Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » animowane raporty - opinie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony animowane raporty - opinie 16 Ankieta - średnia ocena: 7,6316 Ankieta - średnia ocena: 7,6316 Ankieta - średnia ocena: 7,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

animowane raporty - opinie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak, wyglada spoko, z tym, ze raz obejrze raport i juz nigdy tego nie powtorze.

Wolalbym zebyscie cos zrobili z formatowaniem evo/talkow/bonusow bo tam nadal jest nieczytelna sieczka.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-10-2018 11:12 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do systemu.

Powiem tak: sam też nie będę się wpatrywał w te animacje. We wszelkich Baldursach bardziej ciekawiło mnie okienko z rzutami, niż postacie machające mieczykami. Mi najbardziej podoba się mowy raport z wypraw i podsumowanie zdobytych zasobów na KW Wink

Oczywiście czekamy na feedback. Opinie tutaj, a bugi w tym wątku: Animowane raporty (PTR) - znalezione błędy

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-10-2018 11:20 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
mocin
Double Ace


images/avatars/avatar-10606.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 141
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VI

RE: animowane raporty - opinie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydałaby się opcja w ustawieniach dzięki której moglibyśmy wyłączać/włączać animację raportów. Dla nowych graczy, zwłaszcza aplikacyjnych to 'must have', ale nie dla graczy z 10 letnim stażem wychowanych na raportach w postaci 'logów', które mamy teraz.
09-10-2018 11:22 mocin jest offline Szukaj postów użytkownika: mocin Dodaj mocin do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

nowe raporty Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest szansa żeby dorzucić w raportach z walk coś co ma unmod:

Trafione: 46 / 74 (62.16%)
Krytycznych: 36 (78.26%)
Otrzymane: 44 / 59 (74.58%)

chyba że gdzieś to widać, tylko ja ślepy

edit
ewentualnie ciut inaczej:
uniki : xx
missy : xx
kryty : xx
otryzmane : xx

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 09-10-2018 11:28.

09-10-2018 11:23 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ciekawe rozwiązanie, wszystko wygląda fajnie nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o raporty z ataków oraz wypraw. Exp jeszcze nie widziałem więc się nie wypowiem w tym temacie Smile

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

09-10-2018 11:24 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Koniecznie proszę o wprowadzenie w ustawieniach konta - usunięcie tej chorej animacji z raportu. Bezsensownym jest również, że otwieram raport z wyprawy, a następnie muszę klikać kolejny raz na rozwinięcie, żeby zobaczyć co wydropiłem. chyba, że to tylko mi nie wczytuje się do końca.

__________________
r18: Asmiran
09-10-2018 11:33 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
Koniecznie proszę o wprowadzenie w ustawieniach konta - usunięcie tej chorej animacji z raportu. Bezsensownym jest również, że otwieram raport z wyprawy, a następnie muszę klikać kolejny raz na rozwinięcie, żeby zobaczyć co wydropiłem. chyba, że to tylko mi nie wczytuje się do końca.

To ustawienie dla wszystkich. Teraz 24 wyprawki x 2 kliknięcia. Dostanę szału na telefonie -.-

Btw.
Raporty z walki wyglądają jak by martwy wampir atakował.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 09-10-2018 11:40.

09-10-2018 11:38 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie jest to bezsensowne komplikowanie akcji w grze. Do tego dodatkowe obciążenia dla serwera Big Grin

ogólnie żenada! Big Grin

__________________
r17: Papa
r19: papa
09-10-2018 12:01 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Padrezg22 napisał(a)
dla mnie jest to bezsensowne komplikowanie akcji w grze. Do tego dodatkowe obciążenia dla serwera Big Grin

ogólnie żenada! Big Grin

Nie przesadzajmy, wygląda to dobrze. Powiew świeżości, a obciążenie dla serwera pewnie żadne - raczej dla naszych maszyn. Niestety funkcjonalnie wracamy do pierdyliarda kliknięć.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-10-2018 12:13 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno pytanie: jak to wyłączyć?


Dodajcie do raportów dane jak w UNModzie, a nie jakieś grafiki, cuda na kiju.
Grafika ogólnie w porządku ale pierwszą zasadą powinno być, że jest efektywniej a nie ładniej i wolniej. Nie chciałbym być złym prorokiem ale po trzech razach każdy będzie miał tego dość. Tak jest z każdą tego typu rzeczą w każdej grze. Klikamy esc, enter czy cokolwiek, żeby przerwać cut-scenkę.
09-10-2018 12:17 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
rikulus
Double Ace


Data rejestracji: 25-11-2016
Postów: 136
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedno pytanie po co? Dlaczego na taką pierdołe zmarnowaliście vzas skoro tyle innych aspektów gry czeka na poprawe. Zagłosuje portfelem aby pokazać tym idiotą gdzie mam takie zmiany.
09-10-2018 12:23 rikulus jest offline Szukaj postów użytkownika: rikulus Dodaj rikulus do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie żeby odpowiadało standardom gier z Androida.
Szkoda tylko, że nie rozgraniczają grania z przeglądarki, a ewentualnego przyszłego grania poprzez aplikację.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

09-10-2018 12:35 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jakie to są te standardy, ale wszędzie musi być szybciej. I wydaje mi się, że ta grafika ma szansę być szybsza. Na razie jest mordęgą. Jakby ktoś miał linka do zremisowanej walki z wieloma atakami to z chęcią policzę ile on trwa. Podobnie z oblegiem.

No ale jeszcze jest taki motyw, że większość graczy pewnie raportów nawet nie otwiera (ataki po ewo, ekspy po runy), a co dopiero patrzeć się na jakieś fancy graficzki.

Raporty z wypraw to tylko na UNModzie, który robi podsumowanie pln i xp, eliminuje teksty, koloruje itemy oraz ustawia je jakościami. Czyli raport czyta się w dwie sekundy. Jakby w raportach exp i kw na górze był wynik (runy/umagi/pr/podsumowanierepy!) to pewnie mało kto by je w ogóle przewijał. Kluczowa jest szybkość i ergonomiczność.
09-10-2018 13:24 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko ok.

Tylko dajcie opcje by to wyłączyć, bo czytanie raportów z zasadzek zrobiło się troszkę uciążliwe w tym momencie, szczególnie na telefonie.
09-10-2018 20:36 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
Najlepszejszy69
Full Member


Data rejestracji: 05-09-2018
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez wolę stare,
i również przypinam się pod opcję ograniczenia tego poprzez wyłaczenie!
10-10-2018 15:10 Najlepszejszy69 jest offline Szukaj postów użytkownika: Najlepszejszy69 Dodaj Najlepszejszy69 do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm a wyprawach to może jeszcze dodać ilość szczęścia... bo jest średnia ile udanych ile wszystkich a luck to trzeba raporcik otwierać...

__________________
Nobody knows who i really am.
11-10-2018 12:08 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wielu graczy woli stare raporty. Nie rozumiem dlaczego nikt nie słucha naszego głosu.
Niewielu czyta te raporty. Klik, klik i leci sie dalej. Obecnie klikanie zajmuje więcej czasu. To jest uciążliwe.

__________________
ID8758
12-10-2018 21:25 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodajcie do raportu %szanse na krytyka . Po obu stronach.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
12-10-2018 22:30 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
squash666
Lord


images/avatars/avatar-20720.jpeg

Data rejestracji: 08-11-2009
Postów: 265
Klan: RFD / BNK
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gorzów Wlkp

RE: animowane raporty - opinie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tez uwazam to za uciazliwe
ogolnie wypki na plus, ale ataki i ekspy na minus
dolaczam sie z prosba o mozliwosc wylaczenia tego

__________________
r1/r3 : squash666
13-10-2018 07:59 squash666 jest offline Szukaj postów użytkownika: squash666 Dodaj squash666 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
Dodajcie do raportu %szanse na krytyka . Po obu stronach.



Do tego ignor, twardość i info o tym, o ile zmniejszone są obrażenia przez defa
13-10-2018 08:42 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CM,

dacie możliwość wyboru gdzieś w opcjach czy chcemy mieć nową, czy starą wersję?

Niby czytasz każdy temat, więc na co czekać w tym z odpowiedzią?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
13-10-2018 09:39 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osobiście mi to specjalnie nie przeszkadza, ale też wolałbym mieć możliwość decydowania w co i jak chcę grać. Plus jakiś zarys co i jak z tym całym przyszłym paczem, bo Moria zamknięta, Necro niby zaraz, a jakoś tak czytając to wszytko to jednak nie jest tak różowo jak ADM. się wydaje i jeszcze jedno, czy będzie coś jeszcze zrobione po za balanasem? czy najpierw mityczna apka?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

13-10-2018 09:47 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
KruszYnka
Full Member


Data rejestracji: 08-05-2011
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyrzućcie te animacje , błagam ...
13-10-2018 22:31 KruszYnka jest offline Szukaj postów użytkownika: KruszYnka Dodaj KruszYnka do Listy kontaktów
kas85
Newbie


Data rejestracji: 18-02-2018
Postów: 1
Klan: WhiteTower
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie to strata czasu i niepotrzebne gmatwanie gry.
Poprzednie raporty były szybkie i czytelne, a tutaj trzeba wykonać wiele innych czynności.
Troszkę takie urozmaicenie dla dzieci - coś sie rusza i coś sie dzieje.
Dla mnie ważniejsza jest szybka i czytelna informacja
14-10-2018 08:23 kas85 jest offline Szukaj postów użytkownika: kas85 Dodaj kas85 do Listy kontaktów
klefas
Full Member


Data rejestracji: 03-02-2008
Postów: 73
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest Beznadziejna
14-10-2018 08:44 klefas jest offline Szukaj postów użytkownika: klefas Dodaj klefas do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tragiczne są te animacje.
Wyprawy na plus, cała reszta to koszmar.
W podsumowaniu karawany przydałaby się filtracja od zwykłych do epickich przedmiotów ja na unmodzie.

@sil123

Jeżeli nie odpisuje to znaczy że NIE. Smile
14-10-2018 09:43 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W raportach przydałoby się:
1. wybór animowane/tradycyjne
- dla każdego raportu osobny wybór
2. Bez względu na rodzaj raportu:
- finalne efekty na górze, nie na dole (najlepsze dropy, podsumowanie walki, wynik expy itd.)
3. Wyprawy
- sortowanie przedmiotów jakością, epickie na gorze, nie na dole!
- podsumowanie exp, pln (eliminacja tekstu)
4. Ataki
- więcej danych
- nowa wizualizacja danych: już teraz ciężko się to czyta. Jakieś kolory, może tabelka. Imo najlepiej jakby ewo, talki itp. były w kolumnach
- możliwość schowania poszczególnych typów danych poprzez kliknięcie w ich tytuł
5. KW
- efekty na górze raportu tj. suma zdobytej repy, pln i umag oraz całkowity dmg zadany, otrzymany na wszystkich poziomach.


Tak ogólnie to przykro patrzeć, że administracja traci czas na coś takiego jak animowane raporty. Niektórzy pisali, że teraz w apkach nie da się inaczej. A ja twierdzę, że się da. BW od zawsze było gra unikalną, jedyną w swoim rodzaju. I tym trzeba "grać"! Upodabnianie się do innych gier to automatyczna z nimi przegrana. BW powinno cały czas starać się być czymś innym niż wszystko a drogą do tego mogą być właśnie liczby, dane, statystyki. No i oczywiście szybkość czego gry apkowe NIE MAJĄ! W nich są jakieś durnowate animacje, które ogląda się po raz milionowy i nie wiadomo po co, wszystko się ciągnie jak glut z nosa, bo musi być ładnie. BW nigdy nie będzie przyciągało oprawą wizualną, bo do tego potrzeba ogromnych budżetów. Niech BW przyciąga czymś innym. W tej kwestii raportami z detalami, które gracz może analizować i wyciągać z nich wnioski - im szybciej tym lepiej. Kiedyś poszerzono salę tronową i to jest ten kierunek.
Dane dane dane dane.
14-10-2018 10:59 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raz już się skasowałem. Nie przyszło by mi do głowy że znowu będę miał dość BW przez taką rzecz jak raporty.
Jak piszący powyżej. Wycofajcie się z tej bzdury, albo zmieńcie ją na coś sensownego. BW to nie jakaś karcianka.

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
14-10-2018 21:40 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z czystej ciekawości. Będzie opcja off/on raportów? co dalej po balansie ( necro ) jakiś skrót co będzie a czego nie będzie w nadchodzącym paczu?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

15-10-2018 09:38 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tandetne efekciarstwo nawiązujące chyba do trendu tych lichych gierek mobilnych. Z otwartymi ramionami przygarnę opcję wyłączania tego.
15-10-2018 10:24 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » animowane raporty - opinie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH