Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU handel za realne pieniądze » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony handel za realne pieniądze 9 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,009 Ankieta - średnia ocena: 2,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
amfik-fafik
Double Ace


Data rejestracji: 20-05-2015
Postów: 118

handel za realne pieniądze Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłaszający 14617

zgłaszany 14691

sb główne 23:43, 2018-07-12

próba sprzedaży osobistych rzeczy za realne pieniądze dla osiągnięcia korzyści majątkowej
do tego dochodzi mowa o substancjach zabronionych (sb główne - wcześniej niż podana godzina i po tej godzinie-osoby nieletnie grające w BW mogą odebrać to jako namowę do korzystania z używek.... )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez amfik-fafik: 13-07-2018 09:46.

13-07-2018 06:02 amfik-fafik jest offline Szukaj postów użytkownika: amfik-fafik Dodaj amfik-fafik do Listy kontaktów
Polak mały
Member


Data rejestracji: 11-07-2018
Postów: 25
Skąd: p-ń

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież kolega nie proponował sprzedaży przedmiotów z gry to po 1. a po drugie wyrwałeś fragment z kontekstu i jakbyś nie zauważył to była rozmowa z jego kumplem od lat i nie dotyczyła w żadnym stopniu ciebie.. a co do dzieci to powinny spać o 23 razem z Tobą. moje siedzą max do 22.

__________________
Donald Tusk:
''Tylko najgłupsi wyjechali z Polski, to Ci którzy nie umieją sobie w niej poradzić"

Gdy się rodziłeś płakałeś a inni nad Tobą się śmiali, żyj tak byś śmiał się umierając a inni nad Tobą płakali... A konfidenci umierają w samotności.
13-07-2018 06:52 Polak mały jest offline Szukaj postów użytkownika: Polak mały Dodaj Polak mały do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki Ty amfik jesteś głupi. Na Twój kretynizm to już brak dosadnych epitetów. Szkoda, że Twój plemnik nie skończył na cyckach, bo jak widzę te mądrości to scyzoryk się w kieszeni otwiera. Brakuje Ci argumentów, żeby mnie zbanować więc bierzesz co popadnie i lecisz na skargę.

Po pierwsze - W rozmowie nie padła ŻADNA propozycja kupna/sprzedaży. Nie wiem skąd taki kretyński wniosek wyciągnąłeś.

Po drugie - Rozmawiać sobie możemy o jakichkolwiek substancjach zakazanych, póki nikomu ich nie proponuje i nie namawiam to możesz mnie cmoknąć w pałę.

Po trzecie - Opisałeś tą skargę w taki sposób, że jedyne co Op zrobi to zapewne da mi reprymendę za moje słowa w tym poście, a skarga zaś zakończy się "bez bana".

Po czwarte - Jesteś debilem.

Po piąte - Operatorze drogi, jak widzisz jest to już PIĄTA BEZPODSTAWNA skarga tego gracza na moją osobę. Może powinienem się czuć poszkodowany? Prześladowany i szykanowany? Falfuch zaczyna śledzić mnie jak własny cień.

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Fr33m4n: 13-07-2018 09:06.

13-07-2018 09:01 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sb główne 23:43, 2018-07-13
Czy to jest poprawna data?


Przypominam, że zbędne wypowiedzi będą karane ostrzeżeniami

__________________

13-07-2018 09:33 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
sb główne 23:43, 2018-07-13
Czy to jest poprawna data?


Przypominam, że zbędne wypowiedzi będą karane ostrzeżeniami



Trudno, daj mi te ostrzeżenie za zbędną wypowiedź, ale chcę szybko zakończyć temat więc sprawdź 23:43, 2018-07-12.

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

13-07-2018 09:39 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
azuno
Member


Data rejestracji: 20-11-2007
Postów: 28
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: C-n

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pragnę tylko zauważyć iż za utrudnianie pracy operatorowi zdażały sie BANY. Więc propozycja moja jest taka iż fafika/amfika należałoby zgłosić. Nie chcemy przecież oby Adagio zajmował się takimi pierdołami, jak bezpodstawne skargi wyżej wymienionego delikwenta. Pozdrawiam

__________________
Kiedyś

Azur r3/r4

Upadły na r10

Upadły na r14

Suczywij na r14/16

13-07-2018 09:55 azuno jest offline Szukaj postów użytkownika: azuno Dodaj azuno do Listy kontaktów
maciekbuk
Junior Member


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Op, czy ten fafik to jakas Twoja rodzina? Pszyjaciel? Zona? Dziewczyna?
kazda jego skarga jest abstrakcja, siedzi wiesniak jeden przed kompem i dyszy i steka z jakiejs tam chorej satysfakcji, przeszkadza i utrudnia gre normalnym gracza ktorzy graja a nie patrza co by tu zglosic, nie pojete dla mnie, jakas relacja jest pomiedzy Wami i sadze ze ktos z Super Opow powinien sie temu przyjrzec
13-07-2018 10:17 maciekbuk jest offline Szukaj postów użytkownika: maciekbuk Dodaj maciekbuk do Listy kontaktów
SzatanCieZje
Forum Ace


images/avatars/avatar-24228.jpg

Data rejestracji: 28-01-2011
Postów: 80
Klan: Fairy Tail
Kraina: Necropolia X
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może dostanę warna ale się wypowiem. Ja rozmawiałem z Fr33m4n wczoraj na temat który jest tematem skargi fafika. Nigdzie nie padła żadna propozycja kupna/etc. substancji zabronionych. Cała rozmowa była żartem. Niech OP Dokładnie przeczyta całą "rozmowę". Do momentu aż robimy coś faktycznie nielegalnego nic złego się nie dzieję. Wygłupy na sb nie są szkodliwe. Marnowanie czasu OP jest.

"próba sprzedaży osobistych rzeczy za realne pieniądze dla osiągnięcia korzyści majątkowej" - Fafik kłamie i oskarża ludzi za coś co się nie stało. Moim zdaniem to spam na forum i bardzo złośliwe bezpodstawne oskarżenie. Forum skarg dzięki temu człowiekowi zmienia się w patologię ludzkich relacji. Tego typu ludzie właśnie odstraszają innych od gry.

Powiedz mi drogi OP'ie...co ma pomyśleć nowy gracz gdy widzi coś takiego na forum? Jad i oszczerstwa. To nie jest coś co zachęca do gry...to jest coś co deprymuje i odstrasza od gry.

__________________
R16 - Wróżek Adam
13-07-2018 10:23 SzatanCieZje jest offline Szukaj postów użytkownika: SzatanCieZje Dodaj SzatanCieZje do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz o numerze ID 14691
Nie napisał żadnej wiadomości 2018-07-12

Jeżeli już upewnisz się co do daty i ID gracza, to proszę o informację na pw

Zamykam

__________________

13-07-2018 13:35 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU handel za realne pieniądze

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH