Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Szacun dla adminów za konsekwencję. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szacun dla adminów za konsekwencję. 18 Ankieta - średnia ocena: 8,5018 Ankieta - średnia ocena: 8,5018 Ankieta - średnia ocena: 8,5018 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Szacun dla adminów za konsekwencję. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przynajmniej w tym jednym temacie - mam na myśli mordowanie aukcji.
Nie można nazwać tego inaczej widząc świeży przykład z R7:

Legendarny Dobry Plastikowy Amulet Sztuki 15 10 500 2018-07-26 09:26:07

Ludziska sobie licytowali i komuś widać sie to opłacało. Ale tu nastąpiła interwencja admina ;p

"Aukcja została uznana przez opertora za nieprawidłową!
Data unieważnienia: 2018-07-28 08:22:56
Powód unieważnienia: Za wysoka cena. Redukcja kwoty do 100pr.
Redukcja ceny o: 10 400 PKT ROZWOJU"

Fant wart 56 250 PLN. Czyli złomując go mam niecałe, 3 paczki złomu, liczmy dwie, na okrągło. Dwie paczki złomu, to licząć średnio 1 300 pr. A op zredukował cenę do 100pr...

Po co wystawiać, po co ktoś ma kupić coś czego akurat mu brakuje, albo ma taki kaprys.
Ja rozumiem redukcję kominów cenowych (chociaż się z tym nie zgadzam). Ale to już jest przeginka. Redukcja ceny o tysiące procent w stosunku do ceny ZŁOMOWANIA.

I tu pytanie - czemu ma służyć takie postępowanie?

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

10-08-2018 14:06 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mam pytanie. Czemu nie napisałeś tego do operatora?
Decyzje o ścięciu nie są ostateczne i niezmienialne. Jak operator się pomyli to wystarczy go o tym poinformować i zmieni swoją decyzję. Pomyłki każdemu się zdarzają.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-08-2018 14:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Autor tematu Temat rozpoczęty przez STRobal_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spieszę z odpowiedzią Smile
1. Nie napisałem do operataro, bo nie jestem ani kupującym, ani sprzedającym.
2. Było kilka sytuacji w których pisałem do operatora, ale odbiłem się od ściany - dyskutowanie z argumentami, które sprowadzają się do "tak, bo tak" nie mają większego sensu.
3. Tą konkretną transakcję podałem tylko jako przykład, pytanie dotyczyło zarzynania aukcji, a nie przykladu.

I pytanie pozostaje jak najbardziej aktulne - jaki jest cel niszczenia "aukcji"? A to nie jest pytanie do operatora chytry
Piszę w cudzysłowie bo z ideą aukcji ten handel nie ma nic wspólnego...

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

10-08-2018 14:28 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Zerus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11337.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 190
Klan: BA.IT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też podawałem raz przykłady z życia R1. Gdzie operatorka nie bierze pod uwagę patchy, które sami wprowadzają oraz czasu który minął i tną jak popadnie.
I temat chyba umarł, pomijając to, że tutaj przynajmniej w czasie ścięte, bo w regulaminie stoi z tego co kojarze miesiąc od zgłoszenia. A na R1 potrafi po pół roku ścinać tłumacząc się, że nie ma czasu...
10-08-2018 16:05 Zerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Zerus Dodaj Zerus do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Też mam pytanie. Czemu nie napisałeś tego do operatora?
Decyzje o ścięciu nie są ostateczne i niezmienialne. Jak operator się pomyli to wystarczy go o tym poinformować i zmieni swoją decyzję. Pomyłki każdemu się zdarzają.



Ale co tu zgłaszać, czy operatorzy są osobami bezmyślnymi i lecą z automatu z cięciem aukcji? Wystarczy pomyśleć a nie walić jak popadni bo później robie się zabawnie jak w filmach Barei.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

10-08-2018 19:40 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operatorzy są osobami, a osoby popełniają błędy. Zawsze można do nas napisać, jeśli nie zgadzacie się z naszą decyzją.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

10-08-2018 20:39 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jasne...Big Grin Big Grin mylą sie..;]


jak mozna zrobic taki numer iz...

kupuje przedmiot licytujac go z kims po 6 ofce..

za 2 dni wystawiam po tej cenie po ktorej kupilem i ktos kupuje po 1 ofce.. i co.. nie zgadniecie..


aukcja nieprawidlowa... brak chetnych na item. cena za wysoka aukcja cofnieta..
10-08-2018 21:27 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zajac77

Wychodzi na to, że świadomie przepłacałeś. Cena ciebie nie obchodziła, bo miałeś zamiar i tak odsprzedać przedmiot, myśląc, że odzyskasz te PR/kamienie.

Sztucznie zawyżasz cenę przedmiotu, a później dziwisz się, że nie możesz go odsprzedać za tyle samo?
Pierwsza aukcja powinna być ścięta, ale może nie była zgłoszona i operator jej nie zauważył.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
11-08-2018 09:18 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bywają kuriozy na aukcjach i to wręcz niesamowite czasem. Cóż... można się zastanawiać co kierowało operatorami, czasem nawet czy cokolwiek, ale faktem jest też to, że większość pewnie olewa sprawy. Powściekają się, popsioczą, ale żeby spróbować zadbać o swój interes... po co?

Sam kilka razy odwoływałem się w kwestii uciętych aukcji i mogę zapewnić, że da radę zmienić decyzję, może niekoniecznie czy nie zawsze w pełni satysfakcjonująco, ale jednak.

Choć też inną sprawą są aukcje o niewielkiej ilości pr. O ile 10k na świeżym serwerze to sporo, o tyle... na wszystkich obecnych to jest tyle, co nic. A jednak może doprowadzić do sytuacji, gdzie ludzie przestaną wystawiać, bo nie będzie warto, ale wciąż nie jest to kwota, żeby się kłopotać pisaniem do operatora a potem ewentualnego odwoływania się na forum.
11-08-2018 12:34 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z doswiadczenia powiem ze poza 1 aukcja z ktora dalej sie nie zgadzam wsyzstkie pozostale byly albo akceptowane cm przed aukcja (jesli rzadki przedmiot itd) badz nawet jesli bylo sciete to po kultularnym i pelnym iformacji dlaczego uwazam ze bylo dobrze z ewentualnymi przykladami podobnych aukcji obcieta roznica ZAWSZE byla w calosci badz czesciowo zwracana
wiec to ze my jako gracze siedzimy w rynku i wystarczy nam spojrzec 1 na aukcje i wiemy czy jest dobrze czy nie to jedna strona medalu ale jednak operatorzy nie graja na swoich serwerach (i nie powinni bo dopiero by sie pomowienia o nieuczciwosc zaczely) wiec nie zawsze do konca moga ogarniac

nie wiem jak na innych r ale nasza Bucowatosc z r17 sobie chwale :-)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 11-08-2018 13:42.

11-08-2018 13:40 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Autor tematu Temat rozpoczęty przez STRobal_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miros503409 napisał(a)

A jednak może doprowadzić do sytuacji, gdzie ludzie przestaną wystawiać, bo nie będzie warto,


I o to mi właśnie chodzi. Do takiej właśnie sytuacji doprowadzają działania opów. Tylko nie mogę ogarnąć dlaczego... A bierność z naszej strony tylko ułatwia zadanie. Aż się cisną na usta słowa Kisiela:
"To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać"

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

11-08-2018 13:43 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Fr33m4n
Triple Ace


images/avatars/avatar-12705.jpg

Data rejestracji: 01-12-2008
Postów: 247
Klan: Zielona Góra
Skąd: przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak samo jak nasz Adagio. Ściął leg dsk miotłe z 1.1kk (to nie push, komuś też się to opłacało tyle dać) na 300k, ale już w poważaniu ma aukcję leg dsk łuku refleksa driady, który poszedł za 11k... A miesiąc temu zszedł za 500k... Znawcy bw jak się patrzy. Item tanieje w przeciągu miesiąca ponad 40-sto krotnie = nie ma problemu. Ale w drugą stronę jak tak się stanie = przycięcie aukcji.

cytat:
Szeszej napisał(a)
Operatorzy są osobami, a osoby popełniają błędy. Zawsze można do nas napisać, jeśli nie zgadzacie się z naszą decyzją.


Ta, takie bajeczki to możesz w podstawówce wciskać. Nie gram od wczoraj i kłócić się z operatorami to jak walka z wiatrakami. To jest tak:

1) Operator ma zawsze racje
2) Nawet jeśli operator się myli - patrz pkt 1.

__________________
cytat:
Bw jest siedzibą wielu zakompleksionych czubów, którzy kreują siebie na pseudo inteligentne osoby, więc nie przejmuj się tego typu komentarzami.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Fr33m4n: 12-08-2018 13:40.

11-08-2018 17:51 Fr33m4n jest offline Szukaj postów użytkownika: Fr33m4n Dodaj Fr33m4n do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
Ale co tu zgłaszać, czy operatorzy są osobami bezmyślnymi i lecą z automatu z cięciem aukcji? Wystarczy pomyśleć a nie walić jak popadni bo później robie się zabawnie jak w filmach Barei.

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że operatorzy nie mają czasu siedzieć na BW, bo muszą zarabiać na chleb... na innych, bardziej intratnych, posadach niż "operator serwera Rx" (za piastowanie którego to stanowiska dostają tyle, że nawet na rachunki by im nie starczyło - jak to mówią "za mało żeby przeżyć, za dużo żeby umrzeć")?chytry
Stanowisko operatora BW to raczej funkcja stritce reprezentacyjna - op niby może wszystko, ale w praktyce pojawia się na BW na tyle rzadko, że tak naprawdę nie robi nic (albo nie robi nic ponad to co musi, byle tylko sprawiać wrażenie że coś robi - w końcu nawet na te ~500+, które dostają od SM-a, trzeba choć minimalnie się postarać), albo robi po łebkach i na odwal, byle mieć odfajkowane...
Tak naprawdę, IMHO, większość opów jest opami tylko dlatego, że to ciepła posadka pozwalająca w miarę łatwo i bez wysiłku (wszak nie od dziś wiadomo, że SM poczynań swoich pracowników zbyt gorliwie nie kontroluje, a jeśli już nawet ktoś na tego czy owego się poskarży, to sprawa i tak rozchodzi się po kościach, bo SM praktycznie zawsze poklepuje po pleckach swoich podwładnych, ew. na tyle mocno nie orientuje się w realiach, że wręcz potrafi odpisywać w stylu "nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem") dorobić do właściwej pensji...

I tak będzie dopóty, dopóki ludzie w końcu nie oprzytomnieją i nie załapią, że ich nogi (albo chociaż portfele) mają bardzo dużą siłę przebicia w przepychankach z administracją (i to o wiele większą, niż bezproduktywne bicie piany na forum)...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 11-08-2018 21:42.

11-08-2018 21:39 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
zajac77
Forum Ace


Data rejestracji: 14-01-2018
Postów: 80

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
zajac77

Wychodzi na to, że świadomie przepłacałeś. Cena ciebie nie obchodziła, bo miałeś zamiar i tak odsprzedać przedmiot, myśląc, że odzyskasz te PR/kamienie.

Sztucznie zawyżasz cenę przedmiotu, a później dziwisz się, że nie możesz go odsprzedać za tyle samo?
Pierwsza aukcja powinna być ścięta, ale może nie była zgłoszona i operator jej nie zauważył.



A nie jestes czasem za madry?? Gogusiu..:-| :-|

W PiS takich szukaja..

Nie mialem zamiaru sprzedac.. Chodzi o to iz kupilem podczas licytacji po ktoryms podbiciu.. A sprzedac chcialem za tyle samo.. Co sie udalo.. Ale niestety przy jednej ofce.. Jesli by byla druga wyzsza to bylo by wszystko ok..:-| :-|

A cena nie odbiegala od wczesniejszych.. Mowimy o cenie 20k
12-08-2018 19:14 zajac77 jest offline Szukaj postów użytkownika: zajac77 Dodaj zajac77 do Listy kontaktów
Zerus
Triple Ace


images/avatars/avatar-11337.gif

Data rejestracji: 02-07-2007
Postów: 190
Klan: BA.IT
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szeszej napisał(a)
Operatorzy są osobami, a osoby popełniają błędy. Zawsze można do nas napisać, jeśli nie zgadzacie się z naszą decyzją.


Niby to tylko ludzie i popełniają błędy, ale co z tego. skoro jak się wytknie błąd operatorowi to i tak nie zmieni swojego zdania, tylko będzie przy nim siedział...
I ciągle głupie gadki i tłumaczenie się.
13-08-2018 09:50 Zerus jest offline Szukaj postów użytkownika: Zerus Dodaj Zerus do Listy kontaktów
Cytryna
Member


images/avatars/avatar-23579.gif

Data rejestracji: 04-12-2011
Postów: 36
Klan: Frantic Alcoholics [C-O-A]
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: PL

Question Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A taką oto wiadomość otrzymałam dzisiaj, na dzień dobry Wink , logując się na BW:

Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową! -2018-08-25 08:38:49

Aukcja przedmiotu Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet została uznana przez operatora serwera za nieprawidłową.
Powód: Za wysoka cena. Redukcja kwoty do 10k.
Z konta sprzedawcy przedmiotu została pobrana nadwyżka pkt rozwoju za aukcję: 42 500.


Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że... to aukcja z zeszłego roku!
Wystawiłam Leg dsk słoneczny sygnet z wyższą ceną, bo od 2 miesięcy nie było takiego na aukcji i jak widać, było 11 ofek kupna... suma sumarum, sygnet poszedł za 52k, widocznie zapotrzebowanie na item wzrosło, na co wskazują przebitki.
Aukcja nie została przez nikogo zgłoszona. Wtedy też, operator nie uciął po zakończeniu aukcji z końcowej ceny NIC! Co dla mnie zrozumiałym było, że cena jest prawidłowa. Jeszcze do przyjęcia byłoby, gdyby cena została skorygowana miesiąc, no 3 miesiące, po zakończeniu aukcji, ale po prawie roku? I gdyby to jeszcze chodziło o grube miliony pr, ale takie drobne?

Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 2 1 350 2017-12-16 11:36:02
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 2 3 333 2017-11-13 16:46:53
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 6 1 633 2017-10-03 02:20:28

Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 11 52 500 2017-09-04 17:54:26
Aukcja została uznana przez operatora za nieprawidłową! Oznacza to najczęściej, że cena sprzedaży przedmiotu odbiegała od średniej ceny rynkowej i w żadnym wypadku nie należy się sugerować ceną, jaką osiągnął przedmiot aukcji!


Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 7 1 772 2017-07-29 10:50:25
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 3 2 205 2017-07-16 21:17:16
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 8 1 737 2017-07-03 13:46:15
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 0 - brak - (20 000) 2017-06-23 22:20:12
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 0 - brak - (20 000) 2017-06-22 18:59:51
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 0 - brak - (20 000) 2017-06-21 17:39:55
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 0 - brak - (20 000) 2017-06-20 10:29:02
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 2 21 000 2017-06-17 21:45:51
Legendarny Doskonały Słoneczny Sygnet 0 - brak - (30 000) 2017-06-16 20:54:37


O co tutaj chodzi ja się pytam? Ta gra już dawno zeszła na psy i jeszcze bardziej ją dobijacie! Teraz to już się robi muł i wodorosty... Rozumiem, że ktoś musi pilnować porządku, by nie zapanował ogólny chaos, ale Wy - szanowna administracjo, czepiacie się już każdej pierdoły. Nie wiem czy z nudów, czy z braku innych zajęć? Jak tak dalej pójdzie, to reszta graczy się skasuje, bo już wszelkie wątłe chęci do gry znikną na dobre. Ale o to, będziecie mogli mieć tylko i wyłącznie pretensje do siebie.

P.S.
Takich i tym podobnych, lub innych dziwnych sytuacji, mających miejsce w tej grze - jest więcej. Ale zapewne nie wszystkim się chce o tym pisać, bo z "górą" zwykły gracz i tak nigdy nie wygrał i nie wygra... Więc po cholerę toczyć walkę z wiatrakami?

__________________
Wolę być wredna, niż fałszywie miła...
"WKU....NA SOUR TO 1,5 KOMANDOSA"

___________________________________



25-08-2018 15:10 Cytryna jest offline Szukaj postów użytkownika: Cytryna Dodaj Cytryna do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cytryna napisał(a)
Aukcja nie została przez nikogo zgłoszona.


Ty się ciesz, że nie dostałeś teraz bana za push i niezgłoszenie aukcji, a nie marudzisz, że po roku Ci ścinają przedmiot... rotfl

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
25-08-2018 16:03 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Cytryna
Member


images/avatars/avatar-23579.gif

Data rejestracji: 04-12-2011
Postów: 36
Klan: Frantic Alcoholics [C-O-A]
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: PL

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
Cytryna napisał(a)
Aukcja nie została przez nikogo zgłoszona.


Ty się ciesz, że nie dostałeś teraz bana za push i niezgłoszenie aukcji, a nie marudzisz, że po roku Ci ścinają przedmiot... rotfl


Nic nie kumasz... Tongue
Nikt nie zgłosił, bo w tamtym czasie nie uważał tego za przegięcie, włącznie z brakiem reakcji admina. A na dzień dzisiejszy, ban za cokolwiek w tej grze, byłby tylko przysłowiowym wbiciem gwoździa do trumny i spowodował by tylko skończenie z nałogiem, jakim jest BW. Smile

__________________
Wolę być wredna, niż fałszywie miła...
"WKU....NA SOUR TO 1,5 KOMANDOSA"

___________________________________



25-08-2018 16:34 Cytryna jest offline Szukaj postów użytkownika: Cytryna Dodaj Cytryna do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cytryna napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
Cytryna napisał(a)
Aukcja nie została przez nikogo zgłoszona.


Ty się ciesz, że nie dostałeś teraz bana za push i niezgłoszenie aukcji, a nie marudzisz, że po roku Ci ścinają przedmiot... rotfl


Nic nie kumasz... Tongue
Nikt nie zgłosił, bo w tamtym czasie nie uważał tego za przegięcie, włącznie z brakiem reakcji admina. A na dzień dzisiejszy, ban za cokolwiek w tej grze, byłby tylko przysłowiowym wbiciem gwoździa do trumny i spowodował by tylko skończenie z nałogiem, jakim jest BW. Smile


Odnoszę wrażenie iz nie chodzi tu o zgłaszanie aukcji czy tez domniemany push lecz jeśli nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj o kasę (realną)

Operator otrzymuje jakieś tam wynagrodzenie za prace!?

Jeśli nie wykonał pracy nie ma kasy (dot.pracy na akord lub zlecenie)


Moze to być tylko wykonywanie pseudopracy by otrzymać wynagrodzenie.

Polak porafi chytry
25-08-2018 17:55
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cytryna napisał(a)
Nic nie kumasz... Tongue
Nikt nie zgłosił, bo w tamtym czasie nie uważał tego za przegięcie, włącznie z brakiem reakcji admina. A na dzień dzisiejszy, ban za cokolwiek w tej grze, byłby tylko przysłowiowym wbiciem gwoździa do trumny i spowodował by tylko skończenie z nałogiem, jakim jest BW. Smile


"kumam". To był tylko żart.

Swoją drogą, chora sytuacja, pewnie reakcją będzie, się się OPek pomylił.. Big Grin

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
25-08-2018 19:08 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
qwerty123456789
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2018
Postów: 14
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro tniecie, to czemu nie DOPŁACACIE tym, co sprzedali przedmiot PONIŻEJ rynkowej?
25-08-2018 19:28 qwerty123456789 jest offline Szukaj postów użytkownika: qwerty123456789 Dodaj qwerty123456789 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
qwerty123456789 napisał(a)
Skoro tniecie, to czemu nie DOPŁACACIE tym, co sprzedali przedmiot PONIŻEJ rynkowej?


A jakbys w ogole obliczal cene rynkowa jak za kazdym razem bys doplacal? Pierwszy doskonaly demoniczy noz w 2010 roku zszedl za 50k pr, w 2018 roku nadal mieliby doplacac do kazdego doskonalego demonicznego noza na aukcji, ktory zszedl ponizej ceny "rynkowej"?

rotfl

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
25-08-2018 19:52 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję adminom ciąć aukcję sprzed lat, bo przecież takie leg dsk ak to teraz złom, a chodziło kiedyś za miliony. jawny push!
25-08-2018 20:38 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cytryna - zastrzeżenia co do decyzji operatora składa się do super operatora - C47.

cytat:
qwerty123456789 napisał(a)
Skoro tniecie, to czemu nie DOPŁACACIE tym, co sprzedali przedmiot PONIŻEJ rynkowej?


Bo mieli oni możliwość ustawienia ceny minimalnej - takiej jaka im pasuje, nie skorzystali z tej możliwości ich strata.

Ogólnie proszę o powstrzymanie się od spamowania, bo widzę, że ostatnie posty nie mają nic wspólnego z tematem.
25-08-2018 20:48 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Liquid, jak najbardziej mają, bo to co się dzieje na r7 z aukcjami to paranoja. Aukcje złomu potrafiły być cięte o 1-5% wartości, bo odbiegały od ceny rynkowej. Poszukaj sobie w skargach ludzi.
25-08-2018 21:03 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Liquid, jak najbardziej mają, bo to co się dzieje na r7 z aukcjami to paranoja. Aukcje złomu potrafiły być cięte o 1-5% wartości, bo odbiegały od ceny rynkowej. Poszukaj sobie w skargach ludzi.


Wełen, myślę, że warto napisać najpierw do operatora serwera, decyzje co do ucięcia aukcji nie są niezmienne. A jak już pisałem wyżej działania na operatora zgłasza się do super operatora, skargi na działania super operatora do SM. Pomyłki zdarzają się każdemu.
25-08-2018 21:18 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz, tylko problem jest taki, że ludzie zakładają, że skargi nic nie dają i ludzie są bezkarni Wink Pamiętam, ile lat walczyliśmy na r11 z pozbyciem się spectre i panny, co go zastąpiła, były skargi, sam takowe pisałem, były zakładane tematy... I jakoś nie dziwię się ludziom, że tak uważają. Sorry, ale sop powinien kontrolować, czy operatorzy nie odwalają fuszerki, jeżeli takie tematy się pojawiają.
25-08-2018 23:03 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Buc napisał(a)

Aukcja nie została zgłoszona, nie trzymano kamieni przez ustalone 3 dni, uniemożliwiono regulację ceny przez operatora, wobec czego konto zostało zablokowane.



Wypowiedz buca w jednym z nowych tematow gdzie wlepil on stalke graczowi za "push". Jak sam pisze, ustalone sa 3 dni na trzymanie pr/kamieni wiec za cofniecie aukcji sprzed roku powinno sie ukarac moderatora! Regulamin dziala w obie strony. Jesli wy go nieprzestrzegacie to nie wymagajcie tego od innych!
26-08-2018 10:11 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
qwerty123456789
Junior Member


Data rejestracji: 20-08-2018
Postów: 14
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ill2 napisał(a)
cytat:
Buc napisał(a)

Aukcja nie została zgłoszona, nie trzymano kamieni przez ustalone 3 dni, uniemożliwiono regulację ceny przez operatora, wobec czego konto zostało zablokowane.



Wypowiedz buca w jednym z nowych tematow gdzie wlepil on stalke graczowi za "push". Jak sam pisze, ustalone sa 3 dni na trzymanie pr/kamieni wiec za cofniecie aukcji sprzed roku powinno sie ukarac moderatora! Regulamin dziala w obie strony. Jesli wy go nieprzestrzegacie to nie wymagajcie tego od innych!


To BloodWars... jakieś wojny muszą być. -_-
I Ty lepiej się nie odzywaj, bo za niedługo stałkę za multi na r19 wyłapiesz.
26-08-2018 10:59 qwerty123456789 jest offline Szukaj postów użytkownika: qwerty123456789 Dodaj qwerty123456789 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by ill2
cytat:
Buc napisał(a)

Aukcja nie została zgłoszona, nie trzymano kamieni przez ustalone 3 dni, uniemożliwiono regulację ceny przez operatora, wobec czego konto zostało zablokowane.



Wypowiedz buca w jednym z nowych tematow gdzie wlepil on stalke graczowi za "push". Jak sam pisze, ustalone sa 3 dni na trzymanie pr/kamieni wiec za cofniecie aukcji sprzed roku powinno sie ukarac moderatora! Regulamin dziala w obie strony. Jesli wy go nieprzestrzegacie to nie wymagajcie tego od innych!


czytaj z zrozumieniem

masz trzymac kamenie przez 3 dni po aukcji
tam nie ma ani slowa o tym ze operator musi uregulowac aukcje w tym czasie - ten czas jest nieokreslony wiec w praktyce i po 10 latach ... (tu oczywiscie sie mozna zastanawiac nad regulowaniem aukcji sprzed roku aczkolwiek jesli faktycznie byl push/dziwnie wysoka cenai nie bylo to zgloszone przez sprzedawce to coz ciesz sie ze bana nie dostaniesz bo ty jako sprzedajacy masz obowiazek zglosic!)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 26-08-2018 11:05.

26-08-2018 11:04 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Szacun dla adminów za konsekwencję.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH