Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Rasizm i obraza wszystkich Polaków! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rasizm i obraza wszystkich Polaków! 18 Ankieta - średnia ocena: 8,0018 Ankieta - średnia ocena: 8,0018 Ankieta - średnia ocena: 8,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Polak mały
Member


Data rejestracji: 11-07-2018
Postów: 25
Skąd: p-ń

Rasizm i obraza wszystkich Polaków! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gracz fafik (forumowicz amfik-fafik) posiada w profilu taki opis:

polak polakowi to nawet klęski zazdrości,dobrze,że nim jush nie jestem

to że kolega wyjechał do pracy w Danii i nagle stał się "Duńczykiem" nie oznacza że my polacy jesteśmy od niego teraz gorszymi ludźmi. wpis taki tego Pana jest dla mnie obraźliwy i nie regulaminowy. Według mnie jest to rasistowskie podejście tego gracza do społeczności polskiej na całym świecie i powinno zostać ukarane blokadą konta na forum oraz banem stałym na wszystkie konta w grze.
polityka tego gracza nie polega na grze w BW tylk na gnębieniu innych graczy i ciągłymi wpisami na forum z prośbą o ban co według jego rasistowskiego opisu świadczy o jego podejściu dop nas polaków. czuję się urażony takim opisem forumowicza i proszę o reakcję administracji wobec tej osoby i odpowiednią i jedyną dla tej sytuacji karę (ban stały) za ubliżanie nie jednej osobie a nam wszystkim!

a koledze z rasistowskim podejściem do rodaków proponuję grę na innych serwerach dostępnych dla graczy obcojęzycznych.


Ps.
polak polakowi to nawet klęski zazdrośc

taki wpis do tego:
gdy miałem 3 lata włamywacze i złodzieje podpalili mój dom rodzinny zgineła mi siostra w pożarze miała kilka miesięcy i pomimo młodego wieku mam w pamięci widok Ojca i jak trzyma Matkę która w ten pożar chciała biec po swoją córkę a moją siostrę.. i teraz pytanie do Pana amfika czy jest w tym czego zazdrościć?????
a za każdym razem gdy czytam twój opis wspomnienia wracają.

__________________
Donald Tusk:
''Tylko najgłupsi wyjechali z Polski, to Ci którzy nie umieją sobie w niej poradzić"

Gdy się rodziłeś płakałeś a inni nad Tobą się śmiali, żyj tak byś śmiał się umierając a inni nad Tobą płakali... A konfidenci umierają w samotności.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Polak mały: 11-07-2018 17:02.

11-07-2018 16:12 Polak mały jest offline Szukaj postów użytkownika: Polak mały Dodaj Polak mały do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

RE: Rasizm i obraza wszystkich Polaków! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to jego nowy podpis

"polak polakowi to nawet klęski zazdrości,dobrze, jestem dumny i szczęśliwy, że nim jush nie jestem"

Swiadczy to jedynie o tym, ze gracz ten nie ukrywa a nawet jeszcze bardziej okazuje swoja niechec do Polski i Polakow. Jest swiadomy tego tematu i nic sobie z tego nie robi, co wiecej jeszcze bardziej obraza nas wszystkich i szuka zaczepki. Jak dlugo admi istracja ma zamiar tolerowac takie cos? Ile czasu bedziecie jeszcze przymykac oczy na jego zachowanie? Czy naprawde dajecie swoje przyzwolenie na rasistowskie wpisy na forum? Uwazam, ze swoim zachowaniem gracz fafik zasluzyl sobie na bana w grze oraz na forum. Czuje sie urazoby i dotkniety jego wpisem i podejsciem do nas wszystkich.
11-07-2018 16:46 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpinam się pod prośbę. Również obraża mnie ten opis. Mógł zatrzymać takie komentarze dla siebie, a nie się afiszować. Poza tym, uważam, że gracz ten uwziął się na niektórych graczach, w tym mnie, i za każdym "podejrzliwym" dla niego słowem, próbuje zaskarżyć moją osobę, co już 4x zakończyło się bez bana (raz dostałem za link do wulgarnej treści, a nie za obrazę). Gdyby jego opis zawierał słowo "żyd" to szybko by był zbanowany za antysemityzm, ale, że obraża nas, rodaków to żaden op tego nie widzi.

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

11-07-2018 22:37 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podpinam się do skargi, widać tu bardzo dobrze ANTYPOLONIZM i działania mające na celu zdestabilizowanie ładu i porządku na serwerze, w tym utrudnianie gry innym graczom i pomówienia (jak widać na choćby przykładzie wyżej). Wszystko inne napisali przedmówcy.

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
11-07-2018 22:42 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kolejna aktualizacja podpisu amfika

"polak polakowi to nawet klęski zazdrości, jestem dumny i szczęśliwy, że nim jush nie jestem
sialalalala lalala lalala lalalalalalala lalala lalala rotfl rotfl rotfl ". Widac ten osobnik zaczyna sie z nas wszystkich smiac, nic sobie nie robi z tej skargi i czuje sie bezkarny. Kiedy jakis op zareaguje?
11-07-2018 22:59 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
maciekbuk
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz wczesniej zwrocilem na to uwage ale Pan Op mnie olal, prosze tym razem zainterweniowac,
niech zmieni serw na jakis inny, rosyjski badz turecki np
11-07-2018 23:01 maciekbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: maciekbuk Dodaj maciekbuk do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ill2 napisał(a)
I kolejna aktualizacja podpisu amfika

"polak polakowi to nawet klęski zazdrości, jestem dumny i szczęśliwy, że nim jush nie jestem
sialalalala lalala lalala lalalalalalala lalala lalala rotfl rotfl rotfl ". Widac ten osobnik zaczyna sie z nas wszystkich smiac, nic sobie nie robi z tej skargi i czuje sie bezkarny. Kiedy jakis op zareaguje?


On pluje nam w twarz, ale powiedzą, że to tylko deszcz :/

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

11-07-2018 23:02 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
amfik-fafik
Double Ace


Data rejestracji: 20-05-2015
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Attention Regulamin działu Skargi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony
Skargi które możemy tutaj składać:

1. wulgarne / bardzo obraźliwe wiadomości w grze lub groźby odnoszące się do zdrowia/życia.
- w przypadku wulgarnych i/lub obraźliwych ważne są tylko przez 7 dni od wysłania wiadomości
groźby - przez 30 dni
treści z ShoutBox'a - 48h
- skargi dotyczące obraźliwych wiadomości na forum - nie są brane pod uwagę (są brane tylko w przypadku groźby dotyczącej życia lub wielu mocnych wulgaryzmów)
2. kradzież/niespłacona pożyczka (również niedotrzymanie warunków wygranej licytacji)
3. nieregulaminowe treści w profilu (wulgaryzmy, rozmiar tekstu, obrazek itp)
4. nieregulaminowy nick postaci
5. spam - wysyłanie wielu niepotrzebnych wiadomości(np dziesięciokrotne szpiegowanie jedno po drugim) lub reklam itp
6. włamanie na konto (także podszywanie się pod właściciela konta lub inne oszustwa przy wymianach kont)

to raz a dwa :
Jeśli skarga Cię nie dotyczy - nie udzielaj się! Zbędne wypowiedzi będą traktowane jako spam i nagradzane ostrzeżeniami!
12-07-2018 06:17 amfik-fafik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik-fafik Dodaj amfik-fafik do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
amfik-fafik napisał(a)
Attention Regulamin działu Skargi Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony
Skargi które możemy tutaj składać:

1. wulgarne / bardzo obraźliwe wiadomości w grze lub groźby odnoszące się do zdrowia/życia.
- w przypadku wulgarnych i/lub obraźliwych ważne są tylko przez 7 dni od wysłania wiadomości
groźby - przez 30 dni
treści z ShoutBox'a - 48h
- skargi dotyczące obraźliwych wiadomości na forum - nie są brane pod uwagę (są brane tylko w przypadku groźby dotyczącej życia lub wielu mocnych wulgaryzmów)
2. kradzież/niespłacona pożyczka (również niedotrzymanie warunków wygranej licytacji)
3. nieregulaminowe treści w profilu (wulgaryzmy, rozmiar tekstu, obrazek itp)
4. nieregulaminowy nick postaci
5. spam - wysyłanie wielu niepotrzebnych wiadomości(np dziesięciokrotne szpiegowanie jedno po drugim) lub reklam itp
6. włamanie na konto (także podszywanie się pod właściciela konta lub inne oszustwa przy wymianach kont)

to raz a dwa :
Jeśli skarga Cię nie dotyczy - nie udzielaj się! Zbędne wypowiedzi będą traktowane jako spam i nagradzane ostrzeżeniami!


Po pierwsze

Skarga MNIE DOTYCZY BO JESTEM POLAKIEM! Wiec mam prawo sie udzielac tak samo jak kazda jedna osoba, obraziles caly narod.

Po drugie

"- skargi dotyczące obraźliwych wiadomości na forum - nie są brane pod uwagę (są brane tylko w przypadku groźby dotyczącej życia lub wielu mocnych wulgaryzmów)"

Wielokrotnie zmieniales swoj opis na coraz bardziej obrazliwy co znaczy, ze robiles to z pelna premedytacja, i owszem RASIZM jest bardzo mocnym wulgaryzmem, co wiecej jest nawet ZAKAZANY przez wiele panstw w tym przez Polske.

Swoim wpisem zlamales nie tylko regulamin ale i prawo, domagam sie aby administracja wyciagnela konsekfencje
12-07-2018 07:24 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytat nie jest rasistowski.

Temat zamykam i po ostrzeżeniu słownym dla wszystkich powyżej

__________________

12-07-2018 08:22 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU Rasizm i obraza wszystkich Polaków!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH