Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Obraza na globalu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza na globalu 2 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,002 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Letek
Full Member


Data rejestracji: 12-12-2015
Postów: 69

Obraza na globalu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zgłaszającego : 58

Id zgłaszanego: 56

Pomiedzy godzina 15.35 a 16.00 przez gracza Rand al Thor zostałem między innymi:
Nazwany głupkiem co bym olał

Ale już przyrównywanie mnie ciachjest juz poniżej pewnego poziomu. Rodziny się nie atakuje
Myślę, że chat powinien odpoczac jakiś czas od tego pana


Niestety byłem na telefonie i nie miałem jak wykonac screenow
26-09-2018 17:38 Letek jest offline Szukaj postów użytkownika: Letek Dodaj Letek do Listy kontaktów
SOLVER
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak

hahaha Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gracz skarzypyta (Letek) sam zaczyna od wyzwisk ktore rzucilem (zazanaczam ze bylo slowo MOZE) potem w jego kierunku bo on pierwszy mnie nazwal baranem Smile


sytuacja miala miejsce jak chcialem pogadac z banka ale wtracil sie w/w skarzypyta

ciach

ps co do [cenz.] to gracz jest na tyle malo inteligetny (lub udaje) ze nie rozumie o co chodzi
powiedzenie:
nie ruszzane [cenz.] mniej smierdzi
czyli:
nie ma sensu wdawac sie w dyskusje z letkiem bo tylko coraz wieksza afere robi
(nie sadzilem ze nie zrozumiesz aluzji wiec prosze)

pzdr dla konfidentow

jesli zlamalem regulam kar to ok ale oczekuje takuego samego potraktowania gracza ktory sam sprowokowal sytuacje (gdyby mnie nie nazwal baranem to calej sytuacji pewnie by nie bylo)

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez SOLVER: 26-09-2018 18:06.

26-09-2018 17:52 SOLVER jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLVER Dodaj SOLVER do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obaj jesteście siebie warci, banów nie będzie.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-09-2018 21:42 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z odwołaniem:

Obraza była z obu stron podobna (może delikatnie większa ze strony skarżonego).
Operator mógł ukarać obie osoby lub w ogóle nie dawać bana, wybrał drugą opcję.


Od siebie nakładam blokadę za wulgaryzm, który pojawił się w wypowiedziach na obu kontach

58
Postać Letek

56
Postać Rand al Thor
3334
Postać Ledi

1 dzień

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
28-09-2018 14:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
SOLVER
Double Ace


Data rejestracji: 12-01-2007
Postów: 117
Rasa w grze: Ssak

no to mam pytanko Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widze ze zostal moj post ocenzurowany Smile ze slowa ktore nijak nie jest jakies krzywe
no ale mam pytanie u Letka jakos ono nie zostalo ocenzurowane

http://wrzuc.se/i/5bae45a644918

komus wolno wiecej czy tylko niedopatrzenie? Smile

pozdrawiam
28-09-2018 17:34 SOLVER jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLVER Dodaj SOLVER do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niedopatrzenie poprawione

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

28-09-2018 17:39 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R17+R19 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Obraza na globalu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH