Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Aktywne premie czasowe w Chrome » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Aktywne premie czasowe w Chrome
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mkapron
Junior Member


images/avatars/avatar-13452.gif

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II; Moria III; Necropolia VI

Aktywne premie czasowe w Chrome Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Regis
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:
W Chrome jest problem z okienkiem wyświetlającym aktywne premie czasowe. Wcześniej wyświetlało się po najechaniu myszką a teraz nie. Obecnie wskaźnik myszy zmienia się na "rączkę" co wskazuje na konieczność kliknięcia ale powoduje to jedynie bardzo szybkie (około 0,5 sekundy) wyświetlenie okna i następnie włącza ekran, który umożliwia zakup premii za srebrne monety.
Wszystko to powoduje, że nie mam aktualnych informacji o premiach klanowych a o moich mam to samo co widzę podczas zakupu.
Dodam, że sprawdzałem to również w przeglądarce Edge w Windows 10 i tam działa to trochę lepiej. Okno się pojawia chociaż również dopiero po kliknięciu i nie znika tylko trzeba je zamknąć. To i tak o wiele lepiej niż w Chrome.
W związku z tym mam pytanie czy możliwy jest powrót do poprzedniego sposobu wyświetlania po najechaniu myszką (mouseover)?

Edit: Już wiem, co przeszkadzało w Chrome. To skrypt Unmod. Wyłączenie powoduje, że okno nie znika i działa to tak jak w Edge. Jednak myślę, że lepiej jeżeli byłoby to tak jak poprzednio czyli po najechaniu myszy widoczne a następnie zamknięciu po przesunięciu kursora.

__________________
Regis
    ID R1: 97679
    ID R3: 48827
Corwin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mkapron: 17-06-2018 13:30.

17-06-2018 13:24 mkapron jest offline Szukaj postów użytkownika: mkapron Dodaj mkapron do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To samo się dzieje w firefoxie z unmodem, niedawno nie było tego problemu

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
17-06-2018 14:51 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo unmod pozwalał po kliknięciu w ikonę na przejście do zakładki i zakup/odnowę premii. Obecnie po patchu okienko z informacjami pojawia się po kliknięciu, a w połączeniu z unmodem powoduje nadal przejście do ww zakładki. Trzeba by zrezygnować z unmoda Smile

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-06-2018 15:06 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a z jakiego w ogóle powodu zmieniono działanie tego okienka? było dobrze jak było

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
17-06-2018 15:10 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego powodu, że jeśli miało się więcej premii (12-14, zależnie od layoutu i rozdzielczości), to nie mieściły się na ekranie. Na komórce to nie problem - i tak okienko wyświetlało się po kliknięciu, i można było przewinąć stronę. Na komputerze już nie za bardzo.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


17-06-2018 22:26 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Na komputerze już nie za bardzo.

CTRL + 0/-/+?chytry
A przynajmniej ja bym tak zrobił, bo w końcu ile razy w miesiącu się zagląda na te premie? Dwa? Trzy? No góra pięć?

PS Kto w ogóle ma odpalone 12-14 premii jednocześnie?Oo

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 17-06-2018 23:25.

17-06-2018 23:24 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@
ja mam zazwyczaj 10 premii odpalonych a przy normalnym 100% wygladzie ekranu widze tylko 8,5 premii
a mysle ze niektorzy maja i po 12 odpalonych
ps co nie znaczy ze nie mogli tego zrobic inaczej...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
17-06-2018 23:53 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy nie można by okna premii zawijać po 6 lub połowie wyświetlanych bonusów? Samo kliknięcie nie jest uciążliwe, ale już samo wyświetlanie mimo wszystko jest.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

18-06-2018 01:15 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Grami69
Newbie


Data rejestracji: 03-02-2018
Postów: 2
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moze lepiej gdyby pokazywaly sie one w 2 rzedach? Zajmie to mniej miejsca w dol strony a na bok nie bedzie tak bardzo przeszkadzac i moznaby wrocic do poprzedniego stanu Smile
18-06-2018 07:02 Grami69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grami69 Dodaj Grami69 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Aktywne premie czasowe w Chrome

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH