Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Anulacja/Udogodnienie Wyprawy » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Anulacja/Udogodnienie Wyprawy 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Toysan
Junior Member


images/avatars/avatar-25683.png

Data rejestracji: 28-06-2017
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Kawczyn

Anulacja/Udogodnienie Wyprawy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Otóż naczytałem się wiele wątków odnoszących się do tego tematu i nie rozumiem ani argumentacji tych co chcą, ani tych co są przeciw. Dlatego, najprościej jak chłopowi od łopaty wytłumaczcie dlaczego nie ma żadnego systemu udogodnień jeżeli chodzi o nieodpowiedzialnie kliknięcie wyprawy, a tym BARDZIEJ wyprawy premium - karawany delux?

Moim zdaniem logiczne i REALNE jest to, że jeżeli zwołujemy wyprawę tu dzież wycieczkę. Powinniśmy móc ją odwołać bądź CHOCIAŻ coś zmienić przez powiedzmy 1 min. Jeżeli nie ODWOŁAĆ/ANULOWAĆ to chociaż do diaska zmienić EQ przez pierwszą minutę wyprawy.

Już wprowadźcie tą 1 minutę jako usługę delux/premium, ale na litość boską wprowadźcie. Czy opcję edytowania ekwipunku do 1 minuty od rozpoczęcia, czy anulacji - mnie wydaję się to LOGICZNE.

Np. Przy karawanie delux, jeżeli ma ona zabrać więcej niż godzinę, użytkownik dostaję opcję zmiany ekwipunku przez czas do 1 min od rozpoczęcia.

Jeżeli na pomysł reakcja to NIE i koniec. To tak jak wyżej wspomniałem. Proszę o proste i LOGICZNE wytłumaczenie, a nie coś typu:

cytat:
A poza tym jakby to miało działać?

Zapierdziela sobie wampir na pielgę, ale w połowie się rozmyślił.
I co teraz?
Nagły teleport do bazy?
Skoro tak potrafi to czemu nie ma tak że kliknę idz na wypkę i od razu mam wynik?
Bo to debilny pomysł.

~KR33P



Moim zdaniem, jeżeli ktoś gdzieś idzie przez 2h, a do celu ma 2h i 30min to ma prawo (A SZCZEGÓLNIE WŁADCA i to WAMPIRÓW) zrezygnować, bo MOŻE i po prostu WRACA przez 2h nie przynosząc NIC, co logicznie budzi dezaprobatę ludu/poddanych i skutkuje ujemnymi punktami reputacji.

TAK, to wygląda z logicznego punktu widzenia.

Jak najbardziej DA się zrobić, ale trzeba chcieć aka pomyśleć - no chyba, że się mylę.

__________________
Spać się chce - wiecznie

Ten post był edytowany 6 raz(y), ostatnio edytowany przez Toysan: 06-09-2018 00:35.

06-09-2018 00:30 Toysan jest offline Szukaj postów użytkownika: Toysan Dodaj Toysan do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Anulacja/Udogodnienie Wyprawy

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH