Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R16 Sumowanie podwójnych dodatków z KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Sumowanie podwójnych dodatków z KW
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
fifi
Full Member


Data rejestracji: 07-03-2010
Postów: 67
Klan: SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Sumowanie podwójnych dodatków z KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=b1a2a09c5f

Przed patchem się sumowały a teraz już 3 raz widzę że się nie sumują.

tutaj mamy: Czujecie nagły przypływ magii. abecadlo zdobywa róg demona o właściwościach: SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +14, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +2, WYGLĄD -1. Uzyskane punkty Łaski Pana Ciemności: 76. Uzyskane wolne punkty Łaski Pana Ciemności: 8.

Parę dni temu widziałem krew +150 krew -20

Wg mnie jest to błąd po patchu.

__________________
R14 -> e_fifi
18-06-2018 23:35 fifi jest offline Szukaj postów użytkownika: fifi Dodaj fifi do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

patch to zmienil...

sprawdz opis patcha

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
18-06-2018 23:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
soleym
Double Ace


Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 100
Klan: Blood Angels
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: W-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czytałeś zmiany z patcha?

cytat:
W raporcie z Króla Wzgórza efekty zdobytego umagicznienia będą wyświetlane bez zsumowania (z rozbiciem na każdy efekt osobno).



Edit.
kacik był szybszy.... Smile

__________________
cytat:
Szeszej napisał
Mój dział to będę trollował ile chcę, trololo
trololo!! rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez soleym: 18-06-2018 23:44.

18-06-2018 23:44 soleym jest offline Szukaj postów użytkownika: soleym Dodaj soleym do Listy kontaktów
fifi
Full Member


Data rejestracji: 07-03-2010
Postów: 67
Klan: SL4
Kraina: Necropolia III
Skąd: Łódź

Autor tematu Temat rozpoczęty przez fifi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie było pytania Big Grin Można zamknąć. Wolałem stare ustawienie Big Grin Nie zauważyłem tego podpunktu Big Grin

__________________
R14 -> e_fifi
19-06-2018 00:38 fifi jest offline Szukaj postów użytkownika: fifi Dodaj fifi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R14+R16 Sumowanie podwójnych dodatków z KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH