Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Pytanie do MOPa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pytanie do MOPa 8 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Pytanie do MOPa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zwiazku z planowanym przeliczeniem chce sie dowiedziec w czym mam ulokowac pr zeby nie stracic ich przez wasze ' genialne inaczej' pomysly. Planuje zainwestowac w zlom i sprzedac go po przelewelowaniu. Teraz pytanie. W jaki sposob bedziecie regulowac ceny zlomu? (Bo ten nie straci az tak na wartosci, pr z exp sa podobne wiec to kwestja czasu az ludzie beda go kupowac). Domagam sie odpowiedzi czy administracja bedzie ingerowala w ceny zlomu, jedli tak to w jaki sposob, jesli nie to nie ma problemu. I nie chce gdyban, domagam sie konkretnej odpowiedzi.
04-09-2018 20:35 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podejrzewam że teraz ceny złomu wzrosną. Wpakujesz pyry w zlom a po przeliczeniu cena spadnie bo wzrośnie podaż i stracisz w cholerę kasy. Na jedno wyjdzie.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
04-09-2018 21:50 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ill2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam ponad 50kk, po przeliczeniu zostanie mi niecale 9kk cena zlomu az tyle nie spadnie zebym stracil, nikt nie bedzie go oddawal za darmo. z reszta ceny zlomu wzrosna bo bedzie mozna dalej budowac, staty mocno podskocza wiec podbicie ao czy hb to bedzie pestka.
tak wiec nawet jesli ceny zlomu spadna o 2/3 to dalej bede mocno do przodu wzgledem zostawienia pr przy postaci i pozwoleniu zeby mi je obcieli
04-09-2018 23:07 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ill2 napisał(a)
mam ponad 50kk, po przeliczeniu zostanie mi niecale 9kk cena zlomu az tyle nie spadnie zebym stracil, nikt nie bedzie go oddawal za darmo. z reszta ceny zlomu wzrosna bo bedzie mozna dalej budowac, staty mocno podskocza wiec podbicie ao czy hb to bedzie pestka.
tak wiec nawet jesli ceny zlomu spadna o 2/3 to dalej bede mocno do przodu wzgledem zostawienia pr przy postaci i pozwoleniu zeby mi je obcieli


Miałem około 8kk - tyle by na slow podbić sobie charyzmę na +1

Na speed przeliczyło mi na 200k, a 1 pkt charyzmy kosztuje mnie prawie 3kk

To tyle z przeliczenia wolnych pr.

Cały ten seped to jest po prostu kuriozum, himalaje nieudolności i niedoinformowania. Jak w typowym korpo: pracownik szeregowy wie, że deal jest do chrzanu i się nie uda, a kierownictwo chwali się wizjami. Na koniec po dupie obrywają pracownicy operacyjni [bo to ich wina, że się nie udało]. U nas też tam będzie: przeliczenie było super, tylko gracze go nie zrozumieli więc wspaniałomyślna administracja da wszystkim po 1k evo i 5x noc bohaterów, a jak ten lizak nie przejdzie nooo to będą kolejne chlebki i igrzyska, aż do ogłoszenia zapaści Smile

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
05-09-2018 09:22 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ill2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOP, udzielisz odpowiedzi? Napisales mi na PW ale ja chce odpowiedz w tym temacie. Wiem, ze to moze byc dla administracji niewygodne ale mam to gdzies. Co wiecej,od wejscia serwera testowego nagle "zniknales" z forum, czy ma to zwiazek z tym,
ze daliscie ciala i nie wiecie jak sie do tego przyznac dlatego postanowiliscie w ogole nie udzielac sie na forum? Przypominam Ci, ze to Twoj obowiazek! Wracajac do glownego pytania, czy bedziecie ingerowac w ceny zlomu po przeliczeniu poziomow? TAK czy NIE?!

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 08-09-2018 18:19.

08-09-2018 17:19 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro chcesz poznać moją opinię:
Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, nie biorę udziału w ustalaniu treści regulaminów gry/handlu.

Przypominam, że:
Wszelkie zmiany i wartości na serwerach PTR mają charakter poglądowy i mogą ulec zmianom w trakcie testów. Jeśli wykonujesz jakiekolwiek działania na swoim koncie w związku z zaproponowanymi zmianami, robisz to wyłącznie na własną odpowiedzialność!

Nie spodziewajcie się odpowiedzi na takie pytania. Nie udzielamy informacji o przyszłych zmianach, które mogą dać przewagę nad osobami do których nie dotarły takie "inside newsy".
Zamykam.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


08-09-2018 17:31 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Pytanie do MOPa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH