Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Akceptacja ceny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Akceptacja ceny 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_AVE_
Junior Member


Data rejestracji: 16-04-2017
Postów: 15

Akceptacja ceny Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Link do zakończonej aukcji
Proszę o weryfikację czy cena jest akceptowalna.
Proszę o uwzględnienie liczby ofert oraz ostatniego wzrostu ceny - najwidoczniej komuś bardzo brakowało do setu i chętnie wyłożył tyle prów.
31-07-2018 08:35 _AVE_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _AVE_ Dodaj _AVE_ do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie ceny wzrastały rzeczywiście, ale ten skok tutaj był spowodowany tym, że dwie osoby ciągle przelicytowywały się nawzajem od kwoty 300k PR. Na pewno komuś zależało, ale nie znaczy to, że mogę tę aukcję zostawić na tej kwocie. Uciąłem znacznie, ale zostawiłem ci też PRki ponad to, po ile schodziły wcześniejsze przedmioty. Jeśli rzeczywiście więcej tych pierścieni pojawi się na aukcji i będą osiągać tak zawrotne kwoty, zgłoś się do mnie i przemyślę to ścięcie jeszcze raz.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-07-2018 12:53 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » REG.HANDLU Akceptacja ceny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH