Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Problem z wyświetlaniem nicku (poziomu) gracza podczas wysyłania zapki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Problem z wyświetlaniem nicku (poziomu) gracza podczas wysyłania zapki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mocin
Double Ace


images/avatars/avatar-10606.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 141
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VI

Problem z wyświetlaniem nicku (poziomu) gracza podczas wysyłania zapki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wywołując okno zapraszania poszczególnych osób na jakąkolwiek aktywność, gracz:
https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...rofile&uid=4267
o nicku: أنا إلهك
buguje wyświetlanie się jego osoby na liście:
SCREEN

Problem występuje na przeglądarce Chrome:
Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/68.0.3440.106 Safari/537.36

Sprawdziłem również na Bloodsoul layout, również to samo.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mocin: 24-08-2018 14:17.

24-08-2018 14:16 mocin jest offline Szukaj postów użytkownika: mocin Dodaj mocin do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie dlatego, że nick jest w języku pisanym na odwrót niż u nas, czyli od prawej do lewej;]

Swoją drogą wszelkie krzaczki i robaczki w nickach powinny być zablokowane (czegoś takiego nawet nie da się wpisać w grową szukajkę), bo podobno oficjalnym językiem serwera jest ten, na który przetłumaczony jest layout (czyli w tym przypadku polski)...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

24-08-2018 15:38 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
Pewnie dlatego, że nick jest w języku pisanym na odwrót niż u nas, czyli od prawej do lewej;]

Swoją drogą wszelkie krzaczki i robaczki w nickach powinny być zablokowane (czegoś takiego nawet nie da się wpisać w grową szukajkę), bo podobno oficjalnym językiem serwera jest ten, na który przetłumaczony jest layout (czyli w tym przypadku polski)...

Potwierdzam, miałem kiedyś nick po arabsku, były problemy z wyświetlaniem i nie da się ich poprawić, albo jest to nie opłacalne. Taki nick można skopiować i wkleić inaczej się nie da.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

24-08-2018 15:58 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Problem z wyświetlaniem nicku (poziomu) gracza podczas wysyłania zapki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH