Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Sprzedaż konta za realną gotówkę » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sprzedaż konta za realną gotówkę 9 Ankieta - średnia ocena: 7,009 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Cool Sprzedaż konta za realną gotówkę Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AF...2124480&o=OneUp


Id 43237


Pozdrawiam

Wink

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



24-09-2018 09:11 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, skoro zostałem wywołany do tablicy to się wypowiem. Po prostu padłem, hahaha gracz grax jak wiadomo nie tak dawno stracił klocek, w pierwszej kolejności oczywiście mnie obwiniał za utrate klocka potem reszte, od dawna cisnął jakieś niesmaczne teksty w moim kierunku ale z racji tego ze gosc jest dosc dziwny po prostu nie reagowałem na jego chamskie zaczepki. Tak dla jasności od jakiś 4 lat nie posiadam komunikatora gg jak dobrze pamiętam Smile . Gość ewidentnie szuka jakiegoś punktu zaczepienia i chce się mnie z tą pozbyć. Proszę o reakcje.

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 24-09-2018 09:23.

24-09-2018 09:19 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedstawiony screen nie jest wystarczającym dowodem na złamanie regulaminu przez danego gracza.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

24-09-2018 15:55 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Autor tematu Temat rozpoczęty przez EgzoticK
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Przedstawiony screen nie jest wystarczającym dowodem na złamanie regulaminu przez danego gracza.


Czyli jeszcze potwierdzenie przelewu. ?

Sama chęć sprzedaży już powinna być dowodem....

Przykre że nie ma sprawiedliwości pozdrawiam Smile

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



24-09-2018 16:19 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę to słabe, że w tym przypadku "screen nie jest wystarczającym dowodem" (gdyż jest to sprawa na linii "gracz <-> gracz"), a gdy "zadyma" poszła w kierunku "gracz <-> operator", to rozmowy z gg były już jak najbardziej wystarczającym dowodem...
32646 ; r5: 15221 ; r14: 823 ; r17: 2691

Chyba muszę też przypomnieć, że niedługo po tym jak rozsiadłaś się na operatorskim stołku ostrzegłaś skarżonego, że kolejne jego wyskoki będą nagrodzone stałką, a nie banem czasowym...
Obrażają mnie! Na sb
...a od tamtego czasu wyskoków rożnej materii miał już kilka, z tym powyższym, który jest swoistą wisienką na torcie (czy kolejną rzeczą, o której trzeba przypomnieć, jest fakt że w przeszłości ludzie dostawali stałki za same żarciki nt. kupna/sprzedaży czegokolwiek należącego do BW, a nie do nich, za prawdziwe pieniądze?)...

Nie wiem jak reszta, ale ja już od dawna nie jestem zdziwiony tym, że obiektywność, sprawiedliwość i równość w traktowaniu swoich klientów przez operatorów to jakieś "miejskie legendy" BWBig Grin



PS Wiem, wiem, zapewne +2, nie krępuj sięBig Grin



EDIT
cytat:
Boski_Roman napisał(a)
Proszę o reakcje.

Powtórzę się, ale... proszę bardzorotfl



__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 24-09-2018 18:23.

24-09-2018 18:15 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
YogSothoth
Double Ace


images/avatars/avatar-22365.jpg

Data rejestracji: 06-11-2011
Postów: 102
Klan: nieCzerwona
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia IX
Skąd: tylkoPolskaNarodowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kapusiów nie brak.
Kablują bo ktoś inny może zarobić (nie ma tu mowy o działaniu na czyjąkolwiek szkodę).
Może kablujący myślał, że dostanie za darmo...


+1 za spam.

__________________

R1: HELENA
i inne...

14-10-2018 07:25 YogSothoth jest offline Szukaj postów użytkownika: YogSothoth Dodaj YogSothoth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA Sprzedaż konta za realną gotówkę

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH