Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Tysiące syfu z wyprawek... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Tysiące syfu z wyprawek... 12 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,7512 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Tysiące syfu z wyprawek... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jakim cudem klikając dzień w dzień wypki, można uzbierać po kilka tysięcy syfu? Czasem jest tego ponad 10 tysięcy... i dalej nic ciekawego nie wpada. Jest to przesada żeby na 10 tysięcy nie znaleźć nic ciekawego.....

2. Czemu poziom 100 dropi tak samo, a nawet czasami lepiej niż +130. Wyższe poziomy powinny miec premie do znalezienia lepszego eq , a tym czasem jest na odwrót.

3. Można zauważyć że po wydropieniu jakiegoś epickiego eq dane prefixy lub sufixy się już nie pojawiają. Wiem ze niektórzy mają po parę speedow ale większość graczy ma tylko jednego, drugiego nie widać , a co dopiero z jakimś prefiksem. I tak jest z innymi przedmiotami.

4. Wiem ze skarby mając być dodatkiem do gry ale sory to nie żaden dodatek tylko porażka, ludzie wyciągają z ostatniego kufra itemy typu Doskonałe Magnum czy Dobra Koszulka Skorupy Żółwia.

Chciałbym żeby CM napisał coś na temat zjawisk które są wyżej opisane czy jest to normalne? czy prace nad Apka są tak intensywne ze nie widzicie problemu?

Z góry dzięki za odpowiedz
23-06-2018 13:44 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Modyfikacja dropa
Polecam wypowiedzieć się tutaj. Proponowane rozwiązanie powinno ograniczyć wypadanie syfu.

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
23-06-2018 13:51 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na wszystkie twoje pytania można odpowiedzieć: RNG

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
23-06-2018 14:08 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
na wszystkie twoje pytania można odpowiedzieć: RNG


a co to RNG?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

23-06-2018 14:20 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Random Number Generator Smile generator losowości. Nic dodać nic ująć.
23-06-2018 14:41 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
na wszystkie twoje pytania można odpowiedzieć: RNG


sory ale to jest jedyna gra gdzie przy tylu znalezionych przedmiotach w późniejszym etapie gry gdzie nic nie ma żadnej wartości

RNG juz dawno powinien czyms sypać , a tu lipa
23-06-2018 14:49 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
aSsaSinO napisał(a)
RNG juz dawno powinien czyms sypać , a tu lipa




Co nie zmienia faktu, że po tygodniu wypek trzeba poświęcić sporo czasu na sprzedaż niepotrzebnego syfu, a wyższe lvle powinny być bardziej premiowane.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

23-06-2018 15:21 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to kolejny temat który należy wypierniczyć do ściany płaczu Smile A już postulat by wyższym lewelom lepiej dropiło to mega płacz rotfl . Chłopie, na tym ta gra polega, ze mając relatywnie niski lvl (np.65) możesz dropnąć sprzęt, który nawet z łatwością jest nie do dźwignięcia przez twoją postać. Żeby nie było - nie dropię jakoś rewelacyjnie i w dodatku wypki mi nie wchodzą tak jak by to z szans na udaną wychodziło Smile Taki przykład - dziś na 23 pielgi nie weszło mi 13 Smile a szansę na udaną mam 67% i co? i nic - nie płaczę tylko gram Smile Dla pełnej jasności dodam, że ostatnio z 445 pielg nie weszło mi 180 czyli trochę dużo Smile nie mam o to pretensji bo tak bywa a ty wolisz płacze urządzać

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
23-06-2018 15:30 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
Jak dla mnie to kolejny temat który należy wypierniczyć do ściany płaczu Smile A już postulat by wyższym lewelom lepiej dropiło to mega płacz rotfl . Chłopie, na tym ta gra polega, ze mając relatywnie niski lvl (np.65) możesz dropnąć sprzęt, który nawet z łatwością jest nie do dźwignięcia przez twoją postać. Żeby nie było - nie dropię jakoś rewelacyjnie i w dodatku wypki mi nie wchodzą tak jak by to z szans na udaną wychodziło Smile Taki przykład - dziś na 23 pielgi nie weszło mi 13 Smile a szansę na udaną mam 67% i co? i nic - nie płaczę tylko gram Smile Dla pełnej jasności dodam, że ostatnio z 445 pielg nie weszło mi 180 czyli trochę dużo Smile nie mam o to pretensji bo tak bywa a ty wolisz płacze urządzać


kolejny cycek pisze coś kompletnie przeciwnego do reali które prezentują wyprawki nic tylko pogratulowac
23-06-2018 15:45 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cycek kolego sympatyczny to ty jeszcze w paszczy trzymasz albo niedawno wypuściłeś Smile Z czego to wnioskuję? Otóż nie umiesz czytać ze zrozumieniem dziecko. Przeczytaj to co napisałem, zrozum i spadaj na drzewo troszeczkę doewoluować i kulturki przyswoić. Tongue Dlaczego tak ostro? Jak widzisz sam mógłbym płakać bo losowator mnie nie lubi i wypki mi nie wchodzą. Podałem pewne konkretne dane (Tak, wyobraź sobie, że notuję takie rzeczy z ciekawości) a ty mi piszesz że nie rozumiem realiów. więc jeszcze raz i powoli bo widzę, że masz problemy z przyswajaniem: Dane tyczące wyprawek, które zanotowałem ostatnio wskazują że troszkę mało mi ich weszło. Dużo mniej niż teoretycznie powinno. to właśnie są REALIA a nie ogólny płacz, który uskuteczniasz Smile Jednak nie płaczę - gram. Być może to się później wyrówna a być może nie - zobaczymy ale nawet jeśli nie to wciąż płakał nie będę w przeciwieństwie do niektórych rotfl

Edit:
@Pożeracz Dusz
A mógłbyś podać jakiś racjonalny argument za tym, że wyższe levele powinny mieć lepszego dropa? Albo że niższe powinny. Generalnie, ze ktokolwiek powinien mieć lepszego dropa niż inni...

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez A Jednak Arrt: 23-06-2018 16:59.

23-06-2018 16:49 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kultury to Ty byś się nauczył bo bardzo ciężko z nią u Ciebie
teksty z gimbazy brawo, dziecko? doewoluowac? paszcza? bardzo proszę nie opisuj mi tutaj siebie, temat nie jest o Tobie


Ty mi piszesz o tym ze wypki Tobie nie wchodzą , to tez nie jest na temat

polecam jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytać moje pytania z pierwszego posta jeśli musisz zapytac kogoś o pomoc (mamę, babcie, psa czy chomika) żeby zrozumieć to grzecznie poproś , a nie się sadzisz jak jakiś pajac twierdząc że temat jest kolejnym płaczem

NIE jest i nie będzie,

Przeczytaj to uważnie

Akt 3 - na obecną chwilę najwyzszy z możliwych
Pielgrzymki w nieznane - na obecną chwilę najlepszy rodzaj wyprawek do dropa
Jestem blisko 140lv na nero non speed - źle nie jest

i powiedz mi czy 10000 przedmiotów, czasami więcej niż 10000 to dalej jest mało żeby co kolwiek znaleźć??
23-06-2018 18:09 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
na wszystkie twoje pytania można odpowiedzieć: RNG

Gdyby RNG działało w taki sposób w Falloucie 1/2 albo... nie wiem... w Wiedźminie 3 na ten przykład - jak działa w BW - to spaliłbym te gry razem z pudełkami...
Ale jakoś tak się składa, że tam losowatory działają normalnie(j) i nie trzeba robić "tysiąc pięćset sto dziewięćset" prób, żeby po "pisieńciu" latach szansa rzeczywista łaskawie raczyła zacząć pokrywać się z teoretyczną;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 23-06-2018 18:52.

23-06-2018 18:13 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@assacośtam

Otóż wyobraź sobie że też jestem w a3 i też nie mam dropa Smile ale w przeciwieństwie do niektórych nie płaczę Smile Mogłes mnie chłopczyku nie zaczepiać to bym po tobie nie jechał a tak... Wiesz ludzie w pewnym wieku (jak ja) nie pozwolą by byle małolat się ich czepiał Smile bo to jakoś irytuje. Nie to żeby bardzo - w koncu nie jesteś nikim istotnym żebyś mnie mógł mocno zirytować ale jednak troszeczkę dałeś radę. Jeśli jeszcze potrenujesz ze 20 - 30 lat to może będą z ciebie ludzie Smile A co do tematu; myślałem że skoro zacząłeś płacz-temat to można płakać na różne tematy Smile Skończ już z tym bo to naprawdę trochę żałosne. Mam w klanie kilku ludzi, którzy też mają cieniutko pod tym względem i nie płaczą ale kombinują. Zbierają prki, kupują sprzęt i grają... skoro to dla ciebie za trudne to może po prostu skasuj postać i zapomnij o BW, co?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
23-06-2018 18:22 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
@assacośtam

Otóż wyobraź sobie że też jestem w a3 i też nie mam dropa Smile ale w przeciwieństwie do niektórych nie płaczę Smile Mogłes mnie chłopczyku nie zaczepiać to bym po tobie nie jechał a tak... Wiesz ludzie w pewnym wieku (jak ja) nie pozwolą by byle małolat się ich czepiał Smile bo to jakoś irytuje. Nie to żeby bardzo - w koncu nie jesteś nikim istotnym żebyś mnie mógł mocno zirytować ale jednak troszeczkę dałeś radę. Jeśli jeszcze potrenujesz ze 20 - 30 lat to może będą z ciebie ludzie Smile A co do tematu; myślałem że skoro zacząłeś płacz-temat to można płakać na różne tematy Smile Skończ już z tym bo to naprawdę trochę żałosne. Mam w klanie kilku ludzi, którzy też mają cieniutko pod tym względem i nie płaczą ale kombinują. Zbierają prki, kupują sprzęt i grają... skoro to dla ciebie za trudne to może po prostu skasuj postać i zapomnij o BW, co?



nie spinaj tak bardzo cyckow przez internet, to i tak nic nie da
20-30 lat treningu w czym? w waleniu konia tak jak Ty to robisz? nie dziękuję
nie wypowiadaj się już w tym temacie nie wnosisz nic ciekawego tylko z każdym postem poziom twojej inteligencji maleje Frown przykre

spam, prowokacje ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 17-07-2018 10:21.

23-06-2018 18:31 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja nie narzekam na drop. Jest ok.
Jedyny mankament który chcę zgłosić to fakt ze wpadlo mi już 9 epickich nocek, jedne lds tygrysie nocki, i zero speeda. Zero.
Xd

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
23-06-2018 18:38 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@assasicóś
No jeszcze Smile pobluzgaj, poobrażaj małolat. Przecież nic innego nie umiesz Smile Dziecko miłe mógłbym tak czytać twoje posty i czytać bo jak już coś napiszesz to bez wysiłku mogę się poczuć cholernie inteligentnie. Teraz nie dziwię się że zacząłeś ten płacz temat Smile Po prostu takie dzieciuchy jak ty ZAWSZE uważają, ze ponieważ grają i mają wysoki lvl to im się po prostu NALEŻY! Lepszy drop, więcej tego czy tamtego... Otóż nie NIE NALEŻY CI SIĘ! Nie jesteś w niczym lepszy od innych graczy, którzy mają to samo! NIKOMU nie należą się jakieś fory tylko dlatego, że gra w tą grę długo/krótko czy też płaci/nie płaci premkę! Ochłoń trochę dzieciaku, bo jeśli będziesz mnie dalej obrażał to skończy się to pozwem i odszkodowaniem! Zadarłeś małolacie z dorosłym i poważnym człowiekiem i możesz ponieść konsekwencje!
To było ostatnie ostrzeżenie.

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
23-06-2018 20:33 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie Ty widzisz jakiś płacz? przedstawilem problem z którym boryka się wielu graczy nie tylko ja

Lec juz i złóż pozew bo nie zdążysz xd

taki dorosły i taki poważny tylko pozazdrościć Smile brawo Ty

edit: nie zapomnij się przygotować :Wysoki sądzie bo on mnie nazwał cycek" xd

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez aSsaSinO: 23-06-2018 21:06.

23-06-2018 20:55 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problemem nie jest RNG.
Problemem jest raczej konstrukcja siły prefów i sufów i szansa na ich wylosowanie.
Jak spojrzeć na listę pref/suf to zazwyczaj sensowne jest kilka i to te najtrudniejsze do wylosowania. Ale istotne jest to, że reszta jest praktycznie bezwartościowa dla gracza.
0,0,0,0,0,0,0, super wartość. W tym jest problem.
Gdyby konstrukcja była inna. Np. przeklety dawał kilka mniej zwinki niż demon itp, to wtedy pewnie byłoby to lepiej.
A to, że przez to komuś się wydaje, że inni dropią lepiej, to już nie problem generatora, ale złego podejścia graczy, którzy porównują się do innych. I u innych widzą lepsze efekty dropa. Tylko nie zwracają uwagę na to, że to inni obejmuje grupę niewspółmiernie liczniejszą.

Po drugie: wyobraźcie sobie sytuację. 1000 graczy rzuca 10 razy kostką 6-ścienną.
I takie wasze porównywanie się po fakcie przypomina sytuację, gdy po skończeniu rzucania wybiera sobie ktoś tak jak mu pasuje grupę 10 osób i porównuje się do nich.
No sorry, ale wybieranie grupy do porównywania po, to jest po prostu nierzetelnym podejściem i manipulowaniem wyników.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-06-2018 21:41 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys juz to w jakims temacie pisalem. Wraz ze wzrostem (poziom), przechodzeniem z aktu do aktu, moze nawet jakis zwiazek ze strefa... najslabsze podstawy i afixy powinny wypadac z puli losowanych przedmiotow. Tak samo na nekro na pielgach w akcie trzecim nie powinny leciec leg dobre itemy. Sa one po prostu smieciami.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
23-06-2018 22:37 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I to by miało sens.

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
23-06-2018 23:05 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Kiedys juz to w jakims temacie pisalem. Wraz ze wzrostem (poziom), przechodzeniem z aktu do aktu, moze nawet jakis zwiazek ze strefa... najslabsze podstawy i afixy powinny wypadac z puli losowanych przedmiotow. Tak samo na nekro na pielgach w akcie trzecim nie powinny leciec leg dobre itemy. Sa one po prostu smieciami.


To by nadało sens levelowaniu. Warzywa ruszyłyby z levelem jeżeli to zwiększyłoby ich szanse na dropa. Pojawia się tylko poważny problem!
Otóż jakby nie patrzeć jest to korzystne głównie dla tych większych graczy - tak zwanych "starych".
Szybko przełożyłoby się to na zwiększenie przepaści jaka dzieli "nowych od starych".
W realiach BW oznacza to fanatyczną ofensywę kominternu który na czerwonych sztandarach będzie nieść żądania polepszenia bytu słabych, małych i tych zaczynających przygodę na starym "R".

Każdy ukłon dla starych graczy będzie zwiększał apetyt na darmochę, bonusy i wszelkiego rodzaju dotacje dla tych którzy od lat szantażują że albo im się coś da albo się skasują:/

Poza tym to jedynie częściowo rozwiązuje problem. Problemem jest nadal losowość bo czy mamy 1% szans na dropa czy 99% to i tak o naszym być albo nie być decyduje ślepy traf.
Wyprawy powinny stać się głównie źródłem surowca a nie źródłem dropa.
Przedmioty w których posiadanie chcemy wejść powinny powstawać u kowala (w procesie Craftu).
Do gry miały być dodane zadania dzienne.
Te zadania miały być źródłem suorowca do craftu.
Gdyby dodatkowo do craftu potrzebny był złom z wyprawek to ten szrot który leci na nich miałby swoje zastosowanie.

__________________
R14 : Brzydall
23-06-2018 23:27 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Kiedys juz to w jakims temacie pisalem. Wraz ze wzrostem (poziom), przechodzeniem z aktu do aktu, moze nawet jakis zwiazek ze strefa... najslabsze podstawy i afixy powinny wypadac z puli losowanych przedmiotow. Tak samo na nekro na pielgach w akcie trzecim nie powinny leciec leg dobre itemy. Sa one po prostu smieciami.


Tylko weż też pod uwagę że od wprowadzenia epików handel leży i już nawet nie kwiczy Smile Częstsze wypadanie dobrych sufów/prefów na początku byłoby fajne, pewnie że bym tak chciał Smile Po dość krótkim jednak czasie wszystkie te zajefajne itemki miałyby wartość złomu. Dla nas to w sumie rybka ale każdy nowy gracz miałby niesamowite problemy ze skompletowaniem dobrego eq. Kupić by się nie dało - bo handlu nie ma a z okazji to tylko zwykłe dsk ewentualnie. to by pogłębiło przepaść między nowymi i starymi postaciami. Bo co z tego że taki maluszek miałby nawet 40k złomu jakby za swoje prki nie mógł nic kupić, bo nikt by niczym nie handlował?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
24-06-2018 00:36 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

związek ze strefą jest, inne afixy i + 50 szczęścia na wyprawie na każdą strefę od 5 strefy.

ale w rzeczywistości wygląda to nadal tak:

W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Doskonały Sztylet, Doskonały Sztylet Krwi, Dobra Pałka Mocy, Epicka Pałka.

na ponad 400 lucka w s3, po 15k udanych pielgach nadal biegam w złomie, gdzie są postacie które nawet 5k udanych nie mają, a biegają w ep dem pile, ep lekkich nockach i ep giętkim spidzie. różnica jest porażająca.

dla przykładu podam jedną z licznych postaci z mega fartem w dropie:

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7b3c39b28d

gdzie u mnie, przy 15k udanych pielgach nie mam nawet epickiej demoniczne pałki. po prostu nie wpadła.

tak nie powinno być, jedne konta dropią regularnie, inne raz na jakiś czas a kolejne wcale.

RNG może i jest, ale jesli działa na np. 1 000 000 prób to do 2050 roku nie dropniesz nic sensownego a w międzyczasie jakiś nup wydropi całe eq.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

24-06-2018 11:06 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Autor tematu Temat rozpoczęty przez aSsaSinO
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na starych serwerach i tak nie ma dużo nowych graczy wiec nie można zasłaniać się tym że maluchy juz nie dogonia topki i przepaść będzie jeszcze wieksza

przepaść juz jest i to ogromna między kims kto ma 140lv , a kimś kto dopiero zrobił sobie postać na danym serwerze i nic tego nie zmieni

shockth to jeden z wielu przypadków gdzie kolosalne liczy udanych pielg pokazuja jak system dropa jest do wiecie czego...

i nikt mi nie powie ze postać po 15000 tysiacach udanych pielgrzymek nie zasługuje na coś lepszego w swoim eq
24-06-2018 11:16 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie jest przepaść między nakoksowanymi złomem do granic możliwości maluchami, a starym kontem 140 lvlem. Tylko nie w tą strone ta przepaśc co myślisz.
24-06-2018 13:02 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko ten maluch mialby do czego dazyc. Teraz czy masz lvl 20 czy 140 dropisz te same dobre palki. Czy to jest fajne?

Przez rok gry na nekro trzech itemow nie sprzedalem do sklepu.
Jeden to upgrade demoniczna palka zostala zastapiona demonicznym mieczem (xDDD), bez sufa oczywiscie zeby nie bylo.
Jesli dobrze pamietam kolejnym itemem byl itemek do budowy, jakis spaczak pod garnek.
Trzeci item poszedl na aukcje, zszedl za 600k - 600k to ja mam za male drzewo duo.

Gdzie tu sens?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-06-2018 13:36 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
@assasicóś
No jeszcze Smile pobluzgaj, poobrażaj małolat. Przecież nic innego nie umiesz Smile Dziecko miłe mógłbym tak czytać twoje posty i czytać bo jak już coś napiszesz to bez wysiłku mogę się poczuć cholernie inteligentnie. Teraz nie dziwię się że zacząłeś ten płacz temat Smile Po prostu takie dzieciuchy jak ty ZAWSZE uważają, ze ponieważ grają i mają wysoki lvl to im się po prostu NALEŻY! Lepszy drop, więcej tego czy tamtego... Otóż nie NIE NALEŻY CI SIĘ! Nie jesteś w niczym lepszy od innych graczy, którzy mają to samo! NIKOMU nie należą się jakieś fory tylko dlatego, że gra w tą grę długo/krótko czy też płaci/nie płaci premkę! Ochłoń trochę dzieciaku, bo jeśli będziesz mnie dalej obrażał to skończy się to pozwem i odszkodowaniem! Zadarłeś małolacie z dorosłym i poważnym człowiekiem i możesz ponieść konsekwencje!
To było ostatnie ostrzeżenie.



PopłynąłeśSmile (odcinając z twojej wypowiedzi całą tę groteskę batalii sądowej dorosłego poważnego biznesmana)

1. Małym graczom mają więcej evo
2. Mali gracze mają lepszy drop rate
3. Mali gracze koszą fortuny (relatywnie na ich lvl) na złomie.
4. Mali gracze mają więcej srebra
5. Mali gracze spokojnie zdobywają swoje evo bez kłopotów z 30% czy zajętą listą.

Tak więc mylisz się twierdząc, że bw jest sprawiedliwie. Ostatnio mnie zatkało gdy pewien maluch napisał że brakuje mu 18k do skończenia evo do run. Wyszło mi na to że mając 17k mniej ataków ode mnie doszedł do b. Podobnego poziomu evo co ja. Może dlatego że nigdy nie wydawał evo na przenosiny umagów. Nie widzę nic złego by wysoki lvl był premiowany na wyprawach. Nie oszukujmy sie - przy 140 lvl ciężko znaleźć coś co zmieni siłę postaci. P.S scotch ja też czekam na demona 1h od lat i nie miałem jeszcze nawet pałki. RNG na bw się nie sprawdza.

Propozycje autora tematu są całkiem ok.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 24-06-2018 16:42.

24-06-2018 16:39 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinniscie miec na necro craft rodem z morii bez wbijania itemow i na necro jakosciach Smile To by wam pozwolilo sie pobawic jak nam. I kazdy bylby zadowolony bo z tych tysiecy zlomowych itemow moglibyscie sobie posklejac cos co wam sie przydaWink
24-06-2018 18:39 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to by doprowadziło po czasie do totalnych wojen klonów, nie ma tu tatuaży, zaraz by ktoś opracował najlepsza, najbardziej korzystna ścieżkę rozwoju do której każdy by dążył.
24-06-2018 19:16 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Hozen
Member


Data rejestracji: 06-03-2017
Postów: 27
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Polska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co gdyby zostawić drop zwykłych przedmiotów bez zmian, a zamiast tego zajać się epikami?

Wraz z rosnącym poziomem najslabsze podstawy i affixy odpadałyby, mozna tez pomysleć nad stopniowym wzrostem % na wydropienie epickich przedmiotów. Ewentualnie zboostować system fair drop wraz z rosnącym poziomem?

W ten sposób maluchy dalej mogłyby trafić unikat i zarobić krocie, jednocześnie nie zniszczyłoby to rynku do końca. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że więcej i to lepszych epików wpłynie na rynek, dlatego trzeba zrobić to ostrożnie.

Proponowałbym oczywiście dostosowanie wartości pod speed serwery, może powyżej 100 poziomu za każde 50 poziomów wzrost szansy na epika o 0.3%-0.5%?

Natomiast jeżeli chodzi o wyelminowanie slabszych affixów, to jeżeli bw team się pomyslem zainteresuje, to na pewno sami coś zasugerują.
24-06-2018 19:19 Hozen jest offline Szukaj postów użytkownika: Hozen Dodaj Hozen do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Tysiące syfu z wyprawek...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH