Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Podsumowanie wypraw w unmodzie nie działa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Podsumowanie wypraw w unmodzie nie działa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Podsumowanie wypraw w unmodzie nie działa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że to nakładka i was to nie obchodzi, ale w przypadku raportów z wypraw działa ona genialnie. Niestety po zmianach wizualnych w raportach/wiadomościach podsumowanie nie działa w ogóle, znowu trzeba wertować wszystkie wyprawy żeby zobaczyć czy coś ciekawego wpadło.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

17-10-2018 08:03 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na szybko jak chcesz fixnąć (ale będzie brzydkie, bo jeszcze nie rozkiminiłem jak to zrobić lepiej):

szukasz linijki w undmodzie: var itemsCol = document.getElementsByClassName('item-link item-caption');

i usuwasz item-caption, czyli będzie tak:
var itemsCol = document.getElementsByClassName('item-link');

wyświetli listę itemów tylko (wliczając jednoraz Tongue )
17-10-2018 08:36 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to znaczy "szukasz linijki w unmodzie"?
17-10-2018 09:49 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

unmod to skrypt, instalowałeś go jakimś narzedziem typu tampermonkey itp, to narządzie pozwala edytować ten skrypt

na przykładzie tampermonkey wchodzisz do panelu sterowania, szukasz unmoda na liście skryptów, edytujesz (otwierasz skrypt), szukasz linijki jak wyżej i zmieniasz jej kawałek, zapisujesz i po odświeżeniu strony bw zmiana zacznie dzialać

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 17-10-2018 10:03.

17-10-2018 10:01 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmienił się zapis w kodzie dla wiadomości z wypraw. Trzeba odwołać się w kodzie teraz do id, a nie klasy css. Teraz jestem w pracy potem napiszę wam jak zrobić drobny fix. Niestety do czasu aż juen nie poprawi go na stronie skryptu to każdy będzie musiał zrobić to sam. Sporo jest do poprawy w skrypcie.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-10-2018 11:28 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu i tak:
1. Jeżeli używasz Greasymonkey do Unmoda, usuń go zainstaluj Tampermonkey i zainstaluj skrypt na nowo.
2. Wejdź w Panel Sterowania rozszerzenia Tampermonkey.
3. Przejdź do skryptów i otwórz Unmoda.
4. Wciśnij Ctrl+r (albo wybierz find i replace/zamień).
5. Na dole wyświetli się ledwo widoczna pozycja gdzie należy wkleić (albo tylko skopiować i wklei się samo):

getElementsByClassName('msg-content msg-quest');

wciskamy ENTER i wklejamy poniższy tekst:

getElementById('msgFullText').innerHTML;

wciskamy ENTER, a następni u góry wyświetli się informacja z zapytaniem czy ęZamienić?", klikamy
"Replace All".

6.Następnie znów wciskamy Ctrl + R i powtarzamy procedurę dla zamiany z:

return msgContent.innerText.search("Próba") > -1 || msgContent.innerText.search("Test") > -1 || msgContent.innerText.search("Sprawdzian") > -1;

na

return msgContent.search("Próba") > -1 || msgContent.search("Test") > -1 || msgContent.search("Sprawdzian") > -1;

7. Powtarzamy powyższą procedurę dla:

getElementsByClassName('msg-content msg-quest')[0];

na

getElementById('msgFullText');

8. Raz jeszcze dla:

getElementsByClassName('item-link item-caption');

na

getElementsByClassName('item-link');

9. Na koniec to samo robimy dla:

msgContent = msgContent[0];

na

//msgContent = msgContent[0];

10. Zapisujemy poprzez CTRL + S.


Powinno działać podsumowanie, nie jest dokładne bo wkleja w itemy jednoraz, ale to tak na szybko zrobione.
Dla niezbyt potrafiących to zrobić wystarczy przekleić poniższy kod do skryptu Unmoda i zapisać:
https://paste.ofcode.org/9UkQs5KHrWq8hhgzjiENgy

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

17-10-2018 18:14 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » UnMod Pack Forum » Podsumowanie wypraw w unmodzie nie działa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH