Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU ktoś tu leci w wała... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony ktoś tu leci w wała... 9 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,009 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

ktoś tu leci w wała... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dnia 2018-08-23 wylicytowałem przedmiot Legendarna Doskonała Pajęcza Apaszka Celności za kwotę 3 420 683 pr, moja oferta była 15-tą ofertą w licytacji.
Następnego dnia otrzymałem wiadomość (niestety skasowałem z rozpędu):

"Aukcja przedmiotu Legendarna Doskonała Pajęcza Apaszka Celności (sprzedany za 3 420 683 PKT ROZWOJU) została cofnięta przez operatora serwera.Powód cofnięcia aukcji: Przypadkowo wystawiony przedmiot. Zgłoszony PRZED zakończeniem aukcji."

Myślę sobie - ok, może faktycznie ktoś się pomylił (chociaż wydaje mi się, że aukcja była wystawiona z jakimś wysokim CM co raczej pod pomyłkę nie powinno podlegać)

Czy jeśli zostało to zgłoszone to czy nie powinien być założony odpowiedni temat na forum w tym dziale?

Idziemy dalej...

Wczoraj zobaczyłem, że na aukcji w grze znów pojawił się taki item (prośba do operatora czy mógłby sprawdzić czy to ta sama osoba wystawiała).

Licytację wygrałem:
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=ff9a19992d

Poczekałem do północy aż item wpadnie mi do ZK i ubrałem się w niego na oblężenia.

Niestety, rano podczas trwania 2giej fazy oblężenia dostałem takie oto PW:

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=60891ef67a


Oczywiście powyższy item również nie ma zgłoszenia na forum.
To gdzie to jest zgłaszane? SMSem do opa? A może top rywatne konto OPa usiłuje ustawić aukcję i dopóki odpowiednia osoba nie wylicytuje przedmiotu aukcje będą cofane?

Proszę o wyjaśnienie tych 2 aukcji oraz tej poniższej:

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=c1f7eaf2d1

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=d2caa17946

Mściwa bransa była wystawiona z CM. Były dwie, widzę, że druga także cofnięta z tym samym powodem.
A zgłoszeń brak...
01-09-2018 23:39 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już ci to tłumaczę.

Takich aukcji jak Twoja było 6 w dniu wczorajszym i dzisiejszym. Wszystkie aukcje były od 1 gracza.

2018-08-31 06:57:38 gracz napisał do mnie pw w grze (co jest dozwolone), że wystawił przedmioty, bo potrzebował dostępu do zbrojowni i zapomniał ich wycofać (żadna aukcje nie miała ustawionego CM).

Ot całe wyjaśnienie tej sytuacji

__________________

02-09-2018 09:05 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostep do zbrojowni to sie kupuje za premke,wiec tego slabe cofniecie itemu.bo albo premka albo bedziecie wszystko cofacSmile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
02-09-2018 10:26 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alter-ego
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i co?
obydwa cofnięcia aukcji pająka celności były przez tego samego gracza?


cytat:
v. 1.7.26a beta 19 czerwca 2018 Zbrojownia: Wraz z ekranem zbrojowni wczytywać się będzie pierwszych 80 przedmiotów. Wczytywanie kolejnych przedmiotów nie będzie odbywać się automatycznie - zamiast tego wyświetlany będzie przycisk "Wczytaj", którego kliknięcie spowoduje załadowanie wszystkich pozostałych przedmiotów w zbrojowni.


coś słabe to tłumaczenie skoro teraz widać tyle przedmiotów, że nie ma potrzeby wystawiania ich na aukcję tylko po to żeby zwolnić sobie miejsce
02-09-2018 20:03 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
i co?
obydwa cofnięcia aukcji pająka celności były przez tego samego gracza?


cytat:
v. 1.7.26a beta 19 czerwca 2018 Zbrojownia: Wraz z ekranem zbrojowni wczytywać się będzie pierwszych 80 przedmiotów. Wczytywanie kolejnych przedmiotów nie będzie odbywać się automatycznie - zamiast tego wyświetlany będzie przycisk "Wczytaj", którego kliknięcie spowoduje załadowanie wszystkich pozostałych przedmiotów w zbrojowni.


coś słabe to tłumaczenie skoro teraz widać tyle przedmiotów, że nie ma potrzeby wystawiania ich na aukcję tylko po to żeby zwolnić sobie miejsce


To uaktualnienie nie oznacza, że widać zawsze wszystkie przedmioty.
Ono powoduje to, że jeżeli masz wykupioną powiększoną zbrojownie do 100 itemów, a w niej 100 przedmiotów, to pokaże ci się 80, a pozostałe 20 po naciśnięciu przycisku "wczytaj". Jak masz ich 101, to tego ostatniego ci nie pokaże, dopóki nie sprzedasz jakiegoś przedmiotu.

__________________

02-09-2018 22:09 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez alter-ego
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem jak działa zbrojownia...
Szczerze wątpię aby ktoś miał 100 użytecznych przedmiotów w niej uzbieranych dlatego o tym piszę.
03-09-2018 07:37 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro wiesz jak to działa, to bezsensu było cytowanie changeloga. Tak jak pisałem, zgłoszenie było na długo przed zakończeniem aukcji, więc nie ma możliwości przewidzieć kto wygra aukcje

__________________

03-09-2018 19:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez warna prosze. bo mam pytanie o podobna sytuacje.
Ja kupilem ostatnio unikat i jaka mam pewnosc, ze za chwile nie zostanie mi on zabrany bo "ktos go wystawil przypadkiem" czy jesli ten przedmiot zostanie mi zabrany to cofnieta bedzie tez aukcja przedmiotu ktory wystawilem bo go zastapilem kupionym?

uwazam, ze nalezy zmienic regulamin. aukcje powinny byc zglaszane na forum tak aby wszyscy mogli je zobaczyc. Z waszej strony chcecie miec wszystko czarno na bialym wiec my, gracze tez tego wymagamy. Gracz powinien wiedziec czy to co kupuje zostanie u niego czy nie, wiec zglaszanie na pw nie powinno byc brane w ogole pod uwage.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ill2: 07-09-2018 16:52.

07-09-2018 16:50 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
Brokul
Forum Ace


Data rejestracji: 27-11-2013
Postów: 97
Klan: Emeryci/B13/Alkofani
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze plus 1 na wstepie. ( Chociaz po zastanowieniu post dotyczy tak samo mnie jak kazdego gracza kupujacego przedmioty na aukcji )

Po przeczytaniu tematu, mozna dojsc do wniosku, ze:

a) Op nie nie wdzi nic zlego w zasmiecaniu aukcji z powodu "miejsca w zbrojowni" - jest naprawde sporo opcji jej powiekszenia a takze, jesli kogos nie stac - moze warto ja czyscic na bierzaco.

b) mozna pomylic sie x razy wystawiajac przedmiot. Ja rozumiem cofniecie aukcji za 1 razem. No raz sie zdarzylo trudno, ale potem gracz x robi to ponownie nie dajac cm zaporowej, zeby uniknac podobnej sytacji. Z caym szacunkiem, ale jesli ktos robi takie cos drugi raz z rzedu oznacza to, ze jego obydwie szare komórki stoczyly ze soba wojne, i obie przegraly.
Juz temat zasmiecania aukcji byl poruszany a gracz ponoc dostal ostrzezenie - jesli to ten sam gracz, to jest tam tez mowa o przyszlym banie.
Spamowanie Aukcji ( Czyli jednych upominamy - drugim zwracamy )
I to kolejne pytanie - czy gracz "szara komorka" zglosil nie poprawna w/g niego aukcje w grze ?
Pytam gdyz:
"Jeśli jednak gracz ma obawy, czy jego aukcja jest poprawna to powinien zwrócić się w tej sprawie do Operatora. Najlepiej wtedy napisać PW z przedstawieniem sprawy, zgłaszając wcześniej aukcję w zakończonych, gdyż tylko takie widać w podstawowym widoku panelu administracyjnego. Proszę pamiętać, że Operator nie ma wglądu w toczące się aukcje, a jedynie zakończone i zgłoszone."
tymczsem:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/2399ade9f2dc192b
widac juz tylko niestety, ze aukcja jest cofnieta a nie widac czy byla zgloszona, co zgodnie ze slowami powyzej musi nastapic, przed zgloszeniem do operatora...

c) Czy przypadkiem prosby o cofniecie aukcji nie powinny byc zglaszane oficjalnie na forum, a nie tylko na PW operatora ? - A jesli nie - to gdzie tu transparentnosc aukcji ?
Jak widac mozna to zrobic z glowa - Cofnięcie aukcji

d) Patrzac na poprzednie aukcje pierwsza cena zaoferowana przez zglaszajacego byla zgodna z poprzednia ( 13-08-2018 ), bardzo przepraszam, ale dwukrotne wystawienie tego samego itemu nie jest pomylka tylko glupota gracza "szara komórka" i nie widze podstaw do cofniecia takiej aukcji.
To jakbys dawal dziecku lizaka za kazdym razem jak wbiegnie pod jadacy samochod...

EDIT: Literówki/Tekst i linki.

__________________
Bo w Polu Kalafiorow nikt nie uslyszy twojego krzyku...

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Brokul: 07-09-2018 18:37.

07-09-2018 17:18 Brokul jest offline Szukaj postów użytkownika: Brokul Dodaj Brokul do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU ktoś tu leci w wała...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH