Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 brak regenu i inne badziewie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony brak regenu i inne badziewie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

brak regenu i inne badziewie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 1799
Przeglądarka internetowa: kazda

Opis problemu:

Na 1 expie nie mialem regenu mimo wrzuconego 141 arkan...

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=74c1b62e32

A na drugiej nie zaliczylo mi eq mimo iz dam sobie glowe uciac iz mialem(co mozna w sumie tez sprawdzic) olalbym to gdyby nie ten bug z regenem bo faktycznie moze byc cos nie tak a nie tylko moja pamiec Smile

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=af1d2797a4
08-09-2018 19:36 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Moria] Zbroja warstwowa od poziomu Doskonały +1 będzie zwiększać PKT ŻYCIA gracza (bazowe i z budynków) ale będzie blokowała regenerację w trakcie walki. Efekt zwiększania życia sumuje się z innymi procentowymi efektami.

Moze to? Na drugiej expie nie miales eq (zbroi warstwowej?) i zaliczylo Ci regenu tyle ile obrazen zrobiles.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
08-09-2018 19:56 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bańka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A fakt faktycznie mialem inne eq do atakow niz zwykle, mea culpa do zamknieca Smile
08-09-2018 20:38 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 brak regenu i inne badziewie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH