Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Question Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to po kolei:
Dawno nie było, a przed brokułowym zlotem trzeba zrobić jakąś zaprawę.
Niestety Ferajne nam zamknęli, więc trzeba będzie coś innego wynaleźć.
Ale po ustaleniach padła data.

25 Sierpnia.

Miejsce: Insert coin Piotrkowska 79
Godzina: 19:00 (można zawsze być wcześniej)
Zarezerwowalismy sale vipowska

Lista:
Midas
Dociak
Elza
Brokuł
Kejt
Pepski
Diam
Mice
Winda
Benek
360pro
Olsztyniak + os towarzyszaca
Schinara

Z doskoku:
Goku
Grimm

WPISYWAĆ SIĘ.


Cdn.
Spotykamy się na przeciwko Ferajny. Klub gdzie Goku w frisby grał.
Ewentualnie jest opcja "Z innej beczki" na Moniuszki.
To dawne Rolling Stones gdzie też już zlot robiliśmy i to jeden z tych pierwszych, dużych.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez Midas-grala: 25-08-2018 18:44.

28-07-2018 09:02 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecny !

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
28-07-2018 18:23 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Newer
Forum Ace


images/avatars/avatar-11485.jpg

Data rejestracji: 06-09-2007
Postów: 92
Klan: BK i jej rodzina
Kraina: Necropolia
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Midas czemu nie w WawieFrown albo Kielcach

__________________
Nick w grze:
-R1 DoomThrower.
W wolnych chwilach zajmuje się własną stroną oceniającą gry. Zapraszam do ocenSmile
28-07-2018 20:35 Newer jest offline Szukaj postów użytkownika: Newer Dodaj Newer do Listy kontaktów
Kejt
Full Member


Data rejestracji: 02-07-2010
Postów: 56
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Newer napisał(a)
Midas czemu nie w WawieFrown albo Kielcach


z Wawy do Łodzi masz rzut beretem dasz radę i zabierz ze sobą Kacpra Big Grin niech ma rozrywkę

Midas czemu ja tu nie jestem z automatu na listę wciągnięta to ja nie rozumiem absolutnie

__________________
r1 - Kejt


Nie Jestem Idealna Ale Idealnie Sobie z Tym Radzę
29-07-2018 21:40 Kejt jest offline Szukaj postów użytkownika: Kejt Dodaj Kejt do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Newer
Midas czemu nie w WawieFrown albo Kielcach


Z Wawy do Łodzi bede jechał i wracał. Jak coś moge kogoś zgarnąc.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
29-07-2018 21:42 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
DiAM
King


images/avatars/avatar-22238.jpg

Data rejestracji: 05-12-2007
Postów: 774
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmmm....chyba mam wolny weekend w tym terminie chytry

__________________
R10: DiAM - konto skasowane 2.01.2013 r.
i jedziemy od nowa


30-07-2018 14:57 DiAM jest offline Szukaj postów użytkownika: DiAM Dodaj DiAM do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

będę , mam nadzieję że będzie stała ekipa , w Kielcach ? byłem raz , jak przyjedziesz na zlot usłyszysz zajebistą opowieść
11-08-2018 06:47 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Midas-grala
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Elza wraca znad morza, to teraz ona trochę ludzi poogarnia.
Ja jadę nad jeziorko, wracam w dzień zlotu, ale na forum będę zerkal i z Elza ugadywal szczegóły

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
13-08-2018 12:24 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
360pro
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2013
Postów: 8

a czemu nie ... skoro pod nosem (prawie) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu nie ... skoro pod nosem (prawie)
do miłego (oby)

__________________
www360pro
13-08-2018 22:15 360pro jest offline Szukaj postów użytkownika: 360pro Dodaj 360pro do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

9 osób na liście , ciekawe ile będzie ? przyprowadzę Benka , weterana niekoniecznie Bw , a Gokuu gdzie ?
14-08-2018 20:54 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
agawachoscil
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

olsztyniak + kobitka
15-08-2018 15:59 agawachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: agawachoscil Dodaj agawachoscil do Listy kontaktów
Midas-grala
Turbo Moderator


images/avatars/avatar-5.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.800
Klan: B.K.
Kraina: Necropolia
Skąd: Pabianice

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Midas-grala
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie przez Ozorków przejezdamy.
Tak jak z Elza rozmawialiśmy. Spacer z psem, ogarnąć się i na 20 bedziemy.

__________________
Jak wygram licytację, pisać na priv
R1 Midas
25-08-2018 18:43 Midas-grala jest offline Szukaj postów użytkownika: Midas-grala Dodaj Midas-grala do Listy kontaktów
Tandetta
Member


images/avatars/avatar-420.jpg

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 42
Klan: Misiowy Garrison, Khorn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale żeby nie było, że mnie nie było. Big Grin Witam z zaświatów, kopę lat i co tam jeszcze trzeba napisać przy takiej okazji... Dziękuję wszystkim, którzy postanowili przybyć. Oprócz stałej, łódzko-pabianickiej (Wink ) ekipy najbardziej chciałabym podziękować Brokułowi za opowieść fekalną (od dziś nie będę Ci mogła spojrzeć w oczy, bez wyrzutów sumienia, żem Cię namówiła na tego rodzaju wyznania... ale wiedz, że pewnych rzeczy nie powinno się profanować), Olsztyniakowi za uroczą kobitkę (proszę, pamiętaj, że prezenty z wieczoru kawalerskiego są po to, żeby ich używać, bo jak nie, to jest im smutno), a dziadziowi Windykatorowi za całokształt.
Diam, bardzo żałuję, że Wam się nie udało dojechać. Crying
Kejt, Elza, Dociak, Midas... Wy już wiecie, co. Wink
Zdjęcia będą, jak że mnie procenty wyparują. Tongue
Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Pozdrawiam ciepło.
//Tandetta

Edit:
https://photos.app.goo.gl/RHy67hE6Yamrpp3M8

__________________


Skargi na moją działalność przyjmuje Sonszajn.

Każdy ma takiego t-moda na jakiego zasłużyl.

Wstąp do BWteam! Poznaj miłych, interesujących ludzi i zbanuj ich.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tandetta: 26-08-2018 11:21.

26-08-2018 02:23 Tandetta jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandetta Dodaj Tandetta do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no no , tylko nie dziadek , Kalafior mam nadzieję że dotarłeś w całości i z zasmażką , Midas i Bocian gratulacje , Tekla jak zawsze rozwija pajęcza sieć , młodzi tak trzymać , maleńka dzięki za gościnę , ścinka tak wygląda życie , Tandetta ( tak się pisze ?) twoja opowieść o technice robienia loda rozjebała mi system , to tej pory myślałem że wiem wszystko na ten temat , jak zawsze w Łodzi było zajebiście , odpływam
26-08-2018 21:23 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
(...) Tandetta ( tak się pisze ?) twoja opowieść o technice robienia loda rozjebała mi system , to tej pory myślałem że wiem wszystko na ten temat (...)

Ten urywek zabrzmiał dość podejrzanierotfl

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

26-08-2018 21:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Tandetta
Member


images/avatars/avatar-420.jpg

Data rejestracji: 28-09-2006
Postów: 42
Klan: Misiowy Garrison, Khorn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Winda napisał(a)
(...) Tandetta ( tak się pisze ?) twoja opowieść o technice robienia loda rozjebała mi system , to tej pory myślałem że wiem wszystko na ten temat (...)

Wszak złoty uczą, bawią, upajają. Podobno nigdy nie jest zbyt późnio na poszerzanie horyzontów. Wink Wczorajszy wieczór obfitował w wymianę pozytywnych myśli i dobrych spostrzeżeń i szalenie mnie cieszy, że mogłam się podzielić teorią swojej pasji, chociaż mniemam, że raczej tej wiedzy nie wykorzystasz w praktyce. Tongue
Brokuł przeżyłeś? Jak na człowieka z takim doświadczeniem życiowym dość szybko wczoraj odpuściłeś. Tongue
Schinara i Olsztyniacy, mam nadzieję, że nie po raz ostatni zawitaliście do Łodzi.
I oczywiście: Goku, Twoje zdrowie!
Jeszcze raz dziękuję (szczególnie Dociakowi za informacje) i do zobaczenia następnym razem.
PS.
cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Ten urywek zabrzmiał dość podejrzanierotfl

Trzeba było przyjechać i nausznie się przekonać. Teraz pozostają domysły. Tongue

__________________


Skargi na moją działalność przyjmuje Sonszajn.

Każdy ma takiego t-moda na jakiego zasłużyl.

Wstąp do BWteam! Poznaj miłych, interesujących ludzi i zbanuj ich.

27-08-2018 00:17 Tandetta jest offline Szukaj postów użytkownika: Tandetta Dodaj Tandetta do Listy kontaktów
agawachoscil
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2018
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękujemy Smile Na pewno jeszcze nas ujrzycie.
27-08-2018 11:59 agawachoscil jest offline Szukaj postów użytkownika: agawachoscil Dodaj agawachoscil do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zyje Smile

Nie moj dzien byl najwidoczniej, na nastepny raz sie poprawie Tongue

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...
27-08-2018 14:32 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

już po wrzuceniu tego postu zajarzyłem że ktoś musi się do niego ciach , na ciebie bla zawsze można liczyć , ale sorki , szukaj pod innym adresem jestem zdecydowanie hetero

///Proszę uważać na używane słownictwo.
//Liquid

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 27-08-2018 20:07.

27-08-2018 20:02 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętaj, Winda, że wszystko co napiszesz (i powiesz), może być wykorzystane przeciwko tobie;]

Tak z ciekawości: powiedz no, ciężko wykonuje się codzienne czynności z kijem w tyłku (to tak a propos twojego sztywniactwa i brania wszystkiego - jak widać powyżej - dosłownie i na serio)?chytry



PS Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 27-08-2018 20:29.

27-08-2018 20:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sądząc po odpowiedzi trafiony w same jądra , sorki ale współczesna windykacja nie polega na kijach , papiery trzeba przerabiać , tęsknię za zabraniem samochodu w terenie , komuś
28-08-2018 19:05 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Winda
Member


Data rejestracji: 02-02-2014
Postów: 44
Klan: Dejt
Kraina: Necropolia

RE: Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tak poważnie ,nie wyślesz mnie na bana bo masz niższe IQ , co ostatnio czytałeś ? pochwal się , kącik czytelniczy sobie zrobimy
28-08-2018 19:21 Winda jest offline Szukaj postów użytkownika: Winda Dodaj Winda do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA Zlot Łódź 25 Sierpień Insert coin 19 sala vip

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH