Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R4 Czy nie za duży regen?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czy nie za duży regen??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Czy nie za duży regen?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Marco42
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu:Wklejam link - wydaje mi sie że w tym ataku był za duży regen u przeciwnika w stosunku do zadawanych obrazen, one były w granicach 5k na runde - czasami mniejsze a regen ponad 10k nawet 11k na rundę
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=89fb56da96
Prosze o wyjaśnienie
12-10-2018 20:25 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
hypson
Forum Ace


Data rejestracji: 27-08-2012
Postów: 77
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regeneracja jest ograniczona przez łączne zadane obrażenia nie obrażenia zadane w danej turze więc wszystko w tym linku jest ok.
12-10-2018 20:29 hypson jest offline Szukaj postów użytkownika: hypson Dodaj hypson do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R4 Czy nie za duży regen??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH