Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zmiana Epika na Leg Dsk » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana Epika na Leg Dsk 12 Ankieta - średnia ocena: 1,8312 Ankieta - średnia ocena: 1,8312 Ankieta - średnia ocena: 1,8312 Ankieta - średnia ocena: 1,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Zmiana Epika na Leg Dsk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, na R3 gram dopiero od 2014 roku (dopóki nie było epików wpadło mi dropa na wartość około 50-60kk pr) od kiedy weszły epiki drop zmalał do 5-10kk do dnia dzisiejszego. Epiki leciały dobrze do mniej więcej grudnia 2017 roku, teraz leci sam chłam wart w złomie jakies 5kk pln, wyprawy puszczam nadal ale już nawet nie liczę na dropa bo jego nie ma. Był przed epikami.

Może wprowadzilibyście zmianę z Epika na Leg Dsk wtedy rynek by odżył Smile nikt na tym nie straci Smile bo jak ktoś ma 2x albo 4x ten sam przedmiot to sorry :/ nie jestem paniakiem a mam chyba z 10 róznych jastrzębów kiszę to w zbrojowni i aktualnie mam:

229 / 180 +120 [powiększ]

same epiki zajmuja 90%


ok ide po whisky Big Grin

__________________
R3: adek008
24-08-2018 21:41 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikt nigdy nie opisal tego pomyslu na forum... rotfl

Pytanie po co? Te jastrzebie z dnia na dzien beda warte tyle co leg dsk speedy czyli kilkanascie tysiecy pr.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-08-2018 22:21 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez biggie87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jastrzebie to był początek Smile mam 3x speed, 2x nocki (shorty) i ogólnie dużo stuffu który jest podwójny albo potrojny i mogę się założyć, że reszta serwera także to ma


nawet jakby to bylo warte 200-900k pr to i tak lepiej niż przy sprzedazy jako złom a to jest dobra opcja dla wszystkich, ale bez możliwości przekucia na epicki bo wtedy to nie ma sensu


nie ma przekuwania leg dsk na epickie ale jest przekucie z epkiów na leg dsk

__________________
R3: adek008
24-08-2018 22:31 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze to niesprawiedliwe w stosunku do osob ktore przez te 3 lata posprzedawaly zdublowane itemy - epikami sie nie mialo hanlowac i koniec.

Po drugie jak pisalem wyzej ceny by tak polecialy na leb na szyje, ze to nie ma wiekszego sensu wprowadzac tego dla rozruszania handlu.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 24-08-2018 22:56.

24-08-2018 22:56 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez biggie87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem Ci tak, niesprawiedliwe? zapytaj ile osób na R3+R4 trzyma pkt skarbu ludzie mają po 150kk pkt bo myślą ze wyjdzie patch w którym będzie możliwa zamiana na pkt evo Smile ja ich nie trzymam bo po co? skoro było powiedziane tak samo jak z epikami, że nie można ich sprzedawać, ale jak ktoś logicznie myśli i wie, że gra utrzyma się przez najbliższe 10 lat to co mu szkodzi trzymać te itemy czy pkt skarbu?


To, że ludzie sprzedają rozumiem bo sam sprzedawałem jak potrzebowałem ale od jakiegoś roku kiszę te przedmioty i wykupuję za premkę wszytkie boosty aby widzieć pierwszą półkę Smile bo normalnie by się nie dało, teraz się nie żalę bo wydać dla mnie 50zł na dwa miesiace to jest @#$% nie pieniądze więcej wydaję na alkohol w ciągu jednego weekendu Smile


tak te osoby mogą się czuć pokrzywdozne, ale jak wprowadzą evo za pkt skarbu to tez mogę się czuć pokrzywdzony, ale nie będę bo wychodzę z założenia, że mogłem to kisic i puszczas wypki i zbierać te pkt, one nic nie zajmują ale są dobre do rozbudowy tak samo jak epiki które mają po 2kk pln Smile albo 5kk pln


to była tylko myśl, albo propozycja nie musi wejsc w życie bo nie odniszę sie tylko do siebie Smile


P.S: poleciałyby ceny? teraz już nic nie ma wartego uwagi na aukcjach bo po tych wszystkich patchach zje... tak drop, że jak maszponiżej 450 lucka to Ci nic nie wpadnie same pałki lecą, siedzę na 2s od miesiąca i nawet zaden fajny epik nie wpadł przy lucku na poziomie 380 nie mówię już o leg dsk... wpadają same łuskowe czapki można sobie nimi w realu cztery litery podetrzeć Smile

__________________
R3: adek008

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez biggie87: 24-08-2018 23:20.

24-08-2018 23:13 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł absurdalny do kwadratu.
Jakby można zmieniać epiki na l dsk to byłyby one nic nie warte. Zresztą koncepcyjnie jest to bezsensu no bo, że co? Czary mary hokus pokus i mamy to samo tylko gorsze?
To, że masz dużo epików to twój wybór, tak jak innych wybór to zużywanie albo kiszenie punktów skarbu. Kiedyś się z efektem tego wyboru spotkasz i tyle - nie ma tu nic do wyrównywań. Ja też kiszę epiki (w sumie to wszystko kiszę) bo... mogę i lubię. Potem wyjdzie czy to było warte świeczki czy nie.

A tak w ogóle to wielkie nie na wskrzeszanie rynku. Ten rak umarł i niech nie zmartwychwstaje.
24-08-2018 23:25 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
biggie87
Triple Ace


Data rejestracji: 06-02-2011
Postów: 183
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia
Skąd: brać na winyle?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez biggie87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po to zmieniasz epika na leg dsk aby go sprzdać Smile proste, a to, że jestes idiotą i nie zrozumiałeś moich wypowiedzi to hmm nic na to nie poradzę Smile i wybacz, ale nie obrażam Cię tylko stwierdzam fakty bo po Twojej wypowiedzi nie moge wyciągnąć innych wniosków Smile


tak mam gorsze ale jeśli masz 2x epickie elfickie szorty nocy to dlaczego nie zamienic ich na leg dsk i sprzedać i tym samym coś na nich zarobić?

aaa skoro temat tak ładnie się rozwinął to można wprowadzić opcję, że możemy przerobić jeden epik na miesiąć, żeby handel nie upadł Smile


bo Pan wyżej wielce jest wzburzony Smile

__________________
R3: adek008
24-08-2018 23:31 biggie87 jest offline Szukaj postów użytkownika: biggie87 Dodaj biggie87 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat za aby jak najszybciej wprowadzić craft . Ale
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)Craft - wstrzymane. Nawet jeśli wejdzie, to bez zapowiedzi Tongue


ad.rem mają byc epiki 2.0 wiec może to rozwiąże problem handlu epikami czy co kolwiek innego. Ogólnie rzecz biorąc epiki zabiły rynek i był to pomysł totalnie nie trafiony, a co już totalnie jest nieporozumieniem to ze nie można ich wrzucać do zk ( necro) oprócz R8...Czemu?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 25-08-2018 08:20.

25-08-2018 08:19 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
po to zmieniasz epika na leg dsk aby go sprzdać Smile proste, a to, że jestes idiotą i nie zrozumiałeś moich wypowiedzi to hmm nic na to nie poradzę Smile i wybacz, ale nie obrażam Cię tylko stwierdzam fakty bo po Twojej wypowiedzi nie moge wyciągnąć innych wniosków Smile


tak mam gorsze ale jeśli masz 2x epickie elfickie szorty nocy to dlaczego nie zamienic ich na leg dsk i sprzedać i tym samym coś na nich zarobić?

aaa skoro temat tak ładnie się rozwinął to można wprowadzić opcję, że możemy przerobić jeden epik na miesiąć, żeby handel nie upadł Smile


bo Pan wyżej wielce jest wzburzony Smile

Made my day.
Wszystko zrozumiałem, pomysł do kitu i wiadomo, że nie wejdzie.

Ale masz rację, jestem idiotą, że piszę w takich kuriozalnych tematach i, co jakoś mi umknęło, kiedy ich twórcą jest osoba, która chwali się sprzedażą za 60kk w cztery lata kiedy statystyczny gracz za tylke kk to musiał kupić (jakby miał za co), a nie sprzedać. Rynek w starym wydaniu (tj. sprzed epików) to rak, złośliwy. Ale ty tego nie zrozumiesz. Eot.
25-08-2018 09:00 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moze i by to miało racje bytu ale nie za darmo, prędzej za coś 'cennego' w grze, np. za wspomniane EWO. 100 ewo za zamiane jednego itemku. wtedy sprawa jest bardzo prosta, albo craft itemu i coś na tym zarobimy, albo dziękuje i złomuje przedmiot.

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

25-08-2018 14:43 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponowałem już podobny pomysł jakiś czas temu (dosyć dawno temu) ale się nie przyjął Smile

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

26-08-2018 21:09 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

RE: Zmiana Epika na Leg Dsk Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
biggie87 napisał(a)
Witam, na R3 gram dopiero od 2014 roku (dopóki nie było epików wpadło mi dropa na wartość około 50-60kk pr) od kiedy weszły epiki drop zmalał do 5-10kk do dnia dzisiejszego. Epiki leciały dobrze do mniej więcej grudnia 2017 roku, teraz leci sam chłam wart w złomie jakies 5kk pln, wyprawy puszczam nadal ale już nawet nie liczę na dropa bo jego nie ma. Był przed epikami.

Może wprowadzilibyście zmianę z Epika na Leg Dsk wtedy rynek by odżył Smile nikt na tym nie straci Smile bo jak ktoś ma 2x albo 4x ten sam przedmiot to sorry :/ nie jestem paniakiem a mam chyba z 10 róznych jastrzębów kiszę to w zbrojowni i aktualnie mam:

229 / 180 +120 [powiększ]

same epiki zajmuja 90%


ok ide po whisky Big Grin


Co prawda gram na r1 i jedynie od ponad dekady ale...

PRZEDMIOTÓW W ZBROJOWNI: 65 / 130 +0 [powiększ]

Ilość dropów na twoim koncie jest nieco większa niż u mnie... Ja też chcę!!! Gdzie jest administracja??? chytry

Temat można wywalić do kosza choćby dlatego, że mimo niedawnego zaćmienia na starym serwerze nadal nic nie dropi. Big Grin

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
27-08-2018 15:41 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zmiana Epika na Leg Dsk

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH