Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Majestatyczne odkrycie deLuxe » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Majestatyczne odkrycie deLuxe 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
suddenanal
Forum Ace


Data rejestracji: 23-09-2014
Postów: 84

Majestatyczne odkrycie deLuxe Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niedawno wbiłem 130 level i spytałem top1 czy warto trwonić punkty skarbu na tytułowe "odkrycie".
"Ja trwonię." - odpowiedział.
No to ja też przetrwoniłem prawie 40k pktów skarbu i uwierzcie mi nic wartego uwagi nie wpadło.

A od dziś postanowiłem sie Wam co jakiś czas pochwalić, co dostaję za 900 pktów skarbu.
Skoro bulę premkę na karawanę to chyba mam do tego prawo.

08.09.2018 Twoim oczom ukazuje się zawartość kufra: Dobre Magnum!
08-09-2018 14:08 suddenanal jest offline Szukaj postów użytkownika: suddenanal Dodaj suddenanal do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam "ścianę płaczu". Temat zamykam i ostrzeżenie słowne.
08-09-2018 14:32 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necro Hardcore (R8) » Majestatyczne odkrycie deLuxe

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH