Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum?? 20 Ankieta - średnia ocena: 3,7020 Ankieta - średnia ocena: 3,70
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy to podlega pod bana, brzmi jak grożenie....czy moze od razu trzeba dzwonić????

Dodam, że tego typu wynaturzeń jest więcej, co robic????


Nadawca: Grax
Tytuł wiadomości: [KLAN] Lopek czy ma ci pół klanu wyjść przed areną klanow
Data wysłania: 2018-05-16 23:18:41
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

ą byś użył mięśnia i stwierdził, że lepiej wpuścić do klanu malucha by pomóc odzyskać klocki?

Nie bądź nup bez serca i zacznij rządzić tym serwerem tak jak bozia nakazała
czyt: "Sercem potrzebującym, kopniakiem w [cenz.] Diukom"

Mnie już [cenz.] strzela gdy słyszę Diuki to czy Diuki tamto. Większość klanowiczy wspiera twój klan bo ich nienawidzi...Big Grin

Tak więc daj nam to czego chcemy! A chcemy Diukowskiego upadku, płaczu i zapaści intelektualnej.
Skoro pozwalasz im na rozwijanie się znaczy, że posuwa się demencja starcza. Wypaliłeś się czy, jak? Co ci obiecał Druidek..?


Szczerze ci napiszę, że mnie to [cenz.] obchodzi. Chcę widzieć lament Diuka na Globalu. Postaraj się kurde trochę....

Wstyd mi było czytać klanówkę naszego wieloletniego klanowicza. Pierwszy raz mi było wstyd, że jestem Datowcem.
Date zawsze karało Diuka zabierając im klocki gdy ten zaczynał szaleć... To TRADYCJA!!!

Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wsadź tą swoją obietnicę daną po cichu wrogowi i weź ogarnij sytuację.

jeśli tego nie zrobisz to daj nam chociaż powód by grać dalej w tą grę... JA GRAM PO TO BY GNĘBIĆ WROGA. WROGIEM MYM BYŁ JEST I BĘDZIE DIUK!

Siła i Honor!
09-07-2018 19:20 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co tu komentować? rotfl

Ja bym ci warna za wklejane wulgi dał i drugiego za wklejanie głupot i wirtualnych bohomazów.

Jeśli chciałeś pokazać jakiś ty i twój Diuk jesteście biedni to obnażyłeś siebie w całej krasie płaczka, dwulicowca i przegranego.

Cały serwer chce was pustakować za wasze wspaniałe czyny! rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
09-07-2018 19:36 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
mass82
Junior Member


Data rejestracji: 27-01-2007
Postów: 22
Klan: Golasy
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tbg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta wiadomość jest z 16 Maja. Potrzebowales 2 miesiecy żeby zrozumieć sens tej wiadomości. Poza tym nie byłeś w Date w tym czasie czyli można to uznać za plagiat. Posłużyłes się czyms czego sam nigdy byś nie wymyślił.
Więc skoro już wiedziales w maju że w lipcu będziesz najwiekszym "przywodca klanu placzkow " to mogłeś zaprzestac zabierania klockow z KoS. Oddać wszystkie spowrotem. GRZECZNIE PRZEPROSIĆ!!!! I obiecać że więcej Ci do makowki plany zawojowania calego r1 nie przyjda.
Wielki klanie TOP2 zachowujecie się jak małe dzieci którym zabrano lopatke w piaskownicy.

Jak ja sie ciesze że pomimo kilkukrotnych zaproszeń do Was- nigdy nawet nie pomyślałem żeby tam iść. Teraz musiałbym się za Was wstydzić.

__________________
R:1LORD_SZKODNIQ
R3:LORD_SZKODNIK
09-07-2018 21:55 mass82 jest offline Szukaj postów użytkownika: mass82 Dodaj mass82 do Listy kontaktów
Ske24
Full Member


Data rejestracji: 14-07-2017
Postów: 52

RE: Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druu napisał(a)
Nie wiem czy to podlega pod bana, brzmi jak grożenie....czy moze od razu trzeba dzwonić????

Dodam, że tego typu wynaturzeń jest więcej, co robic????


Nadawca: Grax
Tytuł wiadomości: [KLAN] Lopek czy ma ci pół klanu wyjść przed areną klanow
Data wysłania: 2018-05-16 23:18:41
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

ą byś użył mięśnia i stwierdził, że lepiej wpuścić do klanu malucha by pomóc odzyskać klocki?

Nie bądź nup bez serca i zacznij rządzić tym serwerem tak jak bozia nakazała
czyt: "Sercem potrzebującym, kopniakiem w [cenz.] Diukom"

Mnie już [cenz.] strzela gdy słyszę Diuki to czy Diuki tamto. Większość klanowiczy wspiera twój klan bo ich nienawidzi...Big Grin

Tak więc daj nam to czego chcemy! A chcemy Diukowskiego upadku, płaczu i zapaści intelektualnej.
Skoro pozwalasz im na rozwijanie się znaczy, że posuwa się demencja starcza. Wypaliłeś się czy, jak? Co ci obiecał Druidek..?


Szczerze ci napiszę, że mnie to [cenz.] obchodzi. Chcę widzieć lament Diuka na Globalu. Postaraj się kurde trochę....

Wstyd mi było czytać klanówkę naszego wieloletniego klanowicza. Pierwszy raz mi było wstyd, że jestem Datowcem.
Date zawsze karało Diuka zabierając im klocki gdy ten zaczynał szaleć... To TRADYCJA!!!

Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wsadź tą swoją obietnicę daną po cichu wrogowi i weź ogarnij sytuację.

jeśli tego nie zrobisz to daj nam chociaż powód by grać dalej w tą grę... JA GRAM PO TO BY GNĘBIĆ WROGA. WROGIEM MYM BYŁ JEST I BĘDZIE DIUK!

Siła i Honor!







Dru powinien dostać BANA za upublicznianie wiadomości wysłanych w innym Klanie.

Czy Pan Druidek nie łamie prawa wolnej wypowiedzi?

Od kiedy to możemy rzucać klanówkami wysłanymi przez Gracza A w Klanie X, przez Gracza B z Klanu Y na forum?

Druidek sam na siebie bata kręci.

Więc za takie zachowanie należy mu się nagroda.
09-07-2018 22:01 Ske24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ske24 Dodaj Ske24 do Listy kontaktów
BENZ
Double Ace


images/avatars/avatar-25640.jpg

Data rejestracji: 03-09-2016
Postów: 127
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...odezwał się recydywista ske

__________________
"Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik..."
ID: 122703 tylko R1

09-07-2018 22:15 BENZ jest offline Szukaj postów użytkownika: BENZ Dodaj BENZ do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kolega chyba pomylił działy, jest dział Skargi. Skarżcie, płaczcie diuki, że wasze s3 są zagrożone, o to przeca w tym chodzi... takie tematy rzucane na aferę...

__________________

R1: HELENA
i inne...

09-07-2018 22:59 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

RE: Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ske24 napisał(a)
cytat:
druu napisał(a)
Nie wiem czy to podlega pod bana, brzmi jak grożenie....czy moze od razu trzeba dzwonić????

Dodam, że tego typu wynaturzeń jest więcej, co robic????


Nadawca: Grax
Tytuł wiadomości: [KLAN] Lopek czy ma ci pół klanu wyjść przed areną klanow
Data wysłania: 2018-05-16 23:18:41
Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

ą byś użył mięśnia i stwierdził, że lepiej wpuścić do klanu malucha by pomóc odzyskać klocki?

Nie bądź nup bez serca i zacznij rządzić tym serwerem tak jak bozia nakazała
czyt: "Sercem potrzebującym, kopniakiem w [cenz.] Diukom"

Mnie już [cenz.] strzela gdy słyszę Diuki to czy Diuki tamto. Większość klanowiczy wspiera twój klan bo ich nienawidzi...Big Grin

Tak więc daj nam to czego chcemy! A chcemy Diukowskiego upadku, płaczu i zapaści intelektualnej.
Skoro pozwalasz im na rozwijanie się znaczy, że posuwa się demencja starcza. Wypaliłeś się czy, jak? Co ci obiecał Druidek..?


Szczerze ci napiszę, że mnie to [cenz.] obchodzi. Chcę widzieć lament Diuka na Globalu. Postaraj się kurde trochę....

Wstyd mi było czytać klanówkę naszego wieloletniego klanowicza. Pierwszy raz mi było wstyd, że jestem Datowcem.
Date zawsze karało Diuka zabierając im klocki gdy ten zaczynał szaleć... To TRADYCJA!!!

Mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wsadź tą swoją obietnicę daną po cichu wrogowi i weź ogarnij sytuację.

jeśli tego nie zrobisz to daj nam chociaż powód by grać dalej w tą grę... JA GRAM PO TO BY GNĘBIĆ WROGA. WROGIEM MYM BYŁ JEST I BĘDZIE DIUK!

Siła i Honor!







Dru powinien dostać BANA za upublicznianie wiadomości wysłanych w innym Klanie.

Czy Pan Druidek nie łamie prawa wolnej wypowiedzi?

Od kiedy to możemy rzucać klanówkami wysłanymi przez Gracza A w Klanie X, przez Gracza B z Klanu Y na forum?

Druidek sam na siebie bata kręci.

Więc za takie zachowanie należy mu się nagroda.



Ske

Druu nie upublicznił PW, a tylko to jest karalne Smile

__________________

09-07-2018 23:46 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Ske24
Full Member


Data rejestracji: 14-07-2017
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość wysłana przez Graxa kierowana była do Członków Klanu DA.TE nie do SERWERA.

Skoro Gracz który nie jest Członkiem Klanu i nie był nim w momencie wysłania przez Graxa wiadomości upublicznia ją na forum, łamie przepisy.

Może nie ma sprecyzowanego zapisu w regulaminie co do takowego procederu, ale jakby nie było jest to ujawnienie czegoś czego Gracz zakładający temat nie miał prawa zamieścić.
09-07-2018 23:56 Ske24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ske24 Dodaj Ske24 do Listy kontaktów
Stokrotka.
Full Member


images/avatars/avatar-25480.jpg

Data rejestracji: 08-12-2015
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ske24 napisał(a)
Wiadomość wysłana przez Graxa kierowana była do Członków Klanu DA.TE nie do SERWERA.

Skoro Gracz który nie jest Członkiem Klanu i nie był nim w momencie wysłania przez Graxa wiadomości upublicznia ją na forum, łamie przepisy.

Może nie ma sprecyzowanego zapisu w regulaminie co do takowego procederu, ale jakby nie było jest to ujawnienie czegoś czego Gracz zakładający temat nie miał prawa zamieścić.



Pokaż mi te przepisySmile

Nieważne gdzie była kierowana, była to wiadomość publiczna. Mogła iść w świat dalej.

Tylko PW nie wolno Ci ujawnić.

__________________

10-07-2018 00:09 Stokrotka. jest offline Szukaj postów użytkownika: Stokrotka. Dodaj Stokrotka. do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że jestem autorem tej wiadomości i została ona w nieuczciwy sposób przejęta i opublikowana na tym forum przez gracza z wrogiego klanu, proszę administrację o usunięcie jej z tematu. Proszę też ukarać autora za ujawnianie cudzej korespondencji elektronicznej która nie była kierowana do niego.

nie muszę chyba wspominać, że mamy RODO? Big Grin


Zamykam i pozdrawiam. rotfl

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
10-07-2018 01:43 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez druu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeżeli juz padła mowa o karaniu, to jedyną osobą która powinna być ukarana jest Grax, nie powinno byc zgody administracji na takie działania...

Przy okazji w wolnej chwili , CE wez zerknij na kanał klanowy Date z ostatniego miesiąca, gwarantuje że Ci się włos zjeży czytając wypociny tego podejrzanego indywiduum. Ban stały to bedzie mało za mało.

Zło należy niszczyć w zarodku.
10-07-2018 16:19 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
baja666
Member


Data rejestracji: 02-06-2018
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Druu jakie to jest płytkie z Twojej strony! Jak nie płacz o oblężenia to teraz to. Nie masz jak się odegrać to idziesz po całej linii starając się o bana dla przeciwników. Serio?

__________________
R1 - baja9
10-07-2018 16:34 baja666 jest offline Szukaj postów użytkownika: baja666 Dodaj baja666 do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druu napisał(a)
Jeżeli juz padła mowa o karaniu, to jedyną osobą która powinna być ukarana jest Grax, nie powinno byc zgody administracji na takie działania...

Przy okazji w wolnej chwili , CE wez zerknij na kanał klanowy Date z ostatniego miesiąca, gwarantuje że Ci się włos zjeży czytając wypociny tego podejrzanego indywiduum. Ban stały to bedzie mało za mało.

Zło należy niszczyć w zarodku.


Xanax proponuję brać panie kolego.;]

Kanał klanowy to możesz prosić by w twoim klanie Ce sprawdził. U nas nikt się nie skarży. xD

Jakoś jak Chevron w diuku rządził nie było płaczów i takiej roszczeniowej pretensji do całego serwera. rotfl

Potem wybrali ciebie na szefa i mimo, że nie siedzę w waszym klanie jestem pewny, że większość żałuje. Roll Eyes Kradłeś klocki małym graczom w małych klanach i w ten sposób zwróciłeś uwagę klanu top. taka prawda.

Nie pozostało ci nic innego jak zakładać takie skowycze tematy i wklejać cudze, nie adresowane do ciebie wiadomości w nadziei by ktokolwiek ci jeszcze współczuł i przy okazji pomógł się mścić.
Płytkie to aczkolwiek bardzo pasujące do poczynań twojego wampirka. rotfl Takim ciebie inne wampirki widzą. Big Grin

Pozdrawiam.

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
10-07-2018 18:31 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Vader
Member


Data rejestracji: 29-08-2006
Postów: 41
Klan: DATE
Kraina: Necropolia
Skąd: MMz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że mamy/mieliśmy w klanie kapusia co to druu wysyła pw to nie znaczy że przestaniemy walczy skoro klany poniżej top2 proszą nas o pomoc bo ich niszczycie, skończcie lamentować i gramy dalej.

__________________
ID 8574
10-07-2018 20:32 Vader jest offline Szukaj postów użytkownika: Vader Dodaj Vader do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Mowa nienawiści czy zwykłe fiksum dyrdum??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH