Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » podziękowania dla administracji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony podziękowania dla administracji 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

podziękowania dla administracji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak w temacie

są różne działy a podziękować za szybką reakcje nie ma gdzie no więc tutaj

sami wiecie że w ferworze zabawy - skróty exp , odpalanie na łowach uciekają szybko dni premki

i mówisz sobie - " jutro rano doładuje "

jak możesz z fona to luz ale jak tylko konto wchodzi w rachubę no to schody bo czas oczekiwania 3 dni

i kroiło się że premka wskoczy w poniedziałek a sobota i niedziela będą bez

ale dzięki interwencji administracji premka już działa co oznacza że Big Grin tak tak - będzie zabawa

rada dla pozostałych - nie czekajcie do ostatniego dnia z premką - chyba że się kasujecie ( nie ten temat ) , przy aktywnej zabawie licznik 10 do końca to czas na odpalanie xD

to pisał zwykły zjadacz chleba i emerytowany gracz BW rotfl

tak czy siak

dzięki administracjo !!!

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

22-06-2018 22:22 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na przyszłość polecam blika, Przemka wpada od razu jak przy sms, a jest to też bezpieczna opcja Smile
22-06-2018 23:41 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
ar2ro
Forum Ace


images/avatars/avatar-3009.jpg

Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 84
Klan: I AM A LEGEND
Kraina: Necropolia III
Skąd: S_L Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ar2ro
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem co to "blika" ale znowu 2 dni premka wskoczyła ;-) jea , dzięki

miłej zabawy rotfl

__________________
r4, r14 --> ar2ro

grunt to luźna łydka Wink

" Niech Bóg da Nam siłę bo idziemy na wojnę...
I niech nam wybaczy bo będziemy nieśli śmierć "

05-07-2018 19:22 ar2ro jest offline Szukaj postów użytkownika: ar2ro Dodaj ar2ro do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ar2ro napisał(a)
nie wiem co to "blika"


BLIK

https://pl.wikipedia.org/wiki/BLIK

__________________

06-07-2018 10:45 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam zawsze premie organizowałem sobie przez sms. Wiem że to mało opłacalne no ale taki już jestem dinozaur

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

11-07-2018 07:32 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » podziękowania dla administracji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH