.

To nie jest prawda tylko półprawda. Dalej w poście pisałeś kłamstwo o tym, że oznaczono aukcję dla picu, bez ucinania jej.

Sam wklejałeś wyjaśnienie operatora, gdzie masz napisane, że sprawa zostanie skonsultowana ze mną. I później aukcja była ucięta ponownie.


Jak za próbę zniesławienia dostałeś bardzo niską karę.


edit:
Osoby spamujące w temacie po tym poście będą karane podwójnym ostrzeżeniem.



Grześ... Smile To w końcu zniesławiłem ciebie czy próbowałem bo już się zaczynam gubić..?
Bo jeśli nie to powinieneś odblokować moje konto. Roll Eyes
Powtórzę ci to jeszcze raz. Punkty rozwoju trafiły z powrotem na konto gracza a aukcja pokazuje, że nic takiego się nie stało.
Tak czy nie? Napisz mi bo po blokadzie nie mogę już tego sprawdzić. nam screny co prawda ale nie wiem jak opis aukcji wygląda obecnie.

Co by naświetlić problem zainteresowanym muszę wkleić pełną rozmowę z Sephi... Wlepiasz bany za byle co więc już wtedy zachowałem sobie info o waszej "pomyłce"
18:38
Adresat: | Sephiroth
Tytuł wiadomości: | Jak to jest, że aukcja leg dosk spaczonego amuletu
Data wysłania: | 2017-03-31 17:53:52
koncentracji w której cena doszła do 8kk została przez ciebie przycięta do niecałych 4kk a kilka dni później twoja wycena wraca do ceny z czasu zakończenia licytacji?

Pytam bo w moim mniemaniu coś tu jest nie teges...

Najpierw ścinasz cenę za przedmiot który w poprzednich licytacjach był wart max 1kk i ustalasz własną cenę dokładnie do sumy 3 959 907pr. (co mogę jeszcze zrozumieć bo biłem się o ten item tylko ja i reanimator) a potem tak znikąd wszystko zostaje cofnięte i nie ma po tym nawet śladu ani na forum ani w grze..?

Pytam bo jestem ciekawy jak się to ma do tych wszystkich graczy co się sugerują twoimi osądami i wycenami i potem mogą za to wyłapać bana (na przykład jak ty pójdziesz na urlop a do akcji wkroczy Grześ...) I wtedy okaże się, że 9 lat płaciłem za tą grę tylko po to by ktoś mnie w coś wrobił i pozbawił konta.

Sorki ale tak to odczuwam po tym co zobaczyłem.



Legendarny Doskonały Spaczony Amulet Koncentracji



Po wkroczeniu operatora i ustaleniu ceny kupiłem identyczny amulet za cenę z wyceny (wartość itemu była ustalona przez ciebie) Zgłosiłem wszystko na forum by wszystko było legalne. Niestety skoro dzisiaj po twoim wpisie nie ma już prawie śladu to mój zakup ewidentnie podchodzi pod pushing (spreparowany pushing) Co niby teraz mam zrobić? Nie jestem stroną winną w tym półświatku.

czekam na odp.
[USUŃ]
Nadawca: | Sephiroth
Tytuł wiadomości: | Re: Jak to jest, że aukcja leg dosk spaczonego amuletu
Data wysłania: | 2017-04-01 00:13:55
1. Jeśli coś ścinam nie oznacza że mam zawsze 100% rację. Czasem np wracam po jakiejś chwili do cen, które np ściełam zbyt mocno a w ciągu następnego miesiąca wychodzi po cenach lepsza średnia wartości.
Druga też sprawa, to to że gracze mają możliwość przedstawienia swojej oceny sytuacji i argumentów. W tym przypadku:
- 22.03 sprzedający już wiedział że waham się z ceną - bo to ścięcie, zwłaszcza unikatowego itemu było spore.
- zarabiacie sporo więcej pr i macie ich więcej na wydanie niż pół roku/rok/dwa lata temu.


2. W tym konkretnym przypadku, kiedy niemal natychmiast odsprzedajesz item po aukcji - sytuacja robi się "trudna".

3. Przeanalizuję i skonsultuję z SOPem.




P.S. Gdyby doszło do takiego przypadku to sprawa byłaby po prostu wyjaśniona - i bana by nie było. C47 ma wgląd w to jakie i kiedy podejmowałam decyzję i kiedy je zmieniałam. Ew wystarczyłoby mu zwrócić na to uwagę.
[ODPISZ] - [ZAPISZ] - [USUŃ]



Pozwolę sobie nadmienić, że jeszcze wtedy cena według opisu wynosiła 8kk


Nadawca: | Sephiroth
Tytuł wiadomości: | Re: Jak to jest, że aukcja leg dosk spaczonego amuletu
Data wysłania: | 2017-04-04 21:07:13
Aukcja w grze przywrócona do poprzedniej wartości. 3,9kk
[ODPISZ] - [ZAPISZ] - [USUŃ]


a potem już nie.


Punkty rozwoju (prawie 8kk)zostały w 100% u gracza ale opis aukcji został zmieniony na 3,9kk. Tym oto sposobem Operator wprowadziła w błąd resztę serwera sugerując, że item nie jest wart ceny za jaką został sprzedany...

Już nie wnikam że 8kk item uzyskał tylko raz w historii tej gry wcześniejsze aukcje wycenialy go na max 1kk a późniejsze na tyle ile Sephi wyceniła wmawiając wszystkim, że obcięła cenę....


..................................



Tak więc drogi Ce ukarałeś gracza za to że wytknął iż Opy (lub Sopy) robią (nazwijmy to błędami w dobrej wierze...) i za to, że drążę ten temat:
zabronić Opom pobierania pr z kont graczy.

Bo nie oszukujmy się... Nigdy nie byłeś tak aktywny na forum jak w tym temacie stawiając sobie chyba za cel główny by zniechęcić nas do jakiejkolwiek rozmowy w owym temacie... dałeś nam tam do zrozumienia, że jesteśmy oszustami lub mało rozgarniętymi osobnikami co ja odbieram jako POMÓWIENIE.
Każdy kij ma dwa końce więc...
Już niejednokrotnie na świecie system gnębił ludzi. Ty zrobiłeś to samo tyle że w wirtualu. chytry

Zamknąłeś mi buzię blokując opłacaną systematycznie od 10 lat grę. Brawo. Smile

Dlatego uważam, że w systemie aukcyjnym nie powinno być cen ustalanych ucinanych przez Opa, by nie dochodziło do celowych lub niecelowych błędów i późniejszego zastraszania jakim niewątpliwie jest odebranie mi możliwości gry na opłaconym koncie.

Pozdrawiam.

edit: dodałem link ze zgłoszenia.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grax33: 10-06-2018 01:13.

10-06-2018 01:01 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napiszę ci jasno i wyraźnie.

Takie są fakty:
Była aukcja 8kk
Ucięto ją o 4kk
Gracz tłumaczył opowi, która zdecydowała, że jednak może faktycznie przesadziła z cięciem
Cofnięto ucięcie, system zwrócił 4kk
Napisałeś do operatora czemu to zrobiono
Dostałeś odpowiedź z powodem decyzji oraz informacją, że będzie to znowu przemyślane
Kolejna wiadomość o tym, że cięcie wróci
Aukcja zostaje ponownie ucięta o 4kk - co widać i w grze i w panelu


A ty piszesz, że punkty zostały u gracza, jak?
Gdyby system nie pobrał 4kk to przy aukcji nie wyświetliło by się, że ucieto 4kk

Wprowadzasz graczu w błąd, niszczysz reputację administracji
I ZA TO ZOSTAŁEŚ UKARANY

Nie za czepianie się ucinania aukcji spamując System Gry, bo ci pobrano nadmiar PR.

Gdzie ci zamykam buzię? Jest przewinienie, masz karę (i powtarzam po raz kolejny, jest TYLKO na 7 dni).
Dalej będziesz pisał o tym, że op niby oszukuje, mimo przeciwnych dowodów, to dostaniesz wyższą karę. Nie mówiąc już o możliwości zastosowania art. 212 KK


Czujesz się zastraszony, bo nie możesz pisać kłamliwych rzeczy na temat administracji? -.-


Przejrzyj też moje posty i sprawdź gdzie i czemu piszę na forum. ZAWSZE przy okazji takich tematów (lub innych związanych z regulaminem) próbuję tłumaczyć czemu jest tak, a nie inaczej. Kto inny miał by to robić?

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-06-2018 09:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie będę wklejał kolejnych pw ze sprzedającym bo to już nie ma sensu. Mi wystarczy to co przeczytałem... Wniosek jest jeden szkoda było tej całej kasy ładować w tą grę. Idziesz w zaparte bo inaczej nie umiesz.


Pozdrawiam wszystkich graczy którzy udzielili się w temacie zgarniając warny.

"Co was nie zabije to wzmocni" Smile - o ile będzie wam się jeszcze chciało grać walcząc z wiatrakami.


To tyle.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
10-06-2018 10:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Napiszę ci jasno i wyraźnie.

Takie są fakty:
Była aukcja 8kk
Ucięto ją o 4kk
Gracz tłumaczył opowi, która zdecydowała, że jednak może faktycznie przesadziła z cięciem
Cofnięto ucięcie, system zwrócił 4kk
Napisałeś do operatora czemu to zrobiono
Dostałeś odpowiedź z powodem decyzji oraz informacją, że będzie to znowu przemyślane
Kolejna wiadomość o tym, że cięcie wróci
Aukcja zostaje ponownie ucięta o 4kk - co widać i w grze i w panelu


A ty piszesz, że punkty zostały u gracza, jak?
Gdyby system nie pobrał 4kk to przy aukcji nie wyświetliło by się, że ucieto 4kk

Wprowadzasz graczu w błąd, niszczysz reputację administracji
I ZA TO ZOSTAŁEŚ UKARANY

Nie za czepianie się ucinania aukcji spamując System Gry, bo ci pobrano nadmiar PR.

Gdzie ci zamykam buzię? Jest przewinienie, masz karę (i powtarzam po raz kolejny, jest TYLKO na 7 dni).
Dalej będziesz pisał o tym, że op niby oszukuje, mimo przeciwnych dowodów, to dostaniesz wyższą karę. Nie mówiąc już o możliwości zastosowania art. 212 KK


Czujesz się zastraszony, bo nie możesz pisać kłamliwych rzeczy na temat administracji? -.-


Przejrzyj też moje posty i sprawdź gdzie i czemu piszę na forum. ZAWSZE przy okazji takich tematów (lub innych związanych z regulaminem) próbuję tłumaczyć czemu jest tak, a nie inaczej. Kto inny miał by to robić?



Reputację administracji? Coś takiego w tej grze nie istnieje przynajmniej dla starych graczy, którzy tą administrację znają . Zastanów się czy KK nie ma zastosowania gdzie indziej bo być może gdzieś w zakamarkach serwera naszego, bądź innego gra jakis prawnik i zabierze się za wasz cyrk. Tak naprawdę Ce Ty zawsze pojawiasz się w takim momencie, w którym albo trzeba kogoś zbanowac za nic albo wyciągnąć z bana za grube przekręty.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


10-06-2018 11:18 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
_Yodek_
Triple Ace


Data rejestracji: 14-05-2007
Postów: 214
Klan: DUKE, DATE, RTS, Plusz
Kraina: Necropolia; Moria; Moria VII
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga administracjo,

na wstępie proszę o nie wrzucania mi ostrzeżenia z ten post, gdyż ma on na celu tylko i wyłącznie uzyskanie informacji dla szerszej grupy graczy, dlaczego kara jest niższa niż być powinna. Czy ten gracz zasłużył czymś na specjalne traktowanie, czy też powinien być potraktowany tak jak każdy inny uczestnik tejże rozgrywki i otrzymać karę zgodną z regulaminem, czyli jeżeli dobrze interpretuję 30 dni do stałego?

Z wyrazami szacunku,

Gracze

__________________
R1 - Yoda
R20- FullMetalBicz


"Na horyzoncie nocy szumią czarne drzewa,
Którym wbito w korzenie ciernie nienawiści,
Cień umarłych przyjaciół żegna Cię i śpiewa,
Głosem cichszym od szeptu zapomnianych liści."

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Yodek_: 10-06-2018 11:23.

10-06-2018 11:19 _Yodek_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Yodek_ Dodaj _Yodek_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grax33
Co mają wiadomości ze sprzedającym skoro fakt ucięcia aukcji jest widoczny dla każdego gracza?!
Może jeszcze stwierdzisz, że operator włamała się do bazy danych i zmieniła wpis, który wcześniej był np. ucięciem tylko 1PR (bo mniej się nie da).
Albo, że w 'spisku' brał udział Konrad i sam ustawił, że było cięcie, którego faktycznie nie było, modyfikując bezpośrednio bazę danych?

Jeden 'spec' od teorii z czterech liter to już za dużo, a ty chcesz do niego dołączyć?


_Yodek_
Gracz miał częściowo rację, wyciągnął 'tylko' z tego idiotyczne wnioski i jeszcze idzie w zaparte mimo dowodów mówiących co innego.
Nie wiem gdzie w regulaminie przeczytałeś o karze od 30 do stałego. Uznałem, że 7 dni w tym wypadku powinno wystarczyć, może się myliłem. Co prawda sam zbanowany stwierdził, że woli wyższą karę... kasację czy porzucenie konta, ale to już jego sprawa.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-06-2018 13:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Re: 98362 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)


Sugerowanie administracji kolesiostwa, zniesławienie


szczera prawda...
11-06-2018 22:07 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » 98362

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH