Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 252855 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 252855 14 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

252855 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 252855
Postać max.andy

Pushing, przyjęcie spadku w itemach z kasowanego konta.

BAN STAŁY.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-06-2018 19:16 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
max.andy
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia
Skąd: VVV

Spadek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Spadek gracza był dla klanu. Nie dla mnie.
Zapewnił mnie że jest to zgłoszone u administratora gry.
Przed końcem miesiąca miałem zgłosić aktualizację zbrojowni klanu. Jestem skarbnikiem klanu.
Jeśli naruszyłem jakiś przepis to proszę odebrać te przedmioty.
Zwracam się z prośbą o zweryfikowanie kary.
Proszę wziąść pod uwagę moją nienaganną i długotrwałą grę.
Z poważaniem Andrzej.
24-06-2018 20:00 max.andy jest offline Szukaj postów użytkownika: max.andy Dodaj max.andy do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma czegoś takiego jak spadek w postaci przedmiotów. Jedyne co można zostawić w spadku to punkty rozwoju przy kasacji konta. Zgłoszenie spadku nie zezwala na łamanie regulaminu. Od lat na R1 nie ma zostawiania spadków w itemach.
(Długotrwała gra tym bardziej powinna wiązać się ze znajomością regulaminu oraz ograniczeń w grze - a te są jasno określone, nawet podczas wysyłania zgłoszenia do operatora).

Można się odwołać po 30 dniach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-06-2018 22:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Valentine666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1384.gif

Data rejestracji: 20-12-2006
Postów: 217
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Korpus_ekspedycyjny- pamięta ktoś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szanowna Pani Operator,

gram z Andrzejem odkad pamietam i jednego jestem pewien - na pewno nie chcial tutaj nikogo oszukac czyli "sie spuszowac"... Wzial graty po koledze dla klanu, bo nie wiedzial ze nie moze.
Gram ponad 10 lat i tez bym nie wiedzial pewnie czy moge wziasc, ale ja bym dopytal lub poszukal info. Wiadomo ze nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, dlatego uwazam ze maly ban za nieuwage jak najbardziej, ale staly jest bardzo nie na miejscu. Niech odda te graty na konto operatorskie + mala kara. Mysle ze te przedmioty nie mialy zadnego znaczenia (zadnych cudow tu nie mamy w zk), pozatym nie sprzedal ich by miec korzysc a nasz klan i tak przegral wszystkie areny, ktore byly do przegrania, wiec czyn byl o niklej szkodliwosci. My sie tutaj w VVV (najstarszym klanie na R1) z nikim nie scigamy, bo i tak nigdy nie dogonimy najlepszych. Gramy dla zabawy na tym wymierajacym serwerze, a bez Andrzeja ten najstarszy klan pewnie upadnie, bo to on trzyma go w kupie. Prosze o pochylenie sie nad sprawa z bardziej ludzkiego punktu widzenia. Chyba w interesie kazdego jest by na tym R1 jeszcze ktos gral.
Pozdrawiam

__________________
R1: Nekromanta
25-06-2018 00:17 Valentine666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Valentine666 Dodaj Valentine666 do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem nieznajomość prawa nie zwalnia z przestrzegania, jednak tym bardziej jako skarbnik, max.andy powinien znać regulamin.

Dlatego jest możliwość odwołania się po 30 dniach.

Jedyne co jeszcze mogę zaproponować, to zmianę na 2 dni bana dla wszystkich w klanie (+oczywiście odebranie przedmiotów), ale musieli by się klanowicze zgodzić (i też nie na zasadzie, że nagle połowa klanu z niego wychodzi). Wtedy kara rozłożona jest na wszystkich (którzy też najpewniej korzystali z przedmiotów z pushu przez zk).

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

26-06-2018 15:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
max.andy
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia
Skąd: VVV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Ciekawa propozycja. Ale to ja zawaliłem. Miałem wcześniej dopytać. Niestety przez remont domu nie miałem na to czasu.
Dlatego nie chce by klan cierpiał przez moje błędy.
Zresztą niech klan się wypowie.
Z poważaniem Andrzej.
27-06-2018 00:14 max.andy jest offline Szukaj postów użytkownika: max.andy Dodaj max.andy do Listy kontaktów
marcin_b3
Newbie


Data rejestracji: 27-06-2018
Postów: 1
Klan: Veni Vidi Vici
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest przewinienie, musi być kara.
Jednak kara musi być odpowiednia do szkodliwości czynu. Klan VVV i tak stara sie konkurować z top jak tylko może i widać w rankingach jak nam to wychodzi.
Z wielką chęcią pójdę na 2-dniowy urlop żeby Andrzej mógł wrócić do gry. Prosiłbym tylko o nieskazywanie klanu na rozpad i zapewnienie bezpieczeństwa dla posiadłości na te 2 dni.
27-06-2018 07:42 marcin_b3 jest offline Szukaj postów użytkownika: marcin_b3 Dodaj marcin_b3 do Listy kontaktów
Laskos
Junior Member


Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

w imieniu klanu zgadzamy się na propozycję Operatora.

Tęsknimy za Szefunciem ;-)

__________________
R1: Laskos
R1: 265706
27-06-2018 07:58 Laskos jest offline Szukaj postów użytkownika: Laskos Dodaj Laskos do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla weryfikacji proszę o pw z potwierdzeniem od każdego klanowicza. W grze na konto administratorskie (nick:Sephiroth).

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

27-06-2018 13:43 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Laskos
Junior Member


Data rejestracji: 25-07-2008
Postów: 12
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Część ludzi pozgłaszła że wysłała PW na R1.

__________________
R1: Laskos
R1: 265706
28-06-2018 09:35 Laskos jest offline Szukaj postów użytkownika: Laskos Dodaj Laskos do Listy kontaktów
ggmxm
Member


Data rejestracji: 22-09-2007
Postów: 25
Kraina: Necropolia
Skąd: Kraina Mrocznej Ciszy

w sprawie konta Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się na 2 dni bana OK
28-06-2018 11:52 ggmxm jest offline Szukaj postów użytkownika: ggmxm Dodaj ggmxm do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biorąc pod uwagę uzyskane głosy osób aktywnych w klanie - rozkładam blokadę po 2 dni dla każdego.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

30-06-2018 11:23 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Artat
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sephi mogłaś poczekać do końca eventu Frown
30-06-2018 15:01
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sephiroth
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyznaję, że nie śledzę (ani nie widzę zbytnio) czy jest event czy nie.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

30-06-2018 15:16 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
max.andy
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2012
Postów: 10
Kraina: Necropolia
Skąd: VVV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za rozpatrzenie mojej proźby.
A zwłaszcza VVV za poświęcenie 2 dni gry bym do nich wrócił.
TO SIĘ NAZYWA MIEĆ WSPANIAŁY KLAN !!!!!!!!!!
04-07-2018 23:43 max.andy jest offline Szukaj postów użytkownika: max.andy Dodaj max.andy do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R1 » PUSHING 252855

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH