Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 R18 rasa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R18 rasa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arriester
Newbie


Data rejestracji: 24-05-2012
Postów: 1

R18 rasa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć, wróciłem do gry po wieloletniej przerwie. Gram obecnie Łapaczem, latam z dystansem jestem w II akcie i tu pojawiają mi się w głowie rozterka. Dystans lubię, wyposażenie ogarniam, ale obecnie ten Łapacz jakoś mi nie leży, głównie mam na myśli jego talizmany i Arkany. Myślałem żeby zmienić rasę.
Na potępionego? Jest groza, nocny łowca zapewnia dużo dodatkowej spostrzegawczości, do tego szpony nocy dają kopa z atakiem i jest szansa na kolejne grozy. Dobrać odpowiednie ewolucje z szansą na krytyki, spostrzegawczością, zwinką i obrażeniami i powinno być ok Smile
Na Kultystę? Są kocie ścieżki, zwinki dzięki temu nie zabraknie, do tego cichy łowca więc dodatkowe ataki wpadną i jeszcze jakiś talizman z jednym zielonym. Jest też krew życia, do tego pieśń i można wbić behemota co jest bardzo dobrym bonusem i w sumie to każe mi patrzeć w kierunku kultysty.
Zostać Łapaczem? Może po prostu czegoś w nim nie rozumiem Smile

Może doradzicie coś, zwłaszcza z perspektywy większych poziomów.
18-10-2018 19:22 Arriester jest offline Szukaj postów użytkownika: Arriester Dodaj Arriester do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 R18 rasa

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH