Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Nowy serwer.. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nowy serwer.. 11 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dragon
Member


images/avatars/avatar-22812.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 49
Klan: Phoenix and B13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: W-wa

Nowy serwer.. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok czyli jak myślałem bez sensu

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Dragon: 31-08-2018 13:37.

31-08-2018 05:43 Dragon jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragon Dodaj Dragon do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy serwer ma zostać otworzony po wydaniu apki...i nie sądzę aby coś w tej kwestii się zmieniło. Teraz póki co przeliczenia poziomów i może coś jeszcze. Kiedy? staropolskim ,,Kiedy w Polsce bedo Szwedy,, ps. pomysł zacny żeby nie było, ale nie liczył bym na konkretną odpowiedz. Z tylu rzeczy co zapowiedziano wyszły tak spektakularne zmiany ze BWT nie ma czasu na nic innego Wink a co do r 1...cóż jest jak Puszcza Amazońska i skansen w jednym i to jedyny serwer który nie będzie przeliczony, a co za tym idzie olany po całości widząc rozgoryczenie tam grających. Jeszcze....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 31-08-2018 05:51.

31-08-2018 05:49 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Dragon
Member


images/avatars/avatar-22812.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 49
Klan: Phoenix and B13
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria IV; Necropolia IX; Moria V; Necropolia X
Skąd: W-wa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dragon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem coś mnie natchnęło żeby to napisać . Ale niestety szybko i w skrócie.Bo podobnie jak ty też mam odczucie że nic z tego nie będzie :-D
31-08-2018 05:53 Dragon jest offline Szukaj postów użytkownika: Dragon Dodaj Dragon do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze odpowiednika nie znajdziesz.
Po drugie obecny stan jest efektem tego, że poprzedni stan (np. wojny, pustakowania, handel) był do kitu i gracze nogami zagłosowali nad zmianami. Specjalnie piszę nogami, bo to właśnie wtedy hurtem ludzie uciekali i się nie dziwie. Zostali tylko jacyś chyba nienormalni jak ja xd Teraz gra jest ok, ma swój rytm, jest dosyć powolna, ślimacza nawet. Ale to wielu pasuje. Wstawanie o 3 rano, żeby kogoś wykrwawić było spoko ale na krótką metę. Handel był spoko o ile się nie ogarnęło, że służy jedynie po to, żeby farciarze wysysali wszystkie soki z niefarciarzy itd.
Oczywiście nie mówię o ilości zmian bo ta jest żenująca, ale ogólnie mam na myśli rytm gry. Ten jest ok.

Nowy serwer - wielkie nie. Nowy serwer oznacza przyspieszone wymieranie starych serwerów. Krytykujesz speed serwer (czy tam ladderowy serwer) bo chyba nie rozumiesz tej idei. To ma być oderwanie od codzienności ale jednocześnie specjalnie nie na stałe, żeby nie mordować innych serwerów.

PS. unikam takich tekstów jak tylko mogę (bo z reguły są złośliwe), ale jak już popełniłeś taką ścianę tekstu to serio... zerknij do jakiegoś poradnika "jak pisać po polsku".

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 31-08-2018 11:28.

31-08-2018 11:26 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Na razie nie ma w planach otwarcia nowych serwerów. Jeśli takie plany się pojawią, poinformujemy Was przez newsletter i forum. "

Tak administracja skomentowała ostatni temat odnośnie nowego serwera. Wydaje mi się, że nic w tej kwestii się nie zmieniło.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

31-08-2018 21:31 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zamykam

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

02-09-2018 13:16 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Nowy serwer..

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH