Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagrody specjalne za logowanie MŚ w siatkówce - 4 czy 5 dni nagród? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nagrody specjalne za logowanie MŚ w siatkówce - 4 czy 5 dni nagród? 7 Ankieta - średnia ocena: 3,577 Ankieta - średnia ocena: 3,57
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Nagrody specjalne za logowanie MŚ w siatkówce - 4 czy 5 dni nagród? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nagrody specjalne za logowanie
02.10.2018 - 06.10.2018
4 / 4


Taki mam dysonans poznawczy bo z jednej strony 2, 3, 4, 5 i 6 to przecież 5 dni nagród specjalnych za logowanie, a z drugiej strony 4/4 to nie 4/5 Smile . Będzie coś jutro czyli 6 października czy nie? Smile

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

05-10-2018 21:30 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To sa specjalne nagrody za logowanie, masz x dni i mozesz odebrac y nagrod. Po prostu mozesz sie nie zalogowac jednego dnia a nagrody i tak wszystkie odbierzesz.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
05-10-2018 21:44 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nosferek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
To sa specjalne nagrody za logowanie, masz x dni i mozesz odebrac y nagrod. Po prostu mozesz sie nie zalogowac jednego dnia a nagrody i tak wszystkie odbierzesz.



Zazwyczj jest tak, że jak nie logujesz się x days in a row to przepada Wink , ale jak tak uważasz Smile .

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

07-10-2018 08:30 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
DrizztDoUrden
Forum Legend


images/avatars/avatar-21721.jpg

Data rejestracji: 26-03-2007
Postów: 1.871
Kraina: Necropolia X
Skąd: Dokąd?? I z kim??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
To sa specjalne nagrody za logowanie, masz x dni i mozesz odebrac y nagrod. Po prostu mozesz sie nie zalogowac jednego dnia a nagrody i tak wszystkie odbierzesz.



Zazwyczj jest tak, że jak nie logujesz się x days in a row to przepada Wink , ale jak tak uważasz Smile .


Przecież podobna sytuacja była w ostatnie urodziny BW, nagród było mniej, ale rozciągnięte były w czasie chyba 2/3 dni dłużej można było odebrać chytry
07-10-2018 08:41 DrizztDoUrden jest offline Szukaj postów użytkownika: DrizztDoUrden Dodaj DrizztDoUrden do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, w przypadku normalnych nagród za logowanie tak zrobili, że raz Cie nie ma i ostatnia nagroda przepada itd., ale w tym przypadku dali możliwość jednej nieobecności. Już były kiedyś takie nagrody za logowanie, gdzie było podobnie.

Swoją drogą, to i tak trochę dziwny system. Ktoś jest aktywny na tym fb, głosuje itp, a np. w czasie odbioru nie będzie mógł wchodzić na BW i mu przepada..

CM, czemu te nagrody nie są przypisywane od razu do konta? Na PTR pokazaliście, że tak można zrobić (np. pkt evo).

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
07-10-2018 08:44 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Sonny Psycho
Viking


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 718
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O rany. Przecież celowo tak zrobiono właśnie byś mógł te nagrody odebrać. Nie rozumiem, po co jakąś dramę rozkręcać z tego powodu...

__________________
R14 - Sonny Psycho
07-10-2018 15:01 Sonny Psycho jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonny Psycho Dodaj Sonny Psycho do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorry, że podepnę się do tematu, ale - patrząc również na ten - czy to nie miało być tak, że informacje o eventach etc. miały pojawiać się również na forum? Przynajmniej tak kiedyś twierdzili Konrad i SushiMaker, bo już niejeden coś przegapił i był płacz na forum...
Osobiście mnie to ani grzeje, ani ziębi (bo nie gram), ale nie każdy grający w BW ma fejsbuczka, więc może nie popadajcie w paranoję z promowaniem (się) tylko tam, bo wg niektórych kolorowych (a chyba nawet i RoWU) "forum jest integralną częścią gry", a mimo tego jest traktowane po macoszemu...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

08-10-2018 17:53 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Nagrody specjalne za logowanie MŚ w siatkówce - 4 czy 5 dni nagród?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH