Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pytanie o gotowanie w mikrofalówce » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie o gotowanie w mikrofalówce
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Pytanie o gotowanie w mikrofalówce Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem mikrofalówkę z funkcją gotowania. Czy ma ktoś coś takiego i wie jak tego używać? W instrukcji nie ma o tym słowa, a w necie znalazłem tylko lifehacki jak gotować w zwykłej mikrofali. A w mojej mam na przykład osobny program do gotowania makaronu - jak to zrobić? Mam wsadzić surowy makaron, czy zalać go wodą? Podobnych funkcji jest jeszcze kilka jak np. gotowanie ziemniaków, mrożonych warzyw (kalafiora też Tongue ) itp. Ktoś może się podzielić doświadczeniami?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

13-06-2018 14:37 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
sup
Full Member


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 59

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jak pan chce gotować makaron bez wody?Big Grin
13-06-2018 17:50 sup jest offline Szukaj postów użytkownika: sup Dodaj sup do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mirabeth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem - nigdy nie gotowalem w mikrofali. ale jesli program zaklada 200g to razem z woda czy bez. i ile tej wody - tyle co przy normalnym gotowaniu?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

13-06-2018 19:32 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli instrukcja tego nie zawierała, to całkiem możliwe, że na stronie producenta jest jej obszerniejsza wersja

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-06-2018 21:20 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mirabeth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na stronie producenta jest tylko ta instrukcja co przy chuchence czyli 50 stron o tym jak nie udusic sie kablem ale o gotowaniu nic.

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

14-06-2018 10:51 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze możesz podać markę i model... może ktoś z forumowiczów znajdzie to czego szukasz.

Gotowanie w mikrofalówce... o innym niż na parze nie słyszałem a do tego raczej woda w środku potrzebna. Wink

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl
14-06-2018 11:36 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
andrejjj
Newbie


Data rejestracji: 18-06-2018
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W mikrofalówce chyba można podgrzać.. Chociaż są takie rzeczy które można zrobić w mikrofali, np popcorn Big Grin
22-06-2018 12:37 andrejjj jest offline Strona domowa andrejjj Szukaj postów użytkownika: andrejjj Dodaj andrejjj do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ba, ja nawet ciasto piekłem w mikrofalówce. ale skoro ta konkretna ma funkcję gotowania, to powinna móc gotować

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-06-2018 16:18 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to czasem nie chodzi o gotowanie na parze?

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

22-06-2018 17:25 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Pytanie o gotowanie w mikrofalówce

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH